Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

e tam ja sciagnalem z cdprojektu i wszystko cacy. a gra genialna nawet na moim kiepskim sprzecie wyglada cudnie i plynnie chodzi :) a jak mi sie urwalo kolo to spoecjalnie wrocilem zobaczyc czy zostalo czy nie i zostalo :) zajedwabiste

Dodam ze sciagalem DAP-em 7 wiec cdprojekt nie dal ciala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że giera zajefajna :!:

 

Wreszcie fizyke poprawili (naprawde można się wczuć, że jest się za kółkiem samochodu klasy WRC), grafa jest piękna. Uwielbiam gry których engine został dobże zoptymalizowany, np: CM3 na miedium detalach i 800x600 strasznei zwalniał, a CM4 chula miodzio, trawa powiewa, w japoni ładne odbicia świetlne od mokrego asfaltu, dźwięk też niczego sobie. A myślałem że już niebędzie gier dla mojej grafy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej nie denerwowac mnie bo ja tez sciagam z cdprojektu :)

:P sciagalem z cdprojektu i tez to mialem, 2 raz wlasnie sciagam :[
no to cdprojekt dal doopy :?
Tez złapałem się w tą płapke, już myślałem że zagarm a tu zonk :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nikt nie ma tego problemu z dzwiekiem .. ??? Efekt taki jakby na playu kasete przewijać :-(

Nowe stery do dzwiekówki pomogły... w moim przypadku stery do AC'97 z www.realtek.com.tw

 

 

UPDATE:

 

Giera naprawde przypada mi do gustu... tylko już musze iść spać :

 

W stosunku do CMR3 to WYMIATA!!! fizyka wreszcie dobra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kłucę, nie mam zamiaru :)

 

 

Poprostu chciałem dać zabawny komentarz do fotki nic więcej.

 

Mile widziana odpowiedź na ten koment to : prawko zdawałem 70 lat temu, kiedy to były samochody z prawdziwymi końmi :P

 

Lub coś innego, zabawnego.

 

 

Sorki za zamieszanie.

kłi kłi my se tu jaja robimy a oni sie na zartach nie znaja :P

 

BTW gram na kierownicy i mam nadzieje ,ze poprawia efekty FF (kolysze mi kiera jak statek na pacyfiku) ,bo jak nie to bede sie z codelamersow dlugo smial :lol: :lol: Ogolnie giera nie najgorsza ,ale mogla byc lepsza ,a praca zawieszenia wyglada jakby ta Xsara miala wybite amorki :lol: Teraz czekamy na produkt finalny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA a czego ty sie spodziewales, karabinow i wyrzutni rakiet do zestrzeliwania przeciwnikow?

Mialem na mysli wieksze realia.

jak chcesz wieksze realia, to colinem nie powinienes sobie glowy zawracac, tylko zajac sie pozadnymi simami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam, gra fajna, od 3 lepsza i to dużo. na moim sprzecie chodzi idealnie w 1024.

Aha odpaliłem EAX 4, trzeba te stery miec których nie lubie bo nie działaja mi efekty eax np sluchajac muzyki w winampie, ale w grze właczylem a czy lepiej to w sumie nie wiem :) fajnie jest jak sie jedzie koło jakis domków, w tunelu lub jak sie wpadnie w jakies drzewa, głos w grze jest zajebisty ale z kabiny lub z kamery na zdeżaku, tak normalnie to skwierczy ta fura jakos cienko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to co wydawalo mi sie nie do poprawienia zostalo po prostu zmiazrzone, rozjechane i od nowa napisane.

Mianowicie fizyka !!!

Nie wyobrazam sobie rajdowki z lepsza fizyka.

Lepsza od wszystkich czesci - 100%

Grafa tez jest cool i to przy takiej plynnosci :)

Ale jednak jak zobaczylem to ->http://www.xpandrally.com/pl/show.php?003

to prawie umarlem z wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam. Teraz dopiero sie bawilem opcjami, jak dam na maxa lub na medium grafike to mam wystarczajaco klatek, jest płynnie ale co jakis czas taki przeskok, rwie tak, cos jakby z vsync, ale mam to włączone, wylaczenie tego daje jeszcze gorsze wyniki.

Ma ktos tak na Ti 4200? moje stery to 45.23.

 

-edit-

 

nie wiem co to było ale już jest ok :) tak wiec wszystko na ful, eax 4 i jedziemy, oczywiscie bez AA i anizo bo to tylko ti 4200 :)

najlepsze z tej gry jest to że tym czymś da sie jechać! bo w trójce się nie dało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zapamietalem po wlasnie wlaczonym colinie 04 to EXIT, gra jest smieszna, ja nie wiem co ci goscie robia przez ten czas tworzenia nowej czesci lepiej by sobie wolne zrobili, po co ta robota. Znowu to co bylo z dodana ruszajaca sie trawka i takimi tam kolorowymi bajerkami, jestem zalamany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowalem posta - juz mi nie rwie - nie wiem co to było ale jest ok mam wszystko na ful. Jak mam kamere nad samochodem mam okolo 45 fps, kamera na zdeżaku i mam max (85) lub prawie.

 

Mam pytanie bo kolega nie może tego uruchomic na RIVIE TNT 64 - wychodzi mi do windowsa, da sie odpalic to demko na RIVIE ? Aha colin 3 mu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krotko... Zagralem, ale niezachwycam sie tak jak co poniektórzy. Ktoś kto powiedzmy zakupił oryginal 3ki popełniłby powazny błąd kupujac 4ke, bo gra nie wnosi nic nowego. Byłoby głupotą wydać kolejne 100zł (albo i wiecej) za to tylko żeby zobaczyc nowe menu (bo jak dla mnie nic wiecej sie w grze nie zmieniło). Troche lepiej odwzorowane uszkodzenia pojazdu, ale za to tekstury otoczenia aż biją po oczach (no i wymagania też troche kosmiczne). Nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieje, ze TOCA2 moze bedzie lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo kolega nie może tego uruchomic na RIVIE TNT 64 - wychodzi mi do windowsa, da sie odpalic to demko na RIVIE ? Aha colin 3 mu chodzi.

Z pliku readme.txt dema...

 

Supported Graphics Cards

--------------------------------------------

• ATi Radeon 8xxx, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800

• nVidia nForce 1 & 2, GeForce, GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4, Geforce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950

 

Trzeba sie troszeczke chociaz wysilic i chociaz sprawdzic w najbardziej oczywistych miejscach... jak widac nei ma wsrod obslugiwanych kart graficznych Rivy TNT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...