Skocz do zawartości
CavV6

Kulig nie zyje

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, o tej strasznej informacji dowiedzialem sie od wójka , pechowy rok sie zaczal, i jeszcze do tego u kumpla w mojej szkole wywalili 33 osoby za picie w szkole na dyskotece.

 

Szkoda kuliga

[*]

[*]

[*]

[*]

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>le, szok normalnie... :(

 

 

[*]

[*]

[*]<span style="color:red;">[ciach!]</span>le, szok normalnie... :(

 

 

[*]

[*]

[*]<span style="color:red;">[ciach!]</span>le, szok normalnie... :(

 

 

[*]

[*]

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

['] ['] Teraz bedzie mogl z Bublewiczem sobie OSy trzaskac.........eeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhh szkoda goscia, tak juz mu sie fajnie mial sezon zaczac. Umowa z Fiatem, starty w "przedszkolu WRC" czyli klasie Super 1600 a tu taki zonk................hard life ['] [']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten pociag mial zgaszone swiatla czy co ? nie wiem

teraz to juz i tak nie ma znaczenia...

tzn wiesz zgadza sie ale ciekawi mnie jak to sie rozegralo przeciez kierowca rajdowy zwraca chyba uwage na wszystkie szczegoly i wogole .. a moze myslal ze zdazy ale nie zdazyl ?

 

brawura ? glupota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę, ze nie - z drugiej strony kierowca rajdowy ma od tego pilota - ale mysle, ze i tak - najwieksza wina tego szlabanovego ciecia!

 

nie chcialbym znalezc sie w takiej sytuacji ale ciekawi mnie jak to jest jestes przykladowo 30 mettrow od przejazdu a jedzie pociag wlaczone swiatla dosc mocne hmm nie zauwazasz ? no chyba ze przejazd byl tuz za tunelem , nie wiem albo kulig nie wychamowal ... cholera wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, własnie się dowiedziałem... cóż jak coś idzie super, to zwykle musi się zdarzyć coś, co to wyrówna i to z nadwyżką - wiem po sobie. Ktoś na górze chyba nie lubi jak nam sie za bardzo powodzi... Szkoda gościa i jego rodziny i nieważne kim by nie bytł - śmierć w taki sposób nie powinna mieć miejsca...

 

A pechowy rok - cóż - ja oblałem przedmiot na studiach i teraz muszę go powtarzać - i w sumie to nie z braku wiedzy, tylko bardziej właśnie przez pech...

 

Naprawdę chcecie, żeby to przykleić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcecie, żeby to przykleić?

Mysle, ze warto to przykleic, chociazby z uwagi nato, ze warto poruszyc taki temat jak zycie na forum calkiem nie dotyczacym tego tematu...

W koncu wszystcy jestesmy zwyklymi ludzmi, a tak jak sam napisales - pech, potrafi wszystko destroy... :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina i tak  jest  po jego stronie , jednym słowem zginął przez własna głupotę!!

nie koniecznie... póki nie znamy szczegułów myślę, że nie ma co pochopnie oceniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem przeciwny przyklejeni mozecie mnie posadzic o wszystko - chamstwo, znieczulice o co chcecie, to tragedia szkoda faceta, ale co da przyklejenie tematu ? bedziemy przyklejac kazdego zmarlego ? nie rozumiem pomyslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jaka cholere mam sie smucic po smierci jakiegos kolesia , tylko dla tego ze jezdzil samochodem i reprezentowal Polske ehh smieszne co on takiego zrobil

Problem nie w tym, aby gadać kto co i jak, ale, że to mogło spotkać każdego z nas... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jaka cholere mam sie smucic po smierci jakiegos kolesia , tylko dla tego ze jezdzil samochodem i reprezentowal Polske ehh smieszne co on takiego zrobil

Dziwne masz odczucia :?, a jakby niedajboże zmarł Papież, to teżbyś tak napisał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ginie codziennie na naszych drogach!!!

Nie pierwszy nie ostatni!!!

Jaka jest podstawowa zasada bezpieczeństwa przy dojeżdzaniu do przejazdu kolejowego??

 

 

Z tym ze to każdego mogło spotkać to bym sie nie zgodził wystarczyło by minimum uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ginie codziennie na naszych drogach!!!

Nie pierwszy nie ostatni!!!

Jaka jest podstawowa zasada bezpieczeństwa przy dojeżdzaniu do przejazdu kolejowego??

 

 

Z tym ze to każdego mogło spotkać to bym sie nie zgodził wystarczyło by minimum uwagi.

"

to nie o to tutaj chodzi... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jaka cholere mam sie smucic po smierci jakiegos kolesia , tylko dla tego ze jezdzil samochodem i reprezentowal Polske ehh smieszne co on takiego zrobil

Dziwne masz odczucia :?, a jakby niedajboże zmarł Papież, to teżbyś tak napisał :?

Jasne bo papiez to dlamnie nic :roll: wiecej jak zwykly ludzik nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...