Skocz do zawartości
Pitbull82

Unreal Tournament 2004

Rekomendowane odpowiedzi

echhh wszedlem na jakis: ut2004 server i dostalem takie baty w DM ze szkoda gadac :P

 

musze pocwiczyc wiecej - choc nie ma gdzie bo na singlu cholera zamiatam botami jak mi sie podoba ...

 

UPDATE:

 

1024x768x32 high AAx2 Anizo x 4 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja mam problem, jak troche pogram to wywala mnie do winowsa i okienko z komunikatem:

"Critical error

UT2004 Build UT2004_Build_[2004-02-10_03.01]

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2007 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (4403)

 

General protection fault!

 

History: UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"

Moze ktos wie o co chodzi?

Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam!

A ja mam problem, jak troche pogram to wywala mnie do winowsa i okienko z komunikatem:

"Critical error

UT2004 Build UT2004_Build_[2004-02-10_03.01]

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2007 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (4403)

 

General protection fault!

 

History: UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"

Moze ktos wie o co chodzi?

Prosze o pomoc!

Ja tak mialem w UT 2003 po zainstalowaniu patcha,sprobuj przeinstalowac

PS - co z tym klanem ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

a ja teraz zaczołem ściagać i mam 2%  8)  Ciekawe czy na SDI da się po necie grać :?

 

Ja tu wlasnie mam SDI i mam pingi od 1 do 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ściągłem i nie mogę odpalić :( wyskakuje że wyczerpała się pamięć wirtualna i żeby zwiększyć miejsce na primary hard disk ale partycje z windą mam 2giga tylko i wolnego tam jest 450 mega. Nie pytajcie dlaczego mam tylko 2giga . mam bo tak chciałem nie mam tam nic innego jak winde żadnych innych softów tam nie instaluje aby było czysto i dlatego 2 giga. a plik stronicowania mam zrobiony na innej partycji 1024 na 1024. zwiększenie go nie pomaga. macie jakiś sposób ??? bo nie mam zamiaru stawiania systemu od nowa i zmieniania partycji grrr :[

 

dokładnie komunikat wywala taki(tak jak mówiłem wyżej):

 

UT2004 Build UT2004_Build_[2004-02-10_03.01]

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2002 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (Omega KX 1.4523a) (4523)

 

Ran out of virtual memory. To prevent this condition, you must free up more space on your primary hard disk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra miodna gram wszysko co mozliwe to high i wszystkie efekty włonczone ale nie działa anty aliasing:( a fps nie spada ponizej 35 przeważnie 45-50:) i nosze nick [TweaK]Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dziala wam MP ???

 

zniknelo a raczej wyczernilo mi sie pole "internet" i nie mam listy serverow - nie jestem sam bo juz tez ktos o to mnie pytal ?

 

czy u was to samo ?

 

w polu NEWS po refresh wyskakuje mi ze glowny server UT nie jest osiagalny ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też mp niechce działać :(

z tego co naliczyłem to w demku jest 5 pojazdów, czy naliczył ktoś więcej (niechodzi mi o te w assalucie) [czołg, manta, 2 samochody (niepamiętam nazw ;]) i takie coś latające wysoko (nazwy też niepamięam :) )] :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra:) oczyściłem system z wirusków itd:) nowe omegi na catalistach 4.10 wrzuciłem:) i cooo ,przy aax6 i aniso x 16 nie spada ponizej 40:)przeważnie 50-55:) gra jest miodnaaaa ale tryb slaughter albo jak to sie zwie znudził mi sie juz:P nooo jedynie raptorkiem jesszcze lubie polatać:P i male pytankooo czy jest tam w tym demku woda?:P bo tam w opcjach byly efekty wody:] a ja nigdzie tych efektow wody nie widze:P zresztą mój nick to [TweaK]Link_mc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ten kto ma Ati niech sobie instalnie nowe Caty 4.2 ,bo podobno zwiekszaja wydajnosc w ut200x o nawet 15% .Ja wlasnie potestowalem i moze mam te 3-4FPSy wiecej ,ale co zauwazylem ,ze gra chodzi o wiele plynniej. Nie ma juz tych przypadkowych przyciec. Gralem na mapie przed chwila w 20 osob i gra nie schodzila pozniej 25FPS w najwiekszych "rozpierduchach" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej lamerskie pytanie: Jak do cholery ustawia się tutaj klawisze? Tylko się nie denerwować proszę :D

w opcjach "input"

Jeśli chodzi o wodę to są kałuże na niektórych mapach, na tej mapie w dm widziałem w jednym korytarzu wodę i ten "efekt wody" w niektórych miejscach woda kapie z sufitu, ale się jej zbytnio nie przyglądałem, kałuże jest teś na Torlanie ale jakaś dziwna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No panowie ten kto ma Ati niech sobie instalnie nowe Caty 4.2 ,bo podobno zwiekszaja wydajnosc w ut200x o nawet 15% .Ja wlasnie potestowalem i moze mam te 3-4FPSy wiecej ,ale co zauwazylem ,ze gra chodzi o wiele plynniej. Nie ma juz tych przypadkowych przyciec. Gralem na mapie przed chwila w 20 osob i gra nie schodzila pozniej 25FPS w najwiekszych "rozpierduchach" :P

Ty - te catalisty naprwde poprawiaja wydajnosc i to jeszcze jak - odpalcie sobie np nfsa,jesli mieliscie jakies pauzy w czasie jazdy to teraz ich nie doznacie :) W koncu chlopaki zrobili pozadne sterowniki - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...