Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie łazi niczego sobie w 1024x32b

 

Xsara bardziej pierdzi i wyje niż "dobrze brzmi".

 

Jeszcze się trochę fizyką pobawie.

 

 

W końcu publiczność jest 3d czy mi się tylko wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera piękna. Super grywalność, wspaniały engine. Gra popiernicza w 1024x768 wszystko na maks AAx6 AAx16 nie schodząc poniżej 35 (średnio 50 zmierzone Frapsem) klatek. Brawo po raz kolejny dla mistrzów kodu 8)

Nic, spadam grać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem poigralem moje wrazenia :

Najpier wymagania :

Gralem na sprzecie klasy (Athlon XP 1700+ (1400Mhz) 512MB ram PC-266 , plyta ABIT NF-7, SB-Live 5.1 , Radeon 9700 non pro nie krecony) gralem w 1280x960 wszystko w grze ustawione na max wlaczone Aliasing x 4 i Anizo x8 (sterowniki omega na cat. 4.2) gra dzialala wysmienicie , jezdzilem uzywajac kamery ze zderzaka, ale replay chdzil tez plynniutko wiec naprawde jestem mile zaskoczony.

 

Co do prowadzenia, to jest troche ulepszone w stosunku to colina 03, ogolnie jest lepiej, napradwe fajnie wchodzi sie w zakrety, ladnie mozna sterowac nadsterownosci i podsterownoscia zaleznie jak dozujesz gaz i hamulec.

 

Grafika - ogolnie lepsza niz w colinie 03 ale cholera jasna czemu nie ma pixel shaderow, woda w strumyku wyglada ochydnie - podobnie wygladala woda w quake 2 - chyba ze w finalnej bedzie lepiej, tekstury sa ladne, ostre wysokiej rozdzielczosci, bardzo ladnie zrobiony jest kurz wzbijajacy sie za samochodem tylko czemu on tak szybko opada 2/3 metry za samochodem juz go nie ma - porostu znika :) , powinnien ladnie sie rozwiac czy cos w tym stylu :). Zniszczenia sa juz calkiem calkiem, ladnie wygladaja ogolnie model samochodu jest juz super duuuuza poprawa w stosunku do olina 03, NO I WIDOWNIA JEST 3D !!!!!!! :)

 

Dzwiek - hmmm silnik cytryny jak dla mnie troche jest za piskliwy, gdzie te 300KM tak pierdzi niz wyje jak rasowy WRC, ale mozna to przyjac , no i jest obsluga EAX'A 4.0 - u mnie niestety nie dziala nie mam audigy2, ale w opcjach jest do wlaczenia

 

Podsumowujac czekam na finalna wersje, szkuje sie niezla jazda pozdrawiam

 

P.S. Naprawde jestes pod wrazeniem plynnosci gry - specjalnie odkrecilem kompa (tak jak podalem na poczatku), i jak widac sprzecik sredni (oprocz karty graficznej) i giera pomyka w 1280 z alisaingiemx4 anizo x8 naprawde idealnie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypas

 

gram w 1024x768 32bit wszystko na maxa i dziala plynnie grafika naprawde fajna sterownosc samoochodu lepsza niz Colin 3

no i dziwi mnie ze Colin 4 dziala mi znacznie lepiej od Colina 3

Colin 3 wrecz mi zarywal a ten nie :D

 

 

Kto zassal niech daje swoje czasy w: " Topicu Best Time :Colin 04 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 - nie wiem czy pamiętasz, ale w demie Colina 3 też nie było fajnej wody, w demie no.2 i finalu już był pixel  8)

no licze na to ze tak bedzie i ze ten kurz tez poprawia, wiesz on powinnien ladnie sie unoscic dlugo za samochodem a nie urywac tak dziwnie.

Pojezdzielm troche wiecej i powiem ze fizyka jazdy jest duzo lepsza niz w colinie 3, wlaczylem sobie dla porowanania wlasnie colina 3 i naprawde to czuc, sprubujcie sami porowniac :).

Dobra ide przejechac te 3 tory i podam wyniki w drugim topicu z wynikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas: w życiu nie dał bym Ci samochodu, nawet do zaparkowania w garażu 3 m dalej :P

kłi kłi o to sie nie boj. Dla mnie ta gra to zabawka ,bo do simu to jej daleko. Zagraj w GPL albo F1C to ja bede mowil tak o tobie :P :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas: w życiu nie dał bym Ci samochodu, nawet do zaparkowania w garażu 3 m dalej :P

kłi kłi o to sie nie boj. Dla mnie ta gra to zabawka ,bo do simu to jej daleko. Zagraj w GPL albo F1C to ja bede mowil tak o tobie :P :twisted: :twisted: :twisted:

prosze przestancie, juz to forum przerabialo jak sie pokazalo demo colina 3. Pare osob klocilo sie i porownywalo GPL do colina i fizyke jazdy, zaraz znowu sie zacznie, NIE MA O CZYM GADAC COLIN NIE JEST SYMULATOREM, RACZEJ DOPRACOWANA/LEPSZA SCIGALKA , GPL to juz zupelnie cos innego wiec prosze was :)

 

P.S. Hej podzielcie sie wrazeniami z EAX 4.0 jezli ktos przetestowal (i ma audigy2), podobno jest to pierwsza gra wykozystujaca ten bajer

(wlaczcie i wylaczcie i porownajcie roznice -> options/sound)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kłucę, nie mam zamiaru :)

 

 

Poprostu chciałem dać zabawny komentarz do fotki nic więcej.

 

Mile widziana odpowiedź na ten koment to : prawko zdawałem 70 lat temu, kiedy to były samochody z prawdziwymi końmi :P

 

Lub coś innego, zabawnego.

 

 

Sorki za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnien woźny wywalil moj post z innego tematu ale nie ze wzgledu na linka (tak przypuszczam) a za brak czasow podanych i lekki OT ;)

 

wiec tu ponowie info o lidze z czasami do gier rajdowych ktora juz obsluguje cmr4 !!!

 

wystarczy sciagnac najnowsza wersje GTO i program sam wyciaga i posyla na server czasy uzyskane przez zawodnika ... niktorzy z was juz znaja ten program i rywalizacje bo linka tego podalem tez przy NFS:U szalenstwie ;)

 

a wiec chetnych zapraszam www.czasy.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas: w życiu nie dał bym Ci samochodu' date=' nawet do zaparkowania w garażu 3 m dalej :P[/quote']

P.S. Hej podzielcie sie wrazeniami z EAX 4.0 jezli ktos przetestowal (i ma audigy2), podobno jest to pierwsza gra wykozystujaca ten bajer

(wlaczcie i wylaczcie i porownajcie roznice -> options/sound)

 

Ja mam Audigy@Audigy2ZS i u mnie nie da sie zaznaczyc EAX4 mimo iz opcja jest aktywna :? Wlasnie sciagam inne stery - glownie po to zeby sprawdzic co owa technika prezentuje :wink:

Podobno jest niezly czad z EAX4

Cytat z forum Codemasters:

If you own an audigy (2?) card, definitely upgrade to the last EAX 4 drivers!

"In the first stage in USA there's a tunnel, you can hear the engine sound reverbering on the walls,but still better is towards the end of the track: you've got this "S" path between canyon walls, and the engine sound when you come out of the canyon is simply amazing!

Of course you've got all the rattling and whistling we heard in CMR3. All adds up to the experience"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Audigy@Audigy2ZS i u mnie nie da sie zaznaczyc EAX4 mimo iz opcja jest aktywna  :? Wlasnie sciagam inne stery - glownie po to zeby sprawdzic co owa technika prezentuje  :wink: 

Podobno jest niezly czad z EAX4

Cytat z forum Codemasters:

If you own an audigy (2?) card, definitely upgrade to the last EAX 4 drivers!..

ja już wrzuciłem 441 (SBA2_EAX4DRV_031031) zobaczymy - czekam aż gra sie ściągnie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d modele ludzi w widowni trochę mało klatek mają.

 

znakow drogowych nie mozna rozwalic :( zatrzymuja jakby drzewem były

 

trawe ma dziwną właściwość, przechodzi do wnętrza samochodu jak się po niej jedzie

 

 

Takie bugi narazie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...