Skocz do zawartości
mechl!n

ALLEGRO- nowe konto baryPL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ten L.G. ma na imie Marcin (BaryPl tez mial na imie Marcin i tez pochodził z krotoszyna) Po drugi ten drugi koles co sprzedaje maxtory za 340zł ma tez napisane lokalizacja POLSKA ten ggroglewski czy jak mu tam.. Moze poprostu kupił 20dysków za 360zł sprzedaje ponizej ceny aby zyskac zaufanie a pozniej wykreci wała na kilka set tys zlotych gej <span style="color:red;">[ciach!]</span>y..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten L.G. ma na imie Marcin (BaryPl tez mial na imie Marcin i tez pochodził z krotoszyna) Po drugi ten drugi koles co sprzedaje maxtory za 340zł ma tez napisane lokalizacja POLSKA ten ggroglewski czy jak mu tam.. Moze poprostu kupił 20dysków za 360zł sprzedaje ponizej ceny aby zyskac zaufanie a pozniej wykreci wała na kilka set tys zlotych gej <font color="#FF0000">[ciach!]</font>..

gadałem z nim dzisiaj z L.G bo zainteresowala mnie jego oferta, on niema nic przeciwko temu by odebrać sprzęt osobiście , a czy tak mówi osoba robiąca wały? Pozatym jest z Gliwic a nie Krotoszyna zobaczcie jego aukcje odnośnie tunera SAT czyli wg. mnie to nie ta sama osoba. Ale i tak wole poczekać aż wystawią mu komentarze wtedy coś od niego wezme :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl ostrozny z tym panem. Gosc ma sporo komentarzy za jakies kabelki/duperelki za 1 PLN... poza tym, nie dawno bylo topic o sprowadzaniu sprzetu zza granicy i wszyscy chorkiem stwierdzilismy ze sie to nie oplaca.

Nie opłaca się??? Buhahahahahahaahaha. To nieźli z was inteligenci, skoro tak twierdzicie. Widać od razu, że na temacie znacie się jak kura na budowie rakiet kosmicznych. Gdyby się nie opłacało, to nie byłoby tylu importerów, a sprowadzają właściwie wszystko, sprzęt RTV, AGD, komputery, sprzęt fotograficzny. Zysk jest często ponad 100%. Ludzie na sprowadzaniu sprzętu koszą taką kasę, że głowa mała. Choćby głupia nagrywarka DVD Pioneer 106 na zachodzie można kupić za 400zł (i to w detalu), a u nas w sklepie ponad 600zł. ALbo RAM Kingstona 512MB 400MHz za 200zł, a u nas za prawie 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co da bargoPL , dzis z nim gadalem w spawie zamowionego sprzetu , nie mialem zadegno problemu z kontaktem itp , no ale na sprzet trzeba jednak ten miesiac czekac , ale wiesz ze go dostaniesz , przy tylu aukcjach co on ma to w sumie trudno sie dziwic ze na maila nie odpisuje itp . no ale ceny za to sa bardzo ok . co do gwarancji to tez chyba nie bedzie problemu , jakiemus kolesiowi wymienil procka walnietego ( tyle ze tamten najpierw spalil 2 plyty glowne ). Dzis mowil ze maja mu w najblizyszym czasie odblokowac konto , i znowu zacznie sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofał aukcje.. ... albo zawiesili mu konto ? Czy kogos oszukał czy poprostu uwagi tak wielu uzytkowników o bardzo niskich cenach róznych przemiotów zainteresowaly allegro ? ? któz wie ;]

Zlamal regulamin Allegro. Chcial zeby kupujacy oddal mu prowizje. W regulaminie stoi, ze nie mozna obciazac kupujacego prowizja. Ot i cala tajemnica. Gosc troche sie zapomnial :roll:

 

 

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=361273

 

 

Sprzedającemu nie wolno w sposób bezpośredni obciążać Zwycięzcy aukcji kosztami prowizji i/lub opłat dodatkowych (w tym prowizji Płatności Allegro/PayU). W szczególności niedopuszczalne jest zamieszczanie w opisie przedmiotu lub na stronie "O mnie" informacji o tym, że prowizję jest zobowiązany zapłacić Zwycięzca aukcji (np. "Kupujący płaci prowizję Allegro" lub "Zwycięzca aukcji pokrywa koszty związane z prowizją"). Przedmiot z takim zapisem może zostać usunięty, a Sprzedający, który próbuje obciążać Zwycięzców kosztami prowizji ryzykuje zawieszeniem konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofał aukcje.. ... albo zawiesili mu konto ? Czy kogos oszukał czy poprostu uwagi tak wielu uzytkowników o bardzo niskich cenach róznych przemiotów zainteresowaly allegro ? ? któz wie ;]

Zlamal regulamin Allegro. Chcial zeby kupujacy oddal mu prowizje. W regulaminie stoi, ze nie mozna obciazac kupujacego prowizja. Ot i cala tajemnica. Gosc troche sie zapomnial :roll:

 

 

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=361273

 

 

Sprzedającemu nie wolno w sposób bezpośredni obciążać Zwycięzcy aukcji kosztami prowizji i/lub opłat dodatkowych (w tym prowizji Płatności Allegro/PayU). W szczególności niedopuszczalne jest zamieszczanie w opisie przedmiotu lub na stronie "O mnie" informacji o tym, że prowizję jest zobowiązany zapłacić Zwycięzca aukcji (np. "Kupujący płaci prowizję Allegro" lub "Zwycięzca aukcji pokrywa koszty związane z prowizją"). Przedmiot z takim zapisem może zostać usunięty, a Sprzedający, który próbuje obciążać Zwycięzców kosztami prowizji ryzykuje zawieszeniem konta.

zapomniales powiedziec, ze koles sie wycofal z aukcji po kliknieciu kup teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofał aukcje.. ... albo zawiesili mu konto ? Czy kogos oszukał czy poprostu uwagi tak wielu uzytkowników o bardzo niskich cenach róznych przemiotów zainteresowaly allegro ? ? któz wie ;]

Zlamal regulamin Allegro. Chcial zeby kupujacy oddal mu prowizje. W regulaminie stoi, ze nie mozna obciazac kupujacego prowizja. Ot i cala tajemnica. Gosc troche sie zapomnial :roll:

 

 

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=361273

 

 

Sprzedającemu nie wolno w sposób bezpośredni obciążać Zwycięzcy aukcji kosztami prowizji i/lub opłat dodatkowych (w tym prowizji Płatności Allegro/PayU). W szczególności niedopuszczalne jest zamieszczanie w opisie przedmiotu lub na stronie "O mnie" informacji o tym, że prowizję jest zobowiązany zapłacić Zwycięzca aukcji (np. "Kupujący płaci prowizję Allegro" lub "Zwycięzca aukcji pokrywa koszty związane z prowizją"). Przedmiot z takim zapisem może zostać usunięty, a Sprzedający, który próbuje obciążać Zwycięzców kosztami prowizji ryzykuje zawieszeniem konta.

zapomniales powiedziec, ze koles sie wycofal z aukcji po kliknieciu kup teraz.
właśnie , pozatym ta jakas amazonka ma -2 komentarze zreszta popatrzcie na jej język pisania jakiś "dzieciak" serio , może jakaś niespełniona miłośc pana L.G? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniales powiedziec, ze koles sie wycofal z aukcji po kliknieciu kup teraz.

Dura lex, sed lex 8)

a po naszemu co miales na mysli??
twarde prawo, ale prawo...

 

8)

teraz juz wiem co poeta mial na mysli.

 

nieby tak, ale jezeli koles kupil a potem sie wycofal to przyzwoitosc nakazuje zwrocic prowizje, bo sprzedaje sie poto, zeby zarabiac a nie poto, zeby dokladac do interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieby tak, ale jezeli koles kupil a potem sie wycofal to przyzwoitosc nakazuje zwrocic prowizje, bo sprzedaje sie poto, zeby zarabiac a nie poto, zeby dokladac do interesu.

W sumie to mogl zwrocic sie do allegro zeby mu oddali prowizje. Swoja droga szkoda, ze mu zablokowali bo sam bym chetnie cos w 'konkurencyjnej' cenie lyknal. Odwiesza? Chyba tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wasze domysły moge dodac ze kupowałem u BARYPL na allegro procesory i to nie jeden wszystko było prawie ok gdyby nie fakt ze miał duzo zamówien i musze mu uwierzyc Nie wyrabiał z czasem realizacji (prawdopodobnie z płynnoscia gotówki). Ostatnio miałem kontakt z nim i działa nadal na starych zasadach. Nie dziwił bym sie jak te najlepsze negatywy dostał od konkurencji bo przeciez miał najlepsze ceny a na zainteresowanie nie mógł liczyc. Gwarancje i faktury tez wystawiał miałem w rekach nie jedna. Tez czekam na jego powrot ceny miał bardzo dobre. Moge dodac ze nie jestem jego kolesiem ani nikim z rodziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci zerknalem na aukcje barypl, nie dziwie sie ze musieliscie troche czekac, a czesc osob dostala troche inny towar, przeciez to byla mala firma, kto by sie w tych wysylkach polapal...

@Niemiec Dura lex, sed lex - poeta, niezly jestes hahaha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...