Skocz do zawartości
Gość

Nie kupujcie Hawk'ow - sa do...duszy

Rekomendowane odpowiedzi

Verbatimy najlepsze (szczegolnie Metal Azo) ale drogie

TDK tez niezle

Platinum tanie i dobre

Esperanza - tez niezle, ale ostatnio klika poszlo do kosza

Datex - dobre, tanie, nie odnotowalem zadnych problemow

X-Power - nie polecam

Wynalazki typu Sigma czy Cursor dzialaja bez problemu, ale za malo nagralem, zeby cos wiecej napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj stary Lite-on 24x 10x 40x padl przy probie nagrania na cd Hawk. Wczesniej kilka wypalil, ale z trudem, czasami z napedu wychodzila czysta plytka, wiec nagrywalem na niej ponownie z mniejsza predkoscia az w koncu sie nagralo. Do czasu az nagrywara padla i nie widziala juz zadnej plytki, ani czystej ani z danymi. Ciekawe ile winy za to padniecie ponosi HAWK :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam TDK d-view i schodzi gorna warstwa :( tak samo jest z emtec'ami - wiec juz nie kupuje plyt z blyszczacym wierzchem...

Ja ich używam jak narazie z powodzeniem przez dłuższy okres czasu i nie zauważyłem żeby sie coś dziwnego z nimi działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawk - nie polecam (na 10 płyt z "promocji" 3 padnięte, 3 nienagrywalne)

Platinium - jak wyżej, eksplodowała w CDRomie przy pierszym podejściu do Alien vs Predator 2 :), druga nie używana nigdy w napędzię (backup Office'a) pożółkła jak pergamin :|

Verbatim, Dysan - znakomite

eProformance (czy jakoś tak) - tanie i niezawodne jak do tej pory

Esperanza, (V)Akoss - też spoko

Hity, Sigmy itp. - zdecydowanie odradzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy syf to SIGMY

nie bo BTC ;]

ja zawsze uzywam plytek za 1,10 zł ale mintów, hitów ;] jeszcze mnie nie zawiodly ale oczywiscie jesli plyta ma byc duzo uzywana to tylko verbatim/dysan

hehe a moja nagrywarka nagrywa tylko LG,samsungi,VERBATIMY :P taka wybredna :) ale z jednej strony dobrze bo niemusze martiwic sie tym ze nie nagra :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tego badziewia wiecej nie kupie... kupilem z miesiac temu w carrefour paczuszke 10 cd ... ladnie podpisane 48x i 700 mb... a gdy wsadzilem je do pc to wyszlo ze sie nagrywaja 24x i maja pojemnosc 650 mb qr.wa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do wszystkiego tdk

ale ostatnio pale dvd

jakie kupowac bo tdk dvdr+ troche drogie 9pln...?

...TDK, TDK i jeszcze raz TDK - nie ma sensu tracić kasy na coś tańszego - tdki są drogie, ale jeżeli chcesz coś z płytek później odczytać to tylko te najlepsze. Próbowałem EMTEC i też są dobre, z dala omijaj wynalazki typu Memorex :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazik2000

 

napsiales, ze sigma suxx.....

 

wiesz..zalezy....

 

teraz sa biale z czerwonym napisaem i faktycznie kiepskie (na cd audio sa jakies trzaski itp), ale kiedys byly rozowe/czerwone z bialym napisem (produkowane przez office depot) i one byly zaje***

 

kupilem ich kiedys 100 sztuk w ciemno.....i zaluje, z enie kupilem wiecej.....

naprawde genialne plyty

 

na te 100 sztuk chyba kilka sie zle wypalilo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zależy od serii. Kiedyś kupowałem esperanzy. Były spoko. Trafiłem na serię i na 10 to chyba ze 2 były dobre. Więc przestałem ;)

 

A co do tych eProformance to kupiłem ich już ok. 40 i wszystkie chodzą jak należy. A były w promocji w MM w Lublinie za 9,99 (teraz chyba są za 10,99 ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...