Skocz do zawartości
nrl

Resident Evil 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Chodzą ploty że Ubisoft oleje jak zwykle sprawę i zrobi konwersję na PS nie z wersji Gamecube ale z wersji PS2, cieszycie się prawda? :-| :mad: :-|

Tak, bardzo :mur: Ale o tym już mówiłem :lol:

Mam jednak nadzieje że grafika i tak będzie ładna bo nie po to inwestuje w pada... B-)

 

PS. Linki nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='15 lip 2006, 11:49' post='2229030']

Tak, bardzo :mur: Ale o tym już mówiłem :lol:

kolejny narwany pięciolatek na forum :D witamy :lol2:

 

PS. Linki nie działają...

na firefoxie działają, podaję linka skąd pochodzą obrazki

 

http://ruliweb3.dreamwiz.com/ruliboard/rea...eft=h&time=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

kolejny narwany pięciolatek na forum :D witamy :lol2:

Piszą takie rzeczy tam udowadniasz że masz niewiele więcej lat :angry:

 

na firefoxie działają, podaję linka skąd pochodzą obrazki

 

http://ruliweb3.dreamwiz.com/ruliboard/rea...eft=h&time=

Używam FF i jakoś nie działają. Dopiero cała strona się ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie wiem czego wy sie tak czepiacie tej grafie na ps2, zrszta w tej grze klimat nadrabia wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no dobra, ale to jest chyba normalne, że gacek oferuje dużo wyższe możliwości niz ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

dlatego dla tej gry warto kupić gacucha który jest połowe tanszy niż pstwo :)

Zgadzam się. W dodatku na Gacka dostępne są pozostałe, zajefajne części serii: RE Ø czy RE Remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec! @ PS2

 

Hit ratio - 82%

Enemies Killed - 916 ;o

Number of time killed - 35

Clear time - 20h 10min 44 sec

 

imo gra na 9+/10

 

na gacka dalbym 10- bo ma lepsze tekstury i ogolnie lepiej wyglada

 

gra naprawde EKSTRA!

fabula plytka jak na residenty, ale sama gierka mi sie podoba ;) Czekam juz na RE5 ;] Tam tez jest leon widzialem.

 

Nie wiem czemu, ale przez cala gre czulem ze sie autorzy inspirowali tez innymi grami. Są niektore sceny podobne np. do MGS jedynki ;) Ale to moze moje zboczenie? ;d

 

POLECAM!

 

 

Ktoś z Was przeszedl separeted ways? Warto? Są ciekawostki jakies do scenariusza? Ile trwa scenariusz Ady?

 

A tu dla tych co juz grali ;D

hahahah http://www.mega64.com/re4.htm

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='16 lip 2006, 17:28' post='2230188']

Zgadzam się. W dodatku na Gacka dostępne są pozostałe, zajefajne części serii: RE Ø czy RE Remake.

Hmm ten RE Remake to rozumiem ze jest w 3D juz pelnym? Czy moze zdjecia (tak je nazwijmy) sa wyzszej rozdzielczosci jak i same modele Jill czy Chris oraz pozostalych ze STARS?

 

Sorry ze zbaczam z tematu ale jako ktos pozbawiony jakiejkolwiek konsoli ( :( ) nie interesuje sie ta seria za czasu jak mialem jeszcze PSX...

 

Czekam na 4 ,ktora musi byc lepsza albo tak dobra jak wersja na gacka. Nie moge sie zawiesc na tym tytule tylko dlatego ze konwersja na PC sie nie uda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten RE Remake to rozumiem ze jest w 3D juz pelnym? Czy moze zdjecia (tak je nazwijmy) sa wyzszej rozdzielczosci jak i same modele Jill czy Chris oraz pozostalych ze STARS?

Remake to dobry stary resident, masz statystyczne kamery bez możliwości poruszania nimi, wiec tak samo jak części 1.2.3 na psx. Nie jest to pełne 3D, ale moim zdaniem taki patent z kamerami w residencie sprawdzal się znakomicie, gra przez to jest straszniejsza bo nigdy nie wiadomo gdzie czai się zło, a moze za następnym ujęciem kamery.... :)

Grafika została całkowicie odmłodzona, i są pozmieniane niektóre motywy, wiec jak ktoś nawet grał w pierwszą część na psx, nie bedzie się napewno nudził w remake.

 

To jest jedyna gra w którą bałem się grać, nie bez powodu w rankingu najbardziej "strasznych gier" zajmuje 2 miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Clear time - 20h 10min 44 sec

 

To ile trwal ten Tomb Raider ostatni?

 

[qote]

Ktoś z Was przeszedl separeted ways? Warto? Są ciekawostki jakies do scenariusza? Ile trwa scenariusz Ady?

 

Warto.

Sa.

Krotko.

 

BTW - pisalem juz wczesniej, ze pierwsze ukonczenie gry to dopiero poczatek - zacznij od nowa na najwyzszym stopniu trudnosci. Zupelnie inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jaką cenę szacuje dla tej gry jak wyjdzie. Na Ultima.pl podają cenę promocyjną ~80zł jeśli zamówisz przed premierą. Normalna cena ma wynosić ~100 zł. Jak myślicie, będzie na takim poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na zime i bedzie tak samo "udane" jak dwie poprzednie konwersje. Dodatkowo trza dokupic pada wiec wyjdzie ci ok ~150zl. dolozysz stowe i masz gacucha z re4 ktory zapewne jest 10x lepszy niz jego przyszla konwersja pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na zime i bedzie tak samo "udane" jak dwie poprzednie konwersje. Dodatkowo trza dokupic pada wiec wyjdzie ci ok ~150zl. dolozysz stowe i masz gacucha z re4 ktory zapewne jest 10x lepszy niz jego przyszla konwersja pozdro :)

do tego mozliwosc gry w RE0 no i oryginał na gacka za około 40 zł od gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

RE4 na gacka to zarąbista gra. Tydzień temu byłem w miejscu, gdzie miałem możliwość na własne oczy porównać wersje z GC i PS2. W jednym pokoju stały dwa telewizory i dwie konsolki. Odpaliliśmy gry i porównywaliśmy i muszę powiedzieć że różnica ogromna.

 

Orginały na GC za 40 zł :blink: Gdzie jest tak dobrze :?:

 

Kupno Gacka to nie głupi pomysł. Już prędzej bym go kupił niż PS2. Nie dość że tańszy to jeszcze znacznie mocniejszy. Ale przecież nie o tym mowa w tym temacie...

 

Modle się, żeby panowie z SourceNext nie popsuli tego hitu bo gra ma szanse stać się jedną z najlepszych gier na PC w 2006. No ale zobaczymy co z tego wyniknie...

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno Gacka to nie głupi pomysł. Już prędzej bym go kupił niż PS2. Nie dość że tańszy to jeszcze znacznie mocniejszy. Ale przecież nie o tym mowa w tym temacie...

tylko ze konsole się kupuje dla gier a nie mocy :)

 

tu gacek neistety przegrywa z ps2, ale warto go kupić dla residentów, metroidów, i moze mariana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dokładnie, zgadzam sie z rockersem, siłą kosnoli w gł są gry, a grafika, wiadomo, bardzo sie liczy, ale ps2 ma ogromny + w postaci re, dmc, gran turismo, tekkenóq, itp, dlatego wole kupic ps choby dla re 4 i pograc w jeszcze inne zajebsite gierki niz gacka, wiadomo na nim tez sa fajne, ale nie to co na ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Ja tam wole poczekac na wersje na peceta. Bedzie najlepiej wygladac i bede mial najwieksza przyjemnosc z grania. Pada mam wiec luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole poczekac na wersje na peceta. Bedzie najlepiej wygladac i bede mial najwieksza przyjemnosc z grania. Pada mam wiec luz

Czytasz ten temat, czy piszesz dla sztuki? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

[...]Bedzie najlepiej wygladac i bede mial najwieksza przyjemnosc z grania. [...]

Lepiej będzie wyglądać od.... :?:

 

Przyjemność grania? Hmm... grałeś w RE4 na Gacku?

 

Myśle że żadna konwersja gry nie pobije pierwowzoru na GC. No chyba że konwersja będzie polegała na porawieniu wyglądu gry (jest wogóle co poprawiać :blink: ) w co bardzo słabo wierze...

 

PS. Gry za 40 zł na GC są - ale te które by mnie interesowały kosztują 2x a czasem 3x tyle :P

 

PS.2. Jak "moc" konsoli nie nic do gadania. Ta same gry na Ps2 i GC wyglądają zupełnie innaczej. Grafika też swoje robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

' date='29 lip 2006, 18:09' post='2248955']

Lepiej będzie wyglądać od.... :?:

Wersji na jaka kolwiek platforme i przypuszczam, ze nawet lepiej niz na Waszego pieknego gacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh już tak nie piszcie że na PC będzie bee :| Ważne by do PS2 dorównywało

Szczerze wątpię ,by gra dorównała pod względem sterowania ,ale wierzę ,że po podłączeniu pada będzie trochę lepiej. Wersja na gacka jest lepsza graficznie od tej na PS2 (sugerując sie screenami ) ,ale wiadomo ze Gacek ma lepsze bebechy.

 

A ty hose27 obyś się nie zawiódł ,bo wątpię by pod względem grafiki przebił gacka (bądźmy realistami ). Jak bym miał kaskę wolną to bym kupił PS2 lub NGC ,ale niestety dzisiaj jej nie mam i raczej myślę już o jakimś nextgenie...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No to odsapnijmy troszke od tych dyskusji gdyż mam nieciekawego news'a:

 

A teraz odnośnie tych nieszczęsnych opóźnień. Dark Messiah i nowy Splinter Cell zostały przesunięte na październik. Z Resident Evil 4 PC sprawy wyglądają gorzej - przedstawiciel Ubi nie potrafił nawet określić przewidywanej daty premiery. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że RE4 PC nie wyparuje z planów Ubi na amen.

Źródło: CD-Action

 

Jeszcze będzie tak, że rzeczywiście będzie trzeba składać kase na GC. Na co oni czekają to ja nie wiem. Może faktycznie planują coś extra :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji na jaka kolwiek platforme i przypuszczam, ze nawet lepiej niz na Waszego pieknego gacka.

:lol:

Joł ziomek, joł ziomek.

Czytasz ten temat chyba stopami, bo przegapiles info ze konwersja bedzie z pleja2. Co to znaczy? Wystarczy spojrzec na onimushe3 i DMC3. Grafika jeszcze gorsza niz na pleju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...