Skocz do zawartości
floyd

Zasilacz Chieftec 420w = shit ???

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu dziwne mi sie to wydaje - to ciekawe ze te 15-13W potrafi zabic swym cieplem wiekszosc dyskow :P

pomysl tak: proc wydziela np 80wat. ile popracuje bez dobrego radiatora i wentyla? kilka sekund? czy w przypadku xp kilka dziesiatych sekundy ;)

dysk wydziela wiele mniej ciepla, ale malo kto je chlodzi, wiec dlatego sie grzeja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ja nie w temacie...

 

1. Floyd, to ty masz całą bude z wentyli ? :o 14 wentyli się zmieści jedynie do Chiefteca lub Thermlake jakiegoś :D

 

2. Chieftec 420 W to jeden z lepszych zasilaczy i mowie to dlatego ze go mam lecz czytajac testy zawsze wygrywa w stabilności i jakości...a nawet w stosunku cena do jakości !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Chieftec 420 W to jeden z lepszych zasilaczy i mowie to dlatego ze go mam lecz czytajac testy zawsze wygrywa w stabilności i jakości...a nawet w stosunku cena do jakości !

:lol: :lol: ciekawe, jak bije anteca truecontrol 500 :D

 

Chieftec 420 W to jeden z najbardziej przereklamowanych zasilaczy i mowie to dlatego ze go miałem...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Chieftec 420 W to jeden z lepszych zasilaczy i mowie to dlatego ze go mam lecz czytajac testy zawsze wygrywa w stabilności i jakości...a nawet w stosunku cena do jakości !

:lol: :lol: ciekawe, jak bije anteca truecontrol 500 :D

 

Chieftec 420 W to jeden z najbardziej przereklamowanych zasilaczy i mowie to dlatego ze go miałem...,

i do tego duży rozrzut w wykonaniu mają - trafiają się super egzemplaże i szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ja nie w temacie...

 

1. Floyd, to ty masz całą bude z wentyli ? :o 14 wentyli się zmieści jedynie do Chiefteca lub Thermlake jakiegoś :D

 

2. Chieftec 420 W to jeden z lepszych zasilaczy i mowie to dlatego ze go mam lecz czytajac testy zawsze wygrywa w stabilności i jakości...a nawet w stosunku cena do jakości !

Jak sobie policzył coolerki wielkości pięciozłotówki z kieszeni HDD to wyszła taka liczba.

A w kwestii napięć to chyba staje się zbiorową paranoją obserwowanie napięć i zakładanie nowych topików ciągle o tym samym :lol:

To już jest naprawdę nudne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafiła mi sie jakas lepsza sztuka ale ...

 

jest zaje..sty 8)

no to chyba mi tez , mojemu kumplowi jednemu , drugiemu , trzeciemu wszyscy maj dobzre chodzące chiefteci ciekawe czemu ?? przecierz chief to złom tak jak codegen 300W :lol: :lol: Ehh ludzie , jakiś lolek zobaczy ze speed fan albo bios pokazujemu np 11,8V i juz panikuje i płacze a po zmierzeniu mienrikiem okazuje sie ze napiecia jak najbardziej w normie .Ehh chief 420 radzi sobie z kompem rzedu p4 3GHZ i radeon 9800 a ci płaczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafiła mi sie jakas lepsza sztuka ale ...

 

jest zaje..sty 8)

no to chyba mi tez , mojemu kumplowi jednemu , drugiemu , trzeciemu wszyscy maj dobzre chodzące chiefteci ciekawe czemu ?? przecierz chief to złom tak jak codegen 300W :lol: :lol: Ehh ludzie , jakiś lolek zobaczy ze speed fan albo bios pokazujemu np 11,8V i juz panikuje i płacze a po zmierzeniu mienrikiem okazuje sie ze napiecia jak najbardziej w normie .Ehh chief 420 radzi sobie z kompem rzedu p4 3GHZ i radeon 9800 a ci płaczą

a swistak siedzi i zawija je w sreberka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swistak siedzi i zawija je w sreberka :lol:

Ale gdzie ten świstak ??

 

mały przykąłd człowieka z forum :)

@ chyba na 2200+ 512MB DDR 400 (ostre timingi)+ radek 9700 i "tylko" chief 300W

i napiecia wszystkie idelanie w normie 3,3 chyba 3,33 , 5V ma 5,0 12V jest 12,22 czylio super stable

 

inny konfig

 

P4 2,66GHz

RADEON 9700 @

chief 360W 3,38 5,02 12,47V

 

niemailem jescze przypadk uzeby chief nie łyknął takiego konfigu woiadomo ze zasiła niejest tez super klay bo super zasiłki to 2000zł potrafja kosztować jakieś serwerówki ale jak na swoja cene dal mnie chief jest the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafiła mi sie jakas lepsza sztuka ale ...

 

jest zaje..sty 8)

no to chyba mi tez , mojemu kumplowi jednemu , drugiemu , trzeciemu wszyscy maj dobzre chodzące chiefteci ciekawe czemu ?? przecierz chief to złom tak jak codegen 300W :lol: :lol: Ehh ludzie , jakiś lolek zobaczy ze speed fan albo bios pokazujemu np 11,8V i juz panikuje i płacze a po zmierzeniu mienrikiem okazuje sie ze napiecia jak najbardziej w normie .Ehh chief 420 radzi sobie z kompem rzedu p4 3GHZ i radeon 9800 a ci płaczą

a swistak siedzi i zawija je w sreberka :lol:

co sie tak uczepiłes tych chiefteców? zawsze trafia sie złe egzemplaze ... jak juz tak chcesz jechac po szefie to zrób ankiete "jestes zadowolony ze swojego chiefteca" i sie przekonamy z opinii userów czy to naprawde taki szit ze nie warto kasy w to ładowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafiła mi sie jakas lepsza sztuka ale ...

 

jest zaje..sty 8)

no to chyba mi tez , mojemu kumplowi jednemu , drugiemu , trzeciemu wszyscy maj dobzre chodzące chiefteci ciekawe czemu ?? przecierz chief to złom tak jak codegen 300W :lol: :lol: Ehh ludzie , jakiś lolek zobaczy ze speed fan albo bios pokazujemu np 11,8V i juz panikuje i płacze a po zmierzeniu mienrikiem okazuje sie ze napiecia jak najbardziej w normie .Ehh chief 420 radzi sobie z kompem rzedu p4 3GHZ i radeon 9800 a ci płaczą

a swistak siedzi i zawija je w sreberka :lol:

co sie tak uczepiłes tych chiefteców? zawsze trafia sie złe egzemplaze ...

jak juz tak chcesz jechac po szefie to zrób ankiete "jestes zadowolony ze swojego chiefteca" i sie przekonamy z opinii userów czy to naprawde taki szit ze nie warto kasy w to ładowac

a czy ja cos powiedzialem ze sa <span style="color:red;">[ciach!]</span>owe? nic nie mam do chiefa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa

ja mam to co mam w podpisie i napiecia mam [ze speedfana :/] :

12v-12.22  , min 12.05

5v-5.03 min 4.98

 

w biosie podobnie , tyle ze min. mialem 11.98 wiec mysle ze nie tak tragicznie?

 

12 napewno nie spada poniezj 12V sprawdzalem to na kilku kompach zawsze 12najbardziej chyba zaniza i 3,3

 

12 masz w granicach 12,10 - 12,35 zrestz ajak podałem w poscie wyzej na podobnym konfigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te napiecia ze steefana :lol: to se mozna wsadzic - lepiej miernikiem sprawdzic

ale nawet jak jest 12.6 to jest wsio oke

co ty masz do mnie ja nie podawalem zadnych napiec lamo!!!

Ej kur.. czy ty musisz kazdego wyzywac od lam ???Moze sam nią jestes i niepotrafisz sie zachować uważasz sie za niewiadomo kogo :!: to forum chyab niepasuje do ciebi tutaj trzeba zacowac troche kultury ! i sie uspokuj tu nik nikgoo nie wyzywa ! a genghiskhan niepisałe do ciebie tylko do kogo innego , jest tu wiele ludzi których wiele osób ceni za ich wiedze a ty wpadasz i od jakiś lamusów wszystkich wyzywasz ! Uspokuj sie człowieku, wylej sobei kubel wody na łęb jak nie potrafisz sie zachować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te napiecia ze steefana :lol: to se mozna wsadzic - lepiej miernikiem sprawdzic

ale nawet jak jest 12.6 to jest wsio oke

co ty masz do mnie ja nie podawalem zadnych napiec lamo!!!
sory a ja Ciebie cytowalem? skad wiesz ze Ciebie mialem na mysli

a lama to chyba twoj ojciec - wiec uwazaj co mowisz :lol: -ku Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te napiecia ze steefana :lol: to se mozna wsadzic - lepiej miernikiem sprawdzic

ale nawet jak jest 12.6 to jest wsio oke

co ty masz do mnie ja nie podawalem zadnych napiec lamo!!!

Ej kur.. czy ty musisz kazdego wyzywac od lam ???Moze sam nią jestes i niepotrafisz sie zachować uważasz sie za niewiadomo kogo :!: to forum chyab niepasuje do ciebi tutaj trzeba zacowac troche kultury ! i sie uspokuj tu nik nikgoo nie wyzywa ! a genghiskhan niepisałe do ciebie tylko do kogo innego , jest tu wiele ludzi których wiele osób ceni za ich wiedze a ty wpadasz i od jakiś lamusów wszystkich wyzywasz ! Uspokuj sie człowieku, wylej sobei kubel wody na łęb jak nie potrafisz sie zachować

pomylilem sie przpraszam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ja nie w temacie...

 

1. Floyd, to ty masz całą bude z wentyli ? :o 14 wentyli się zmieści jedynie do Chiefteca lub Thermlake jakiegoś :D

 

2. Chieftec 420 W to jeden z lepszych zasilaczy i mowie to dlatego ze go mam lecz czytajac testy zawsze wygrywa w stabilności i jakości...a nawet w stosunku cena do jakości !

Jak sobie policzył coolerki wielkości pięciozłotówki z kieszeni HDD to wyszła taka liczba.

A w kwestii napięć to chyba staje się zbiorową paranoją obserwowanie napięć i zakładanie nowych topików ciągle o tym samym :lol:

To już jest naprawdę nudne :evil:

w miedzy czasie doszły 2 dyski +kontroler napięcia juz bardziej nie spadły ( dobry znak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nie mam dalej miernika ale nie długo bedzie :)

- jeśli napisze że komp jest cichy to nie uwierzycie ale to prawda (najszybszy wentyl ma 1800obr)

 

ps. kontroler to tylko chwilowe :) , jeden dysk tez sprzedaje

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nie mam dalej miernika ale nie długo bedzie :)

- jeśli napisze że komp jest cichy to nie uwierzycie ale to prawda (najszybszy wentyl ma 1800obr)

 

ps. kontroler to tylko chwilowe :) , jeden dysk tez sprzedaje

 

Pozdrawiam

Wentylki wentylkami ale tyle dysków - chyba nie powiesz że ich zupełnie nie słychać ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze Chieftec'i nie umiej trzymac 12V, ja w stresie mam 12.71!

a o normach nie slyszales - 5% wachan jest dopuszczalne czyli to wychodzi 12.6 a ty masz w stresie 12.7 to jest bardzo dobrze.... bylo juz xxx razy a ludzie nadal twierdza ze jest zle..ehhh nie mam juz sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...