Skocz do zawartości
mechl!n

ALLEGRO- nowe konto baryPL ?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=20924193

 

Ta sama zasada sprzedaży co w przypadku BaryPL- to konto jest zawieszone (!!!). Czyżby więc nowe konto tego samego usera? (nie takie znów nowe, bo założone 2002-02-13).

 

Sprzedający jako gwaranta podaje firmę z Krotoszyna- z tamtąd jest BaryPL.

 

A może to kolejny WAŁ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież nie jest on zarejestrowany na allegro od wczoraj . Jeżeli ten BaryPL robił jakieś wałki musiał mieć pełną rejestracje konta , a jeżeli teraz chciałby jeszcze raz zrobić rejestracje pod innym nickiem to nigdy nie dostałby pełnej aktywacji. Niska cena nie świadczy jeszcze o tym że ktoś jest oszustem czy nie. Mnie raz udało się kupić na allegro przedmiot o 150 zł taniej niż w sklepie i też się troche martwiłem czy wszystko będzie ok , bo jeszcze wpłaciłem całą sume przelwem na konto , ale moje obawy były bezpodstawne ponieważ 3 dni później przyszła paczka i towar był w100% zgodny z opisem i w 100% mnie satysfakcjonował. Wiec tak jak już mówiłem nie każdy jest oszustem tylko dlatego że ma niskie ceny . Pomyślcie nad tym

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl ostrozny z tym panem. Gosc ma sporo komentarzy za jakies kabelki/duperelki za 1 PLN... poza tym, nie dawno bylo topic o sprowadzaniu sprzetu zza granicy i wszyscy chorkiem stwierdzilismy ze sie to nie oplaca. Popatrzcie sie na goscia - opis zywcem przepieprzony z jakiejs strony, niepewna tranzakcja - realizacja: 14 dni. I teraz - jesli koles w 3 dni "sprzedal" 40 pseudodyskow, to w 14 sprzeda ich okolo 200. Rachunek jest prosty: ok. 70 000 PLN. A potem znikamy - zadnych zobowiazan, zadnych problemow - stare konto, jeszcze sprzed obowiazkowej aktywacji - koles moze najzwyczajniej w swiecie zniknac. A ktos tu chcial sobie obcinac maly palec za 100k - jak widac, sa lepsze sposoby na kase ;]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdy sprzęt jest wystawiana gwarancja. Długośc gwarancji jest uwarunkowana od sprzętu, który wylicytujesz. Zawsze długośc okresu gwarancyjnego jest podana na stronie aukcji. Gwarancja jest wystawiana na firmę w Polsce / P.U.H. CENTRUM WWW / mieści się ona w Krotoszynie - tak że problemu z eventualnym servisem nie będzie.

 

To firma baregopl! :wink: On wlasnie wystawia faktury na tą firme. I konto jest również na tą firmę! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie poczekamy zobaczymy ja juz jak baremu konto zawisili wysłałem do niego maile 'co dalej bedzie' ale do tej pory nie odpisał .

 

Walker3d z tego co mi wiadomo i co mozna wywnioskowac z kom bary nie robił walkow tylko przecenił swe mozliwosci i nie wyrabiał sie w czasie no i jak ludzie po 1 misiacu czasu towaru nie dostali to nie dziwota ze negatywy sie posypały.

 

 

ajgon bary podobno z hurtowni z francji ten sprzet sprowadzał i mu sie opłacało ;] (no ale nie ma pewnosci czy to z hurt czy z tira .. ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(no ale nie ma pewnosci czy to z hurt czy z tira ..  )

:lol: to zdanie nigdy nie zostało powiedziane :wink:

 

LPC dzięki za wtajemniczenie mnie w temat BaregoPL bo nie wiedziałem co to za jeden , ale z tego co wywnioskowałem po

A może to kolejny WAŁ?

że zrobił on większy przekręt i się ulotnił ale jeżeli tylko (albo i aż) nie wyrabiał się w czasie to jeszcze nic strasznego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche mniej bo poprosilem chlopakow z allegro, zeby wzieli go pod lupe. koles ma komentarze za groszowe sprawy IMO troche podejzane.

 

 

ciekawe za co BaremuPL zawiesili konto.

Panu BARYPL zawiesili konto - ponieważ w swoich NOWYCH aukcjach powystawiał cenniki sprzętu, który sprzedaje - a jest to niezgodne z regulaminem allegro.pl i maja prawo mu zawiesic konto!

 

Podobnie było z panem JANEKBO ( nie wiem czy go znacie ma po fajnych cenach wszystkie "RADKI" ) on zas sprowadza sprzęt z LASVEGAS i także mu zawiesili konto - lecz jak sam pisze rozwiązał sprawe z allegro i wszystko jest ok.

 

Myślę że PAN Barypl niedługo znowu wróci ze swoim asortymentem na allegro. bo jak narazie niewidziałem u niego WAŁA w stylu że ktos niedostał sprzętu - zawsze ma ktos pretensje że "za późno", ale przy tylu zamówieniach się niedziwię... więc jak dla mnie jest czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi tu wałkiem... nie wierze zeby nikt nie zauwazyl aukcji ;)

zwlaszcza, ze radka wystawila osoba, ktora ma >0 komentarzy :/

 

moze i on nie robi walka, moze po prostu chce byc wiarygodny i robi te pozytywy w ten sposob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker3d- źle mnie zrozumiałeś- nie napisałem "Czy to kolejny wałek BaregoPL?". Prawie wszystkie jego negi zebrał za delaye- gość pewnie nie wyrabia się... Choć jest kilka "ostrzejszych".

Pytanie brzmiało "Czy to nowe konto BaregoPL, czy też to kolejny wałek?".

 

Nie wyjaśniałem zasad na jakich sprzedaje BaryPL- jego aukcje były już tyle razy "roztrząsane" na forum więc przyjąłem, że wszyscy wiedzą o co chodzi- my mistake- sorry :D .

 

Te nowe aukcje zdały mi się podejrzane bo uczestniczyłem/wszczynałem już dyskusje na temat allegrowych przewałów "działających" na tej samej zasadzie- wystawienie DUŻEJ ilości drogich przedmiotów po WIELCE atrakcyjnej cenie przez człowieka z pozytywami za kupowanie lub ewentualnie sprzedaż zupełnie innego asortymentu (zazwyczaj e-boki, kabelki i inne groszowe pierdy).

 

BTW- do Krotoszyna mam 15km więc jak BARYPL znów zacznie sprzedawać pewnie coś u niego kupię :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze gosc poprostu "ustawił" się z właścicielem karty graficznej i zaproponował mu jakąs kwote , w zamian czego sprzedający miał mała prowizję, a nowy właściciel karte za pieniądze ktorych i tak niepoznamy, nic tutaj nietrzeba weryfikować bo aukcja jest zgodnia z zasadami allegro, zakończona poprostu przed czasem ( no może prócz tego, że zostal sprzedany sprzęt poza allegro za cene wyższą, ale tego i tak nikt nieudowodni ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce:

Z regulaminem to nie jest zgodne, ale jak ci to udowodnią, że gość wylicytował za 1 zł, a kupił za 300 zł :?:

nooo.....z blokady konta tez ci sie tluamczyc nie musza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie licytowal na aukcjach gdzie sprzet jest sprzedawany za podejrzanie niska cene, lokalizacja POLSKA i wplata z gory no i bog wie ile egzeplarzy.

Dlaczego bo zrobilem tak dwa razy tj. pierwszy i ostatni i stracilem 800PLN i czas zglaszajac sprawe na policje. A mowie tu konkretnie o "bombel2782305". Konto zekomo przejete przez nieznana osobe, koles mial 114 pozytywow jak licytowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...