Skocz do zawartości
bat

Monster Garage

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludki juz wiem jak przejsc 3 misje ! :D Gdy mamy juz wszystko, zakladamy fotel pasazera i wtedy jest cacy. Proponuje go  nie sprzedawac po wymontowaniu, bo niedosc , ze dosc drogi to dostarczenie zajmuje 1 dzien i mozna sie nie wyrobic. 4 misja jest niezla, ale nie zdradzam, sami zobaczcie :D:D

Ja gram już4 raz tąmisje 3 i nic z tego ;/

Zrobiłem 2 projekt: zrobiłem "klatke" pod przedni błotnik, bocczne płytaki, zamontowałem te 3 silniczki zrobiłem te 3 "skrzydła", zamontowałem 2 fotele, skrzynie, i co dalej??

Napisz mi na maila krok po kroku

microfon19@o2.pl

dzięi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak ukonczyc 6 autko? robie wszystko ladnie cacy i dziala.. ze wszystkich projektow.. a i tak po 7 dniach wyskakuje ze nieskonczone :|

p.s. uzywam patcha 1.03 i gra mi sie przestala wywalac przy 5 autku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra.. z 6 sobie poradzilem... ale nad 7 autkiem juz siedze ze 3 h i brak mi sil... moze ktos wie cos na ten temat albo ma save jak to autko jest zlozone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie probowalem zrobic 2 projekt karetki problem z ciezarkami na tych opuszczanych rurkach da sie zamontowac tylko trzeba manualnie przeciagac myszka mozna dodatkowo zrobic w starym miejcu!! jednak pisze mi ze mam wszystko zaliczone ale nie ma napisu ze skonczylem dlatego tutaj stoje wszystrko jest gotowe nie wie moze ktos co jest nie tak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prubuj dalej.... ja do tego doszedlem.. musisz z tylu dodac same najciezsze ciezarki.. zalozyc silnik, siedzenia.. i pamietaj o zlozeniu przodu autka.. a ja nadal walcze z 7 car i dOOpa blada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: Najwidoczniej panowie nie wiecie, ale jest patch do tej gry:patch 1.03. jak link nie działa to zapraszam na oficjalną stronę www.invictus.hu .

Ja wiem, że jest patch, ale nie wiem czy rozwiązuje problem wieszania się gry :roll: Dzisiaj wieczorem(późnym) sprawdzę i powiem jakby ktoś nie zrobił tego wcześniej. A jak ktoś zrobi to niech napisze czy likwiduje ten problem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, zainstalowałem patcha, zrobiłem dwa wozy (bronco i copera) i nic :!: Wczeniej jak grałem to przy pierwszym już się wieszało. Dzisiaj jeszcze pogram to potwierdzę czy wszystko dalej będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie idzie Ci patch z oficjalnej strony to spróbuj na www.GamersHell.com . Tam jest większość oficjalnych patchy, a może raczej i wszystkie.

 

p.s. jak ściągniesz i uruchomisz to napisz czy u Ciebie działa. ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde fajna giera mzoe samo budowanie nie przypomina prawdziwego i jest sporo uproszczone ale naprawde sprawia frajde no i potem mozesz jezdzic tym co zbudowales ! :] co do grafy to mi sie podoba nie jest to szczyt XXI w. ale daje rade, no i muzyka tez super jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja mam problem juz w 1 samochodzie, wszystko wiem jak zrobic, rozebrac prawie cały wóz, przerobic, klatke zbódowac itp itd, ale nie potrafie wsatiwc nowych amortyzatorów heavy duty... jakoś tak. Poprostu wogule nie moge ich zamontowac obojetnie co bym nie odkrecił w jakiej kolejności to nic nie daje. Cały czas pisze ze nie moge bo cos tam... pomuszcie bo ga naprawde fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...