Skocz do zawartości
Matthew

Microsoft Visual C++ Runtime Library - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio chciałem sobie zainstalować taką grę jak Rage of Mages 2 Necromancer. Gierka dość stara przy instalacji na moim Windows XP wyskakuje mi taki błąd:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

 

Runtime Error!

 

Program H:setup.exe

 

abnormal program termination

 

U znajomego na 98 instaluje się normalnie. Mógłby ktoś mi powiedizeć co jest grane ? I jak to naprawić? Pierwsza część gry instaluje się bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sgj, dzieje sie tak, ze jednego dnia miales zainstalowane poprawne wersje bibliotek dla danego programu, a pozniej zainstalowales cos, co je zamienilo.

 

Matthew, sprobuj przeinstalowac/dograc biblioteki Visual Basic.

Maja one nazwy MSVBVM50.dll, 60... jest juz chyba tez 70.

Jezeli jest to starszy program, moga byc to VB40016.DLL, VB40032.DLL oraz VBRUN300.DLL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam jak gram w csa.

Microsoft Visual c++

 

c:program filessteamhl.exe

 

runtime error!

 

po jakimś czasie gry :(

 

czy ktoś znalazł na to rozwiązanie ? wgrywałem jakieś biblioteki VBRUN60.EXE i dalej to samo.

moja plyta to epox 8rda+ a grafa FX 5200 Ultimate prolinka. myslalem ze to grafa jak wiekszosc ludzi mowilo ale wsadzilem jakiegos z pupy mx440 i to samo, wiec moje podejrzenia padaja na plyte glowna. moze cos jej odbilo.

jak myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzam temat, bo rownierz mam problem z bibliotekami VB. Problem pojawił po restarcie windy przy uruchamianiu NIS 2003, który obecnie nie działa prawidłowo:

 

Dołączona grafika

 

2002JSQ pisał o zmianie poprawnej wersji bibliotek VB. Ale jak mam sprawdzic, która wersje bibliotek miałem zainstalowaną, badz których plików brakuje?

 

Co powinienem doinstalowac/co wogole powinienem zrobic, aby znowu posiadac poprawną wersje bibliotek?

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

Serio nie ma tutaj żadnego "hakera" który by sie na tym znał?

Edytowane przez mALy_rst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja przyłączę się do pytania, bo w herosach 3 na niektórych mapach dochodzę do pewnego miejsca w czasie i ciach :/

http://puchacz.nd.e-wro.pl/error.jpg

nie pomogła instalacja innej wersji, co mogę zrobić? dodam, że mam zainstalowaną bibliotekę msvcp71.dll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawia sie to samo ale podczas uruchamiania Gadu :/:/... zaczęło sie jak zainstalowałem wczoraj oprogramowanie do Kodaka...wczesniej dzialalo poprawnie. Wyskakuje ten blad, ale zauwazylem ze jak jakis czas poczekam to wreszcie gadu sie uruchomi...z tym ze musze gdzies z boku miec ten blad. Prosze o pomoc, bo ciezko mi będzie poradzic sobie z tym samemu.

P.S.: Czyzby to byla jakas nowa "epidemia" komputerowa??:>:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jawnie...to może być jakiś błąd w Windowsie. W googlach jak wpiszecie nazwe tego błędu to wam powyskakuje w każdym języku że ktoś ma z czymś problem. Ja sobie "niby" z tym poradzilem i gadu mi spowrotem działało jakiś miesiąc bez błędów. Ale dzisiaj znowu sie zaczęło. Po skonfigurowaniu karty TV. Ogołem to jak zainstaluje gg 6.0 to mi dziala no ale wolałbym jednak pracować sprawnie na 7.0. Nie wiem co robić. Prosze niech jakiś porządkny haker sie tym zajmie i albo coś na to poradzi albo chociaż opisze na czym polega ten problem i dlaczego tak sie dzieje. Dziwna sprawa :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO:

1. Visual C++ i Visual Basic to 2 różne języki a więc 2 różne zestawy bibliotek.

2. Biblioteki, o które chodzi tym programom zawarte są w Windows i mogą zmieniać sie wraz z wersją zainstalowanego Service Pack-a. Nazw niestety nie znam, gdyż nie widnieją one w komunkatach ani raportach błędów.

3. Najnowszy VB jest w Visual Studio .Net i jego numer to raczej 7 niż 6.

4. Tryb zgodności może (czasem) "mieć coś do tego". Ustawcie tryb zgodności z Windows 98 i sprawdźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...