Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz czasami grypy jelitowej ? :razz:

 

Ostatnio przechodzilem to cholerstwo :mur:

Raczej nie, zespoł nadwrazliwego jelita ponoc, czy jakos tak, who cares :wink: Troszke sie uspokoiło, wiec mam nadzieje ze jutro jakos to będzie. Kurcze zapowiadają ze ma cholernie wiać i ze spore opady śniegu tez będą, co prawda daleko do miejsca imprezy nie mam (7km) ale różnie może być, poza tym silny wiatr mi kreacje popsuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 19 zaczynam się bawić. Ponoć Policja ma sprawdzać, czy nikt nie ma alkoholu :|. Trzeba będzie trunek skampić do samochodu, a później wnieść go na salę, innej możliwości nie ma... A może ktoś plotę puścił. Trzeba będzie uważać.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej się go przeleje do woreczków, tak jak na granicy ;] z resztą mało prawdopodobne, żeby ta policja była, zupełnie jak by nie mieli nic lepszego do roboty!?

Dżizas... do jakich wy szkół chodzicie?! Ja bym nie zapłacił za imprezę na której ma mnie sprawdzać policja.... o nie... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za tydzień studniówkę, dzisiaj ma bliźniacza szkoła. Słyszałem o zakazie alkoholu i np. u mnie na imprezie ma być policjant, także raczej będzie w końcu Sz. Pan Roman G. musiał coś wymyślić ;)

 

Pewnie i tak nauczyciele sami taksówkami przyjadą ;p

 

p.s mój kumpel rok temu przykleił sobie % na kręgosłup, tylko jak wchodził był wyprostowany i trochę dziwacznie wyglądało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie szykuję się, szkoda, że nie mam cyfrówki, bo bym zaraz zdjęcie capnął. Zaopatrzenie już kupione. Jeszcze tylko garniaka założyć, ząbki umyć, podjechać po koleżankę i bawić się. Jakoś się skampi wódkę, myślę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już po. Studniówka kosztowała 2x512DDR Goodrama (250zł) od pary. Zabawa była przednia. Alko wnieśliśmy bezproblemowo, ale mało piłem. Orkiestra grała Disco Polo, był jeszcze jakiś DJ, który puszczał moją ulubioną muzę - kawałki z lat 80. Tańczyłem ze swoją partnerką do białego rana. Oczywiście partnerki wymieniałem często. Tańczyłem z kilkunanstoma dziewczynami. Beż żadnych oporów, wstydu etc. Najwięcej czasu spędziłem na parkiecie chyba spośród wszystkich facetów. A i żarcie było bardzo dobre :D. Takiej imprezy się nie zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja juz bylem ubiegłej nocy :) co prawda jako delegacja wiec prawie za free ale bylo b. fajnie.

 

najgorsza byla osbluga zanim rozdali zarcie byla 21 i do tego prawie wystygle

 

potem bylo juz z minuty na minute coraz lepiej

 

miało byc całkowicie bez alkoholu, no ale jeszcze w historii polski chyba nie zdarzyła się taka studniówka, mimo ze przeszukiwali to nie chcieli nic znaleźć.

 

Ogólnie było jakoś tak bez zbytnich wygłupów, dr Pawica nie był potrzebny :P zabawa ciągnęła się do samego końca czyli 6 do tej godziny zostało tak 60% ludzi. Za rok moja, jednak stodniowki to fajne imprezy a nie zanosiło się wcale z początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też już mam studniówke za sobą. Miała się zacząć o 19 a zaczęła się troche przed 20. Zespół był z Czech i muzyka była taka przeciętna , coś ala wesele :lol: Czasami pozwolili sobie na zagranie czegoś znanego typu Doda.

Co do alko to nie było z nim problemu , niektórzy byli już wcięci przed studniówką. Impra zakończyła się o 4 rano , ale czuje jakiś niedosyt , mogłaby potrwać dłużej ,ale zespół się zmył więc klapa była i wszyscy rozeszli się do domów. I powiem wam , że nawet jak się idzie samemu to i tak zatańczycie praktycznie ze wszystkimi dziołszkami ze swojej i innych klas ;) Oby trafiło mi się jeszcze pare studniówek :)

 

P.S

 

Zapomniałem wspomnieć o jedzeniu :lol: Nie brakowało jego i było bardzo dobre :] Zaczęliśmy od kurczaka w panierce , później były różne ciasta do tego kawa albo herbata , później były kanapki , frytki i szaszłyki a na koniec krokiety i barszcz :)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na każdej, ale ja miałem barszcz podany dopiero chyba ok. 4 nad ranem :> ... do tego kotlety jakieś chyba odświeżane, nic nie jadłem oprócz obiadu na początku koło 21. Z jedzeniem był niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj/dziś dbyla sie kwocnu moja studnioweczka. Wszystko poszlo zgodnie z planem, czyli bylo zajebiscie! Swietna imprezka, a raczej bal. Wszyscy doskonale sie bawili przy grze orkiestry, choc byly tez osobniki grzejace ciagle tyleczek na krzeslach. Mimo braku osob towarzyszacych nie narzekalem na zbyt maja liczbe dziewczyn do wytanczenia. Te wygladaly z kolei olsniewajaco. Nie widzialem ze z anszego rocznika jest tyle lachonow, choc to pewnie z powodu tych czerwono-czarnych sukni ;p Z nauczycielami nie bylo zadnych problemow. Nawet potanczyli. Z alko tez nie bylo klopotow, straszyli straszyli ale nie sprawdzali nas, obsluga tez nie. Sala w Golebiewskim porazala swoja wielkoscia, mnostwa miejsca do tanczenia ale i do siedzenia, nikt sie o siebie nie obijal.

Fotki powinny byc za pare dni na necie wiec linka napewno zarzuce ;p

 

btw. ja chce nastepna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie powoli schodza zdjecia z aparatow znajomych, jednak ich jakosc pozostawia wiele do zyczenia.

Tu jest jedno zdjecie mojej ekipki (choc brakuje 2 ziomow). Ja to ten drugi z lewej.

Dołączona grafika

Inne beda jak fotograf wrzuci cos na swoja stronke.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odświezyć temacik, bo po co zakładać nowy. Jak tam przygotowania do studniówek? Wiem że jeszcze kupa czasu, choć ja mam 12 stycznia bo szkołe moją wykiwała stała miejscówka i musieli przyspieszyć.

 

Jestem z Poznania a studniówkę mam w Domu Żołnierza (Marketanka) koło Starego Browaru. Jakby impreza była stypna to zawsze mozemy sie do SQ przenieść xD Koszt to 105zł/os.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepiej iść samemu :] z mojej byłej klasy na studniówce było 20 osób w tym 5 miało z sobą dziewczę :] (moja klasa to sami kolesie) ...najlepiej wybawili się ci którzy nie mieli na głowie drugiej osoby, zdecydowanie większa swoboda, a zabawa była wypas najlepsza na jakiej byłem ...nie żadne "balety" ,domówki ... to jest nic w porównaniu ze studniówką.

 

ps

orkiestra(zespół) musi być obowiązkowo, nie jakiś przy[gluteus maximus]s DJ

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bo sam przez swoją głupotę sie wkopałem w poloneza... wystarczyły do tego 3 słowa ("mi to wisi") i koleżanka łapiąca za słówka i teraz mam problem. Musze sie jakoś wykręcić z tego. Szczególnie ze moja panna nie będzie specjalnie szczęśliwa że z jakąś inną tańcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS, masz bardzo rozbieżne poglądy. Z jednej strony optujesz za byciem singlem na 100dniowce, a z drugiej strony chcesz zespół, który gra raczej muzykę disco polo, taneczną.. A w dodatku patrząc z boku, DJ'a nazywasz przy[gluteus maximus]sem, a w avatarze masz Tiesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...