Skocz do zawartości
TanneR

Czy tego lata odbędzie się 2-i zjazd TWEAK.PL ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzieki Paranoikowi dowiedzialem się, ze jest takowy temat :> wiec... ja mowie z góry, że jadę :> :> :> tylko pytanka:

1. Jaka bedzie melina? Mozna zalatwic jakies pokoiki 2 osobowe albo cos? jest tam jakis hotelik albo cosik takiego? Mam zamiar zabrac swoja kobiete :]

2. Trzeba zorganizowac jakies ekipy dojazdowe. Ja zapewne bede sie z Warszawy zabieral pociagiem, wiec ;] mile widziana wieksza pijaca ekipa ;] ;] ;].

3. Lisek, Niemiec, Paranoik, Dijkstra itd. itp. jeeezu :> ile to będzie kielonków :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - a ile wiosenek jesli wolno spytac? Ja chyba jestem w najgorszej sytuacji :/

 

PS. Ja jestem z wawy - zabieram sie z Toba - moze nie pijacy jestem, ale sobie "poobserwuje" was ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak jechalem do gda i w wakacje na tweaka to tylko powiedzialem rodzicomm, ze wyjezdzam i ze wroce za kilka dni :)

 

MeHow => nocleg byl w schronisku mlodziezowym zorganizowanym w szkole w klasach. na sali byl 10 luzek i zajmowalismy 2 sale + VIPy w hotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - a ile wiosenek jesli wolno spytac? Ja chyba jestem w najgorszej sytuacji :/

 

PS. Ja jestem z wawy - zabieram sie z Toba - moze nie pijacy jestem, ale sobie "poobserwuje" was ;]

17 w tym roku :arrow: mysle ze jakos dam rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO a ja 17 w przyszlym dopiero i nie wiem czy dam rade...

MeHow - ja moze sie z wami zabiore

NIEMIEC - jakbym rodzicom powiedzia "ze wroce za kilka dni" to by mnie przywiazali do lozka i przepytali "z kim // gdzie dokad" itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja teraz 18teczke mam w Lipcu :] spokojnie pojade ;] . do Wawy przyjezdzam z Wodzislawia Slaskiego tam zabaluje u brata przez 2 dni, a potem do Dziwnowa. :] Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim - jest to 10km od granicy z Czechami. Jak ktos chce to zbieram zamowienia na dobre czeskie piwo :D :D :D .

 

BTW ile kosztowal pobyt w hotelu?? :] Mysle, ze moja pani preferowalaby pobyt w hotelu :] Ja z reszta tez :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wybiera się ktoś z Lublina i okolic :?:  :wink:

Chełm :) Ale jeszcze nie wiem jak będzie z transportem.

Jak nie będę miał już pracy to wybieram się - może samochodem (ale mało pewne :( ) więc możnaby w kilku bryknąć :wink: A jak wszystko zawiedzie to pociąg :D Wykupimy miejscówki :wink: A tak w ogóle to ile osób z "tych" okolic by jechało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te wspomnienia :D

Z drugiej strony zastanawiam sie czy brac Szejczento bo wiadomo ze czlowiek po tak intensywnym wysilku intelektualnym moze nie byc w stanie prowadzic samochodu ale jak to mowia nie ma samochodu nie ma szrota i hmmm :roll: nie wiem w sumie albo zostane tam na 2-3 dni dluzej i bedzie luuzik :

I w tym momecie w moim umysle zjawila sie dzika mysl co wy na to zeby zjazd nieoficjalnie trwal ok 5-7 dni ?? (chociaz finansowo to moze byc ciezkie :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweaked ! Tweaked !, Dziwnow is massive :) Twe Twe Tweked Tweaked :P

 

Ja planuje zostac nieco dluzej, bo w tamtym roku to po tym imprezowaniu jak wracalismy, to same zgony-zombie :), Marco zasnol na fotelu obok w busie i na zakrecie dostełm od niego z dyńki, tak nie moze byc !! :D

 

BTW Dzidzia, Niemiec, Cube, Raf, Rebe, Elthorm ( chyba nikogo nie pominolem :) ) nie mozemy pozwolic zeby na sali z nami byl Paranoik :wink: , bo my tego nie przezyjemy :D, so dont' forget it :) :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jadąc z warszawy pewnie będziemy jechać z Liskiem. Lisku: prawda? ;] Wezmę zestaw sznurówek ;]

Kurde a ja do tej pory nie odkupiłem Tomkowi sznurówki :D Ale wszystko wskazuje na to, że będzie tak samo jak rok temu. Transit roxx :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, :] Jonathan :] :] :] jesli bedziemy jechac pociagiem :] to jasne :] wyniesiemy sie razem hehe :] tzn. wytoczymy sie ;] w dwojke zawsze razniej nie? Jeszcze Pocahontas obiecal jechac przez Wawe, więc wytoczymy się w trójkę :> tylko tak co by się nie zaklinować :]

 

Paranoik ! Jedz z kolegami pociagiem ;] ty KAPITALISTO jeden !!! PKP nie zasilisz? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeeee!

matka powiedziala ze bede mogl pojechac o ile sobie sam zbiore kase ;] NO to amcie kogos ktow as bedzie pilnowal i "wyjmowal z pociagu"... Bede jechal z wawy - moze mnie ktosik zabierze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten zjazd napewno pojade.. na oc%moders w gadnsku nie udalo mi sie dotrzec ale na ten musze juz jechac.. nawet jakbym mial dojechc na rowerze.. a tak btw to ktos jedzie z okolic Śląska.. ? Z Katowic jedziemy Ja i Sinus.. przydalby sie jeszcze ktos .. ;] Oczywiscie trzeba zadbac o dobre chłodzenie wodne - jakies browary albo czysta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]a tak btw to ktos jedzie z okolic Śląska.. ? Z Katowic jedziemy Ja i Sinus.. przydalby sie jeszcze ktos .. ;]

Jeżeli ten zlot bedzie pod koniec sierpnia to ja będe jechał z Cz-wy (tyż śląskie :wink:) więc jak będziecie jechać najpierw do Wa-wy to na pewno będziecie przejeżdżać przez moją wioske i do was dołącze. A jak dojedziemy do Wa-wy to dołączymy do "naczelników" :wink: ale to już będzie niezła gwardia do tankowania :wink: :lol:

Oczywiscie trzeba zadbac o dobre chłodzenie wodne - jakies browary albo czysta  :D

No ależ oczywiście :wink: jak to tak można z pustymi rękoma do ludzi . :wink: Wody ognistej nie może zabraknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...