Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem na gamershell.com i co ujrzałem?

Far Cry Demo (coming soon) - będzie ważyło prawie 500MB, więc pozostaje tylko czekać. Powinno się ukazać w ciągu paru godzin.

Według mnie będzie ostre patrząc na jego wagę...

Zainteresowanych odsyłam tu:

http://www.gamershell.com/download_4929.shtml

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to mam - pograłem tylko parę minut (sesja) . Grafika bardzo ładna , chodzi płynnie na tym co mam w podpisie w 1024x768 bez aa i anizo . Alphy nie miałem wieć nie mogę porównać. Warto ściągnąć i zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapodalbym screeny ,ale cos mi server neo przestal dzialac (jakis error port 500) i nie mam gdzie ich wystawic. Odnosnie gry to mi sie bardzo podoba. AI takiego w zyciu jeszcze nie widzialem. Mozna im sie schowac w krzakach i cie nie widza. Czasami jest odwrotnie i ich musze po nich szukac. Grafika lepsza niz w tym betatescie. U mnie gra chodzi calkiem calkiem 40-70FPS z ustawieniami veryhigh oprocz shadows ktore mam na high. Aha no i trzeba wylaczyc muzyke ,bo wtedy gra przyspieszyla mi o 8 FPS!!! No i jedna przykra rzecz. U mnie (system ma juz 8 miechow) na 512ramu na poczatku tnie jak nigdy dotad (zwiekszylem pamiec virtualna na 768-1152 ,bo mialem out of virtual memory 8O). Dopiero po ponownym zaladowaniu gry jest juz ok. Mam nadzieje ,ze ten czas ktory pozostal panom z CRYTEK nie spozytkuja jedynie na ulepszaniu MP ,ale opytamlizacje. Wedlug mnie bedzie hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czemu ściągacie z lipnych stron gdzie sie czeka w kolejce?!? nie umiecie sobie porządnych znaleść. Gry.wp.pl to mnie może w pompe cmoknąć odkąd sobie inne znalazłem np. www.3dgamers.com - wszystko na czasie i po 5 mirrorów do plika podanych BEZPOŚREDNIO - można flashgetem ciągnąć, mi poniżej 800 kB/s nie schodziło demko w 10 minut miałem. Co do gry, faktycznie troche grafa poprawiona, wreszcie jakaś fizyka jest (beczki co może przewrócić i sturlać z góry, albo te wybuchające), strasznie podobała mi sie zabawa w ciuciubabke z przeciwnikami w dzungli, mam nadzieje ze wydajność choć troche poprawią, gra chodzi płynnie, a mimo to mam takie irytujące opóźnienie między ruchem myszki a przesunięciem celownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...panowie,jest wypas! A.I przeciwników bardzo wysokie,zobaczymy co na to poczciwy Sam w "Pandora Tomorrow"? Ale z celowaniem rzeczywiscie jest coś nie tak/ Nie moge dobrze namierzać "klientów". Pograłem z 10min. i ...co tu dużo pisać? To trzeba zobaczyć!! Zassysać,odpalać i...szukać szczeny pod stołem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko grałem i powiem szczerze że z wrażenia nie miałem czasu pogrzebać w ustawieniach myszy ale nie celuje się za dobrze, tak jakby nie było synchronizacji ruchu-celujesz w gościa a dopiero za ułamek sekundy celownik jest tam gdzie chciałeś. Utrudnia to życie bardzo bo po prostu nie pożyjesz długo, chłopaki są niestety szybsi i do tego nieżle biegają..Zaraz włącze na dłużej to sprawdze to dokładnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem :twisted: a oto moje małe podsumowanie :twisted:

 

GRAFIKA

 

- postacie bardzo ładne jak na mój gust..fajnie wymodelowane, realistyczne proporcje ..ogólnie git

 

- bronie ..tez w sumie bardzo ładnie zrobione , ładne teksturki , obiekty tez w miarę dokładne , nie ma sie do czego przyczepić (ładny jest efekt w lunecie :) ..jesli się ma np snajperkę..niby nic a cieszy :) )

 

- otoczenie..czyli głównie woda krzaczory , jeszcze raz krzaczory i jeszcze i jeszcze i troszkę ruin i korytarzy...ogólnie ładnie moze kolory zbyt nasycone jak na mój gust, palmy i krzaczki ładne -cieszą oko, choc np. takie korytarze juz nie mają rewelacyjnych tekstur duzo lepiej przedstawia się tu STALKER który ma IMHO najlepsze tekstury ze wszystkich gier..no moze z wyjątkiem HL2

 

ANIMACJA I FIZYKA

 

w sumie okej .choc mam jedno małe ALE...efekt laleczki (RAG-DOLLS to się nazywa o ile pamiętam) który jest teraz taki modny (a polegający na tym ze postac po trafieniu lubh np odrzuceniu przez eksplozję leci jak kukiełka w powietrzu)...zatem ten efekt powinien byc w tej grze zastosowany z umiarem czyli np do zsuwających się po schodach martwych ciał...bo ciało zywego czy tez umierającego człowieka odrzucone podmuchem nie zachowuje się tak jak w tej grze ..tutaj wygląda to idiotycznie..rozumiem ze na bardziej zaawansowaną kinematykę szkoda procka..to nie te czasy jeszcze ale wystarczy zrobic to prostszym sposobem ..jak w HALO np ..czyli uruchamiamy animację machania rączkami i puszczamy obiekt po jakiejs trajektorii ..wygląda to lepiej niz ten kukiełkowy lot :? ...wsadzanie tego ragdollsa wszędzie gdzie się da to maxymalna głupota...w PAINKILLERZE tez jest ale tam akurat nie razi bo tamta gra jest bardziej crazy i na wesoło

 

INTELIGENCJA WROGÓW - miłe zaskoczenie ..komunikują się , zachodzą od boku , okrązają, reaguja na hałas z daleka itp...(mały bug)-czasami sie zdarzy ze jeden z przeciwników strzela cały czas w miejsce w którym stałem wczesniej i tak wali krótkimi seriami cały czas w to miejsce dopóki np mnie nie zobaczy na nowo

 

PRĘDKOŚĆ DZIAŁANIA

 

ważna sprawa ..nieprawdaż ? :twisted:

 

zatem :roll: na moim kompie przy defaultowych ustawieniach zegara karty (zapomniałem przełączyc powerstripem 8) )

-rozdziała gry 800x600-32

-detale gry ustawione wszystkie na HIGH (nie VERY HIGH)

-ilosc klatek mierzyłem FRAPSEM

 

chodzi to tak:

 

Płynę pontonem początek gry - 19-22 klatek

Płynę wpław pod wodą 35-53 klatek (w zaleznosci co widać przedemną)

Chodzę w gęstych krzaczorach na początku gry na wysepce obok 30-40 klatek

Chodzę w korytarzach 30-50 klatek

 

Czyli biorąc pod uwagę te wszystkie nowe efekty jak polybump itp które są w tej grze to i tak calkiem calkiem imho

 

ale myslę ze granie na słabszym konfigu od mojego to juz będzie męczarnia (no chyba ze detale na low ..ale co to za radosc wtedy z grania w krainie pudeł :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja jestem mile zaskoczony że asz tak dopracowali kod gry, umie z ustawieniami Medium (oprócz oświetlenia, które jest na low) przy roździelczości 800x600-32 gra chodzi miodzio, oczywiście nieuświadcze takich efektów jak falująca woda, lub odbicia na powieżchni metalowej hehe ale i tak pod względem graficznym giera przedstawia duży poziom.

Miuzik jest taki sobie, interakcja z otoczeniem też niepowala, wygląd postaci jest nawet dobry, AI jest spoko, ogólnie gra przedstawia wysoki poziom, mimo to że klimat gry niejest moim ulubionym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zainstalowalem gre, sprzet jak w podpisie, ustawilem detale na medium. Jak zaczne grac to po chwili zwiecha i wyskakuje okno CRITICAL EXEPTION. Nie wiem o co chodzi, stery do grafy mam 44.03. Pomozcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zainstalowalem gre, sprzet jak w podpisie, ustawilem detale na medium. Jak zaczne grac to po chwili zwiecha i wyskakuje okno CRITICAL EXEPTION. Nie wiem o co chodzi, stery do grafy mam 44.03. Pomozcie!!!

tez tak miauem , zwiekszylem plik wymiany z 300 do 500 i pomoglo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to musze przyznac ,ale mi sie nigdy przez to gra nie wywalila. Mialem 384-768 i jak zwiekszylem na 768-1152 to dopiero wszystko zaczelo ladnie chodzic i musze powiedziec ,ze z takimi ustawieniami cos mi system odzyl :DD A juz myslalem ,ze mam cos z systemem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem zainstalowałem i ....... uruchamia się ale nie da sie grac obraz strasznie skacze i jest na przemian zielony zułty i tak dalej nie da sie grac zmniejszyłem detale to samo <span style="color:red;">[ciach!]</span>e Catalyst 3.10 chyba sobie w to dzisiaj nie zagram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem zainstalowałem i ....... uruchamia się ale nie da sie grac obraz strasznie skacze i jest na przemian zielony zułty i tak dalej nie da sie grac zmniejszyłem detale to samo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Catalyst 3.10 chyba sobie w to dzisiaj nie zagram :(

ej mi tez tak sie robi !

ale ja mam nufki sztuki 4.1 i wlasnie miauem przeinstalowac na 3.10 ale widze ze tez bedzie pupa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm panowie gre sie nawet da odpalic w OpenGl. Trzeba zmienic w pliku systemcfg.lua sekcje r_driver na opengl ,ale.... czy wczesniej moze mi ktos podac jak jest opisany tryb DX9 ,bo nie wiem jak to bylo wpisane i nie moge teraz tego dema uruchomic ,a instalke wywalilem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to musze przyznac ,ale mi sie nigdy przez to gra nie wywalila. Mialem 384-768 i jak zwiekszylem na 768-1152 to dopiero wszystko zaczelo ladnie chodzic i musze powiedziec ,ze z takimi ustawieniami cos mi system odzyl :DD A juz myslalem ,ze mam cos z systemem :D

:oops: :oops: :oops: Poratujcie, zapomniałem gdzie się zmienia wielkość pliku wymiany :oops: Podpowiedzcie plis :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:  :oops:  :oops: Poratujcie, zapomniałem gdzie się zmienia wielkość pliku wymiany  :oops: Podpowiedzcie plis :oops:  :oops:

Moj Komputer >> wlasciwosci >>> zaawansowane>> Opcje wydajnosci >> Zmień

 

Tak to wyglada przynajmiej u mnie (win 2000) ale na xp pewnie tez tak...

Pomoc w windowsie tez taka informacje powinna wawierac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już mam pograłem trochę i moim zdaniem gierka ma za duże wymagania albo coś skopane z enginem bo co chwilę się zacina jak by ramu było za mało. Detale wszystkie mam na VERY HIGH oprócz TEXTURE FILTER QUALITY mam na MEDIUM bo nie chce się zmienić. To samo tyczy się do RENDER MODE. Grafa nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak UT2003 tam to nie mogłem uwierzyć że może coś takiego powstać. Gierka jest ogólnie bardzo dobra ma kilka niedoróbek takich jak AA i Anizo których na dzisiejszy dzień nie obsługuje. Wielkim jej plusem jest to że nie długo będzie premiera finalnej wersji a nie kolejne odkładanie terminu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, skończyłem przed sekundą demko. Powiem tak, zabili mnie chyba z 3 razy :] Na hardzie.

 

1. Jak kozak wiechałem motorówką w domek i chciałem gości z gnata porozwalać. :] Później zrobiłem sobie taktyke że "pędziłem" łodzią i w trakcie jazdy, wyskakiwałem jak Rambo ;]] Najpierw jechałem gości z tego drugiego domku (bez łodzi) , a później - jak kaczki - kosiłem tych z pierwszego. Wskoczyłem do motorówki. I teraz była jazda :D Nie ma jak próć z działka po przegu wyspy ;]]

 

2. Drugi raz mnie zabili, a raczej 2x jak był ten atak rakietowy, czy co to inaczej :]

 

Gra niczego sobie, pełen bajer. Ale ten AI to jakoś, takoś ;]] No nie wiem, gość chciał przebiedz przez kamień ...

 

Dam jej 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czemu ściągacie z lipnych stron gdzie sie czeka w kolejce?!? nie umiecie sobie porządnych znaleść. Gry.wp.pl to mnie może w pompe cmoknąć odkąd sobie inne znalazłem np. www.3dgamers.com - wszystko na czasie i po 5 mirrorów do plika podanych BEZPOŚREDNIO - można flashgetem ciągnąć, mi poniżej 800 kB/s nie schodziło demko w 10 minut miałem. Co do gry, faktycznie troche grafa poprawiona, wreszcie jakaś fizyka jest (beczki co może przewrócić i sturlać z góry, albo te wybuchające), strasznie podobała mi sie zabawa w ciuciubabke z przeciwnikami w dzungli, mam nadzieje ze wydajność choć troche poprawią, gra chodzi płynnie, a mimo to mam takie irytujące opóźnienie między ruchem myszki a przesunięciem celownika.

Gry.wp.pl ma ponad 100MBitącze, więc takie prędkości to tam normalka (oczywiście z płatnego serwera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem zainstalowałem i ....... uruchamia się ale nie da sie grac obraz strasznie skacze i jest na przemian zielony zułty i tak dalej nie da sie grac zmniejszyłem detale to samo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Catalyst 3.10 chyba sobie w to dzisiaj nie zagram :(

U mnie to samo - Cat 3.9. Pomogło ustawienie wszystkiego na LOW. Ale tak grać to jakby nie grać w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem zainstalowałem i ....... uruchamia się ale nie da sie grac obraz strasznie skacze i jest na przemian zielony zułty i tak dalej nie da sie grac zmniejszyłem detale to samo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Catalyst 3.10 chyba sobie w to dzisiaj nie zagram :(

U mnie to samo - Cat 3.9. Pomogło ustawienie wszystkiego na LOW. Ale tak grać to jakby nie grać w ogóle.

Wyłączyłeś AA i Anizo bo jak nie to nie zadziała. Ja też tak miałem ale wyłączyłem AA i Anizo i działa :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sterach mam AA i Anizo "zalezne od aplikacji" nie da sie wylaczyc a w grze AA jest wylaczone i dalej ten sam problem :(

 

 

Dalem nawet w cfg "r_Texture_Anisotropic_Level = "0" i dalej nie dziala :!: :?: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...