Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w misji bunkier...(ogolnie dojscie do tej misji bylo cholernie trudne, bo w pewnym momencie bylo takie ministadko mutantow...bylo ich z 6. A ja mialem tylko M16 i P50 ktore malo robią takim stworkom...) Wreszczcie dopadłem JackHammer-a super spluwa! 2 strzaly i mutant zdycha a czlowiek od razu po jednym :). Polecam zainstalowanie tego patcha co umozliwia Quick Save i Quick Load, w pozniejszych misjach bardzo sie przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem twardy i nie gram z Quick Save i Quick Load :)

 

Nie wiem czy już było

Podpowiedź dla tych co im się gierka wieszała, albo bardzo przycinała.

Dużo daje zrobienie defragmentacji na dysku ze SWOPem

Nie będzie on tak bardzo porozrzucany po dysku i głowica bedzie odczytywac dane jednym ciągiem nie skacząc po partycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUR**** !!!!! ta gra jest POJE***))((*** jestem w tej misji po tej dzugnli,rozwalilem taka sciane i pojechalem winda w dol, i KUR(())@@@

ta gra jest.. poje... kolega Viper Z FORUM MOZE POTWIERDZIC byl przy tym mam shotguna skacze na krzesle 100% mowie ze kazdy moze mi nabzykac, nagle slysze glosy jakis stworkow przedtem na stole opreaczyjnym jakis dupny mutant... ale ide dalej bach bach:P skacze na krzesle 2 min przerwy znow pewny ide przez drzwi slysze odglos jak to cos ma za chwile wyskoczyc minely 2 min.. i wyskoczyly zabily mnie potem od razu jak sie wczytalo pobieglem tam jak gupi i zaje.:P ale musialo wyskoczyc 2 chopkow i mnie dobic to KUR!! wallem sie noga o stolik bo tak podskoczylem... szkoda gadac wrzeszczalem jak gupi... hl2 i doom3 odpadaja;/ nie na moja psychike;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, uspokajalem kolege, a zaraz sam zaczne rzucac "kobietami lekkich obyczajow" ;)

 

Przeciez tego sie nie da przejsc :| Ide w prawo, to jest kilka tych malych, dorwalem magazynek rozwalilem 4 skaczace stworki, ale piatemu rady juz nie dalem. Probowalem isc woda (i przy wodzie tez) ale wskakuje na mnie ten maly stwor i odrazu kaput (ten wiekszy chyba mnie nie zauwazyl jeszcze, bo bym dostal szczala ze splowy) Zaraz mnie cos szczeli :

Staralem sie jeszcze wdrapac na skaly przy wodospadzie, zeby obejsc jakos dookola wyspe, ale dali jakas blokade - mimo, ze teoretycznie moge wkoczyc, to w magiczny sposob caly wskazniczek witalonsci (no jak to nazwac ;) ) spada do zera :[

Help...

 

 

 

EDIT::::::::

 

OK, udalo sie przejsc :twisted: Porada dla tych, ktorzy beda nad tym siedziec -> poszedlem w lewo, maksymalnie jak sie dalo i szedlem prawie, ze granica miedzy zsowaniem sie na dol - dobieglem do helikoptre majac 3/4 energii

 

Teraz znowu pewien problem, ale troszke innej natury -> przejechalem autkiem przez mostek, i widze elegancko wulkan, labolatorium itp, straszna masakra sie tam odbywa, ale problem jest taki, ze plynnosci gry jest zerowa. Mam chyba z 10fps - nie moge trafic na kladke tak zarywa w tym miejscu :| Tez tak mieliscie, czy cos u mnie jest zkiszone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec krotko mowiac mialem taki sam problem.

Ja najpierw pozwolilem utopic sie kilku potworkom w wodzie, a pozniej bieglem z lewej strony caly czas.

Jak bedziesz gdzie sa takie dwa potezne glazy to miedzynimi szybko.Pozniej jeszcze szybciej ;) biegnij prosto tam gdzie najglebiej woda jest. Zrobi sie sejw i to tyle na poczatek, a powiem ci ze to dopiero przechadzka po dzungli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrym sposobem na zabicie mutantów i ludzi <ale tylko tycha małych i srednich > jest podprowadzić ich pod beczki...ktore czasami znajdują sie gdzieś na zboczu.........podejsc, szybko odskoczyć, strzelić a beczki poturlają sie na nich.....tem patent sprawdza sie tylko na zewnątrz pomieszczen, z malymi i srednimi mutantami oraz ludzmi........tych duzych trzeba poprostu zabić.....strzelac w glowe albo w zielony punkt na klacie <m16 albo sigiem>......

 

nastepnym sposobem <tesz na ludzi oraz malych i srednich mutantów>jest rozjechać ich samochodem.........rozpedzic sie i przejechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapodalem i all zaczelo lepiej smigac .. w koncu mozna dac detale nawet na high (mowie o radkach 9200 itp wczesniej byla niezla "korupcja" modeli 3d i textur) tylko lightnning quality musi byc na low :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUNKIER

STEAM

REGULATOR

CONTROL

REBELLION

ARCHIVE

COOLER

BOAT

CATACOMBS

 

Misja boat była dla mnie chyba najtrudniejsza, chodzi mi o końcówkę na statku. Trzeba tam rozwalić gościa, który strzela do nas ze śmigłowca. Skurczybyk bardzo dużo strzałów przyjmuje na klatę i nic mu nie jest :) a w dodatku statek tonie i jak się nie pospieszysz to [gluteus maximus] od nowa trzeba zaczynać.

 

A mówiąć o klimacie to w tej misji jest fajna sprawa.

Chowasz się przed żołnieżami w dużym namiocie i czekasz na pacjentów.

A oni się do Ciebie skradają i myslą, że ich nie widać, ale rzucają cienie na sciany namiotu i widac jak się zbliżają a później pach!!! pach!!! i już ich nie ma. Zajebista giera...

 

Teraz jestem w CATACOMBS

Dobra to ja spadam grać dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie w końcu jak przekopiować te savey?

jesli grasz z imieniem kojak_ct to savegamy bedą w

C:Program FilesFar CryProfilesplayerkojak_ctsavegames

gdzie katalog kojak_ct to nazwa gracza.....jesli grasz z innym nickiem np: kojak

to wtedy logicznie bedzie C:Program FilesFar CryProfilesplayerkojaksavegames

 

mozna je spokojnie przegrywac...dogrywać.....kasować i wszystko jest OK....nie wiem czemu u ciebie miałoby być inaczej......kumplowi przegrywałem same savegamy.....bez zadnych plików z profilem.......on dograł u siebie do swojego katalogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja przedwczoraj przeszedlem wkoncy FarCry i musze powiedziec niezla gra. W misji 19 tak sie wkur#lem jak latalem przez dzungle bez amunicji ,a tam pelno trygens!! W ostatniej planszy mialem trudne momenty ze zmutowanym winowajca. Probowalem go zniszczyc przez 30min!! az mi sie wkoncu udalo. No i koncowka ,kuuuurna troche jakos tak sie szybko filmik urywa!! Ja chce FarCry2 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja przedwczoraj przeszedlem wkoncy FarCry i musze powiedziec niezla gra. W misji 19 tak sie wkur#lem jak latalem przez dzungle bez amunicji ,a tam pelno trygens!! W ostatniej planszy mialem trudne momenty ze zmutowanym winowajca. Probowalem go zniszczyc przez 30min!! az mi sie wkoncu udalo. No i koncowka ,kuuuurna troche jakos tak sie szybko filmik urywa!! Ja chce FarCry2 :cry:

Nie byłeś jedyny co miał klopot z zabiciem tego koncowego giga-mutanta.............koleś naprawde sie dobrze trzymal ...dostał tyle razy....i nadaj stał na nogach.....walczylem z nim chyba ze 20-30minut....az wrescie poległ......a ku mojej uciesze skonczylem gre.........w sumie to gierka jest naprawde dobra................przed tym zanim ukaze sie FarCry2.....mam nadzieje ze bedziemy mogli pogarć w Half-Life 2 oraz to na co czekam najbardziej......S.T.A.L.K.E.R ...zwiastuny i zapowiedzi oraz filmiki robią naprawde duze wrazenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a ja mma pytanko bo kupiłem :wink: sobie gre w wersji 3cd :) i załatwiłęm sobie patcha 27MB :) i nie widzi mi gry , podobno cos w rejestrze trzeba pokombinowac , wie ktos co i jak>???? a moze bylo to juz w temacie ale za duzo czytania,jesli bylo to prosze oodesłanie mnei na konkretna strone. dzieki !!!

 

p.s wiecie moze co daje ten patch 1.1 ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za post pod postem ale zeby odswiezyc temat :)

 

jescze pytanko a jak zrobic zeby podczas gry pokazywalo ilosc fps itp ale nie np za pomoca frapsa tylko zeby gra sama z siebie pokazywala :) bo widzailem na kilku screenach ze takie info gra potrafi wyswietlic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy Radeonow 9800 Pro...

Na jakich ustawieniach gracie? Tak zeby miec wszedzie powyzej tych 40 fps? Bede wdzieczny za napisanie dokladnie jakie ustawienia :) THX :mrgreen:

U mnie na Very High gra dosyc czesto przycina (na otwartej przestrzeni bo w bunkrach jest ok).

Czy to przez to, ze mam malo RAMu?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze zacielem sie w jednym miejscu! :( Jestem w misji CONTROL no i w pewnym momencie dochodze do korytarza gdzie jedyne przejscie jest przez otwor wentylacyjny na dole podlogi...ide nim az dochodze do wylotu tego tunelu. Znajduje sie w pomieszczeniu z kolesiem co wisi sobie na rurze od pary a ona wlasnie ta para dymi... no i kurde nawet jak jestem poza zasiegiem pary to zawsze umieram obojetnie gdzie sie rusze..:( HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...