Skocz do zawartości
TanneR

Czy tego lata odbędzie się 2-i zjazd TWEAK.PL ???

Rekomendowane odpowiedzi

racja RaF :> ja juz jade :> nawet moja Bejbe wyrazila ochote poznania tej szanownej gromady :>. W kazdym badz razie,dojazd wyglada tak,ze sie jedzie do Szczecina,a ze Szczecina do Dziwnowa busikiem tak? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy - ja mam 50% bo jestem jeszcze uczen na pociag, wiec mam 50 zl do gdanska [sprawdzilem!!] w jedna strone czyli nie tak zle ;]

eeeee.....

ty chcesz intercity jechac, czy co???

 

dzizas....pospiechem sie jezdzi :>

 

aha......tym razem pojade na pewno, bo wakacje beda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe znow sie wszyscy napalili a kto przyjedzie to zobaczymy na koniec sierpnia

Mam nadzieję, że ubiegłoroczna ekipa pojawi się w pełnym składzie :)

ja bede, ale budy nie przytaszcze, bo i tak to nie ma sensu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede tylko tez nie weim czy bude bede brał myśłe ze zależne to bedize od transprtu, jak jechałem do gdańska to te <span style="color:red;">[ciach!]</span>e pkp skasowalo mnie za bilet na komputer myśłałem ze konduktor zaraz z dyńki zarobi ale miałem za dobry chumor i za mało sił po 5 prawie nieprzespanej nocy z żędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec po co buda ?? jeszcze zapomnisz ja spowrotem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ;)

 

Lisek na mnie mozesz liczyc koniec sierpnia juz rezerwuje na zlot

ale pamietaj w tym roku nie wykrecisz sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja RaF :> ja juz jade :> nawet moja Bejbe wyrazila ochote poznania tej szanownej gromady :>. W kazdym badz razie,dojazd wyglada tak,ze sie jedzie do Szczecina,a ze Szczecina do Dziwnowa busikiem tak? ;]

pewno tak bedzie :) ostatnio to chyba w 8 osob naraz jechalismy jednym busem, jak sie pytalem tych naganiaczy o rezerwacje busika to prubowali mnie splawic ale jak powiedzialem ze juz jest 8 osob, to zaczol biegac jak sie tylko dalo zeby cos zalatwic :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko.... Wy tam ANPRADE tylk pijecie :) A ja myslalem ze to dzolki byly a wy tam PIJECIE z przerwami na jedzenie... Zapowiada sie ciekawie?

jednej nocy bylo tak ze zesmy pili prawie cala noc, o 8 na otwarcie pizzerni poszlismy na sniadanie :D i potem spac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? :[ jeszcze jeden tekst, ze dalejko to ubije ;] ja mam blizej chyba do Wiednia niz do Dziwnowa :> :> :> Mieszkam jak juz napisalem w Wodzisławiu Śl. 10km od granicy z pepikami :> zwanymi potocznie Czechami ;]. W wakacje sie zrobi odpowiednie zgrupowanie w wawie i bedzie wesola gromadka :> koszulka Tweak.pl obowiazkowa :] :] :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie pękaj :D Ja jade :]

 

Może z wariatem MeHow'em, ale jakoś w kawałku z zapitą mordą dojade.

cos w tym stylu ;] ;] ;] .... eeee tylko nie mordą :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje sie zrobi odpowiednie zgrupowanie w wawie i bedzie wesola gromadka :> koszulka Tweak.pl obowiazkowa :] :] :]

Hehe jak się zacznie zapoznawanie to może zrobic się nawet za wesoło i mogą nas odwiedzić SOK'iści na jednego :wink: :lol: dlatego trzeba będzie wziąc więcej vodki :lol: (od przybytku głowa nie boli :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nie no panowe jadeeeee:) jestem z Bydzi a wiec sadze ze z z ludzmi z Torunia sie zabiore :) jade ja i moja Kobieta :) juz zaczynam trnowac na sztafete!!! musze ja wygrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cammel... ParanoiK to ponoc najmocniejszy zawodnik... niczym z Kenji lub innego Dżibutti... cale dziecinstwo ganial antylopy, wiec z nim w sztafecie nie ma ponoc szans ;]

 

hehehehe ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...