Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilę w demo muza kompletnie nie pasuje a czytałem gdzieś że do paina miał nagrać muzę Judas Priest. Trudno dali takie badziewie ja nie będę płakał. Teraz bronie co to jest ten co wali z pioruna, a w pierwszym trybie czymś tam pyrka sobie. Kompletnie debilna broń może komuś się podoba ale na pewno nie mi. Piorun może przejdzie ale nie to coś. Drugo broń kosiarka pierwszy tryb fajnie wygląda ale jak tym czymś się zabija tyle bydła, a drugi to kompletna tragedia. Reszte broni jest GIT szczególnie ten shotgun a la Blood 2 szkoda tylko że z broni nie wylatuje po wystrzeleniu pocisku smuga ognia.

Ale giera spoko jest pomijając te niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demo i musze powiedzieć że nie jest źle

havoc 2.0 rulzzz

jak juz ktoś wcześniej powiedział te zombiaki z pierwszego poziomu troche dziwacznie (niedokładnie) wyglądają

jeśli chodzi o wymagania to dając praktycznie wszystko na max oprucz chyba 1 czy 2 opcji giera (oprucz chwilowych doczytań ze swapa na poczatku levelu ) chodzi fajowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra mi przypomina serious sama ;]

nic specjalnego, sieka i tyle

Mam BARDZO podobne odczucia :?

Moze jak zagram w pelna wersje i poznam pelna fabule, to gierka mnie wciagnie bardziej niz demo (choc graficznie jest pierwsza klasa jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem fajna. Sieczka na całego w sam raz aby się odstresować po szkole :twisted:. Bardzo przypadły mi do gustu wybuchające fajerwerki, jak i odgłosy. Jednak najbardziej zaskoczyło mnie jak ta gra chodzi na moim sprzęcie. Odpaliłem tak jak było default ustawione i 8O chodzi całkiem płynnie. Jednak ten gf2 coś jeszcze potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tak jak jest ustawione standardowo strasznie wolno w 800x600 jest super fajna giera lubie taki ;) ta bron na drewniane kolki fajna jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej podoba sie na poczatku jak jest logo nVidii :D

Spoko to zrobili i animacja tego-hmm jak go nazwac-szkieletorka zarabista.

Wyglada tak jakby chcieli zastrzelic nVidie ;) ciekawe dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podobalo - wprawdzie sieczka ale moglem sie wyladowac (mialem humor poszarpany na maxa jak siadalem do dema, a w czasie gry zapomnialem o problemach :D ) w 1024x768 max details plynnie, chociaz czasami zwalnialo... (proc 8x200, grafa standard)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa extra

Fizyka extra

Klimat extra

 

I gra sie w to extra.

I co z tego ze "zwykla" siekanka... widocznie takie byly zalozenia tworco gry i mi to pasuje.

Gra to tego chci u mnie extra plynnie. Na domyslnych ustawieniach (1024 i all high) gra plynniutka (50 - 70fps.. zadno spada do 30)

Co prawda od czsu do czsu przytnie - ale to przez ramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazei gralem w to tylko rano jakies 30min i zednych zwiech nie zaliczylem VPU mam wlaczony, ale wysylenie raportów mam wylaczone.

Ogolnie gra nie sprawia zednych problemów. Stery 4.2 (zwykle - nie omegi)

 

BTW. Gra widze ze jest bardzo popularna... na zagranicznych stronkach.

Wiekszosci osob pisze ze najlepsza grafika w grach FPP.

 

Rozsieszyl mnie za to.... ten topic:

http://forums.gamespot.com/gamespot/board/...d=310100&page=1

 

Dla nie znajacych jezyka... koles pytal czy PK robili ci sami kolesie do quake i czy to nie jest czsem kontynulacja... lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Burro a jakie masz stery nie wywal ci Vrecover??

Mi tez wywala vrecover (to juz druga gra gdzie tak mam - 1 to gladiator swords of vengeance) ale pomiesza chwile z odswierzaniem ekranu i za chwile moge znow wejsc do gry bez problemow.Tak sie dzieje przez te catalisty ale ich nie zmieniam na starsze, bo te przyspieszaja dzialanie gier o okolo 15%,a co niektore ,np nfsu,UT2k3,4 - o 30% :)

A co do samej gry bardzo dobra technicznie graficznie i klimatycznie,moze znudzic ciagla siekanka ale nie jest zle - polecam mimo wszystko,chociasby z tego wzgledu,ze jest robiona przez Polakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wywala vrecover (to juz druga gra gdzie tak mam - 1 to gladiator swords of vengeance) ale pomiesza chwile z odswierzaniem ekranu i za chwile moge znow wejsc do gry bez problemow.Tak sie dzieje przez te catalisty ale ich nie zmieniam na starsze, bo te przyspieszaja dzialanie gier o okolo 15%,a co niektore ,np nfsu,UT2k3,4 - o 30% :)

A co do samej gry bardzo dobra technicznie graficznie i klimatycznie,moze znudzic ciagla siekanka ale nie jest zle - polecam mimo wszystko,chociasby z tego wzgledu,ze jest robiona przez Polakow

A nieprobowales wylaczyc Vrecover??, moze pomoze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

 

Mi tez wywala vrecover (to juz druga gra gdzie tak mam - 1 to gladiator swords of vengeance) ale pomiesza chwile z odswierzaniem ekranu i za chwile moge znow wejsc do gry bez problemow.Tak sie dzieje przez te catalisty ale ich nie zmieniam na starsze, bo te przyspieszaja dzialanie gier o okolo 15%,a co niektore ,np nfsu,UT2k3,4 - o 30% :)

A co do samej gry bardzo dobra technicznie graficznie i klimatycznie,moze znudzic ciagla siekanka ale nie jest zle - polecam mimo wszystko,chociasby z tego wzgledu,ze jest robiona przez Polakow

A nieprobowales wylaczyc Vrecover??, moze pomoze :)

:oops: 8O - tyle mam do powiedzenia na ten temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na najnizszym poziomie trudnosci przeszedlem z czego pierwszy akt faild i ostatni fajny ten wielkolug jest :) teraz gram na hard :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem kumplowi zagrac napruwal do nego 20 min (najnizszy poziom trudnosci) i sie nie kapnol ze najpierw w mlot trzeba walic :)

fajnie ten mlot wyrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm giera sieczka w stylu seriusa sama - szybka taka gra sie nudzi, grafika owszem fajna, giwera strzelajaca kolkami tez super, ale ja jednak zaczalem lubic FPP w stylu MOHAA czy Call of Duty musi byc fabula wtedy wciaga, ale jezli bedzie jak mowicie ze 20zl za oryginal to pewnie kupie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem to bo ludzie mówią, że dobre (taki owczy pęd :wink: :P). Zainstalowałem, gram - na początku strasznie mieli (tylko 256mb ram) ale po doczytaniu spoko, 800x600 medium/high i animacja jest płynna (GF2MX) ja się pytam co w tej grze/grafice jest szczególnego - imho standart. Ale po za tym kompletny bezsens. Przeszedłem pierwszy etap i wywaliłem. Podsumowując:

 

Grafa dobra ale to raczej teraz juz norma

Fizyka dobra

Klimat do d..y

Gra się do d..y

 

Nawet jak by wydali tę grę za 5zł to i tak nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ivan moze nie mogles przejsc drugiego etapu ;) nieznasz sie fajna mlucka ja za cholere nimoge przejsc drugiego etapu na nightmare tak zeby karte odblokowac (bez uzywania pancerza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadzicie troche bezsensowne kłótnie aż sie czytac mi nie chciało :D

 

No .. ale .. moze zamiast pisac czy do [gluteus maximus] czy nie do [gluteus maximus] to proponuje mały rywalizacje :> (dla tych co im sie gra podoba i dla tych co nie :D :> )

 

otóz na mapie nr1 jest 4 secret place's .. znalazłem 3 brakuje jednego .. kto obczai gdzie jest?:)

 

Secret1:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Secret2:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Secret3:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Do tego jakby ktos nie wiedział dodam ze zeby zdobyc w demku bullet time'a to trzeba pierwsza mape przejsc używając tylko kołków :)

Demon mode (tudziesz nazwa własna "schiza mode" :) ) włącza sie po zebraniu ilosci dusz dzielącej sie bez reszty przez 50 .. (czyt: 50, 100, 150 itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...