Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś tyle czasu spedził jednego dnia przed książkami z polskiego, też byś nie wiedział jak sie nazywasz i nie zważał na błędy. Dzisiaj dalej nauka polaka a wieczorkiem gegra i drukowanie ściąg.

trele morele... uwierz mi, ze tez sie strasznie duzo ucze :> i jakos przez to nie wale takich bykow. No staaaary :> bys sie przyznal, a nie taka polska spychologia. Wszystko inne winne, tylko nie ja :P .

 

A co do drukowania sciag, to tez sie musze za to wziąć, bo się nie wyrobię w przeciwnym wypadku i będzie niezła kiszeczka :> .

BTW kończę już współczesność. Potem tylko motywy i druowanie.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś tyle czasu spedził jednego dnia przed książkami z polskiego, też byś nie wiedział jak sie nazywasz i nie zważał na błędy. Dzisiaj dalej nauka polaka a wieczorkiem gegra i drukowanie ściąg.

trele morele... uwierz mi, ze tez sie strasznie duzo ucze :> i jakos przez to nie wale takich bykow. No staaaary :> bys sie przyznal, a nie taka polska spychologia. Wszystko inne winne, tylko nie ja :P .

 

A co do drukowania sciag, to tez sie musze za to wziąć, bo się nie wyrobię w przeciwnym wypadku i będzie niezła kiszeczka :> .

BTW kończę już współczesność. Potem tylko motywy i druowanie.

 

Pozdr

Nie kazdy jest taki zajebisty z Polaka jak ty :wink: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie strsujecie. Ja sobie dzis porobilem sciagi na polaj i to cala moja nauka. A ostatni tydzien to chodze po knajpach i swietuje ze znajomymi pisanie maturki :) (przygotowywujemy sie do jej oblewania po) :D

Powodzenia Wam zycze... i tak wszyscy zdamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmierzyłem swoją najdłuższą ściage i ma ona 224 cm - "Motywy patriotyczne w literaturze" , teraz jeszcze musze ją poskładać :P

A jakie są wasze najdłuższe pomoce naukowe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak :> ja skoczylem z bungee i wtedy sie tak balem, ze teraz juz sie prawie w ogole niczego nie boje :>, no chyba, ze wizji kolejnego skoku z bungee. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy wypisujecie na tych sciagach - cala tematyke kazdego zagadnienia ? (czyli praktycznie mature ze sciagi chcecie przepisac ?)

Nie umiem robic sciag blee nie wiem co na nich napisac :/

Ja mam motywy literackie. Mam nadzieje ze jakis sie trafi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trele morele... uwierz mi, ze tez sie strasznie duzo ucze :> i jakos przez to nie wale takich bykow. No staaaary :> bys sie przyznal, a nie taka polska spychologia. Wszystko inne winne, tylko nie ja :P

Coś mi zarzucasz :D

co do błędów to nie raz nie patrzę czy dobrze napisałem. Jak byś przejrzał niektóre moje wiadomości to zauważysz, że nieraz pisze w ogóle bez polskich liter, zależy czy mi się chce czy nie 8) właśnie odłożyłem książki i idę spać, bo rano znów pobudka i nauka. :(

 

Tak pomyśleć za 3 tygodnie już koniec tej męczarni i upragniony spokój. Tylko na to czekam.

 

Jeszcze nie opracowałem do końca tych ściąg! Motywy już w połowie wydrukowałem, ale moich zapisków jeszcze nie wprowadziłem...

Jutro wieczorem będzie też przygotowana lista wszystkich dzieł do matury jak chcecie to mogę zamieścić, abyście mogli sprawdzić czy wszystko pamiętacie na egzamin :wink:

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co my jako młode pokolenie Polakow mozemy wniesc do Uni Europejskiej (kultury europejskiej) ?

 

Jakie waszym zdaniem mozna zaproponowac lektury do tego tematu ? Bo ja jakos nie mam dobrego pomyslu... :|

 

IPDATE: Ja myslalem aby napisac cos o nas, Polakach... ( Lalka, Przedwiosnie... :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co my jako młode pokolenie Polakow mozemy wniesc do Uni Europejskiej (kultury europejskiej) ?

 

Jakie waszym zdaniem mozna zaproponowac lektury do tego tematu ? Bo ja jakos nie mam dobrego pomyslu... :|

 

IPDATE: Ja myslalem aby napisac cos o nas, Polakach... ( Lalka, Przedwiosnie...  :roll:  )

Mozna jeszcze dodac "Chlopów" i "Wesele"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna  z mojej szkoly powiesila sie wczoraj z powodu jutrzejszej Matury .

no co ty, nie wytrzymała chyba lekko psychicznie :(

cos mi tu smierdzi glupim żartem 8O bo jesli nie to kurcze kiepski jutro moze byc klimat u ciebie w szkolce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...