Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

i tak najlepsza jest definicja zbioru :)

Lepiej bys mi powiedzil gdzie znajde regulki bo zaczynam juz panikowac :( A mam do wyuczenia 30 pytan teoretycznych :?
to niewiele... czemu akurat 30 ?
babka dala nam taka kartke z 30 pytankami. Wielomiany, funkcje, krzywe, prawdopodobienstwo itd. A tak moim zdanie to ustna z maty jest porabana po cholere mi regulki ? daliby jakies dwa trzy przyklady i problem z glowy :wink:

 

UPDATE:

Znalazlem na swoim kompie matme wszystko pieknie opisane wraz z dowodami :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja napisze jak mi poszlo :)

 

Matura bezstresowa. Nie wiem czy mam cos nie tak z glowa, ale przed glupim sprawdzianem sie bardziej denerwowalem, a przed matura nic!!

 

Z polskiego pisalem na temat "Obcy wsrod swoich? Rozwaz problem alienacji bohaterow w srodowisku w jakim przyszlo im zyc"

 

Naskrobalem 6,5 strony bez lania wody. Nawet nie musialem nic sciagac, a kieszenie mialem wypchane :D

 

A z angielskiego matura byla raczej latwa, a temat wypracowania: "Opisz przygode, ktora przezyles w czasie ferii zimowych" :twisted:

 

bedzie dobrze

 

wyniki 20 maja

 

pozdro

 

PS

nie mam juz neta w domu :(

lekko pakiet 30 godzin przekroczylem :D (jakies 180 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wszyscy panoszyli ze maja gotowce to i sie stalo . To tylko wina opolskich maturzystow . Zamiast zrobic to po cichu to w telewizji nawet gadali ze maja tematy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdze, ze i na ogolnym i na mat-fiz trzeba byc oslem, zeby z matury dostac 3. Sorry, ale rozwiazywalem zadania z matfiz z palcem w pupci :)

Hmm czy mi sie wydaje czy ty masz jakas manie wywyzszania sie i chwalenia ? :|

alez skad... Structor zalachal ze mnie, ze chodze do ogolnego i stwierdzil w przenosni, ze pytania z oglnego sa banalne. Tak wiec tez stwierdzilem, iz zadania z mat-fiz nie stanowia problemu. :) pozdr kapitanie zbiku glowny sledczy tweaka... pfffffffffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdze, ze i na ogolnym i na mat-fiz trzeba byc oslem, zeby z matury dostac 3. Sorry, ale rozwiazywalem zadania z matfiz z palcem w pupci :)

Hmm czy mi sie wydaje czy ty masz jakas manie wywyzszania sie i chwalenia ? :|

alez skad... Structor zalachal ze mnie, ze chodze do ogolnego i stwierdzil w przenosni, ze pytania z oglnego sa banalne. Tak wiec tez stwierdzilem, iz zadania z mat-fiz nie stanowia problemu. :) pozdr kapitanie zbiku glowny sledczy tweaka... pfffffffffff

Dziekuje, dbam o Twoja przyszlosc. :lol:

 

btw. wszystko robisz z palcem w pupci :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, czy ktos moglby mi podac linka do zadan mat-fiz w mazowieckim? Bo na razie niechcacy policzylem 4 z oglnego lol... i tak patrze jak wam mogly wyjsc liczby w tym zadaniu, skoro to jest "na literkach". Dopiero potem patrze :> a to chyba ogolne hehe :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok oto moje wyniki:

Polaj 3 : kur... ja pierd... jakie oszustwo, szkoda gadac, co za pipa z polaja ..  :evil:  

Mata 5 : Jutro ustny, jak zle wylosuje pytanie to sie tam powiesze ...

Mam nadzieje, ze jutro nie napisze takiego samego posta (jutro o 14 wyniki).

A czemu na ustna mate idziesz ? podobno jak na maturze ma sie 5, to ustnego juz nie trzeba zdawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok oto moje wyniki:

Polaj 3 : kur... ja pierd... jakie oszustwo, szkoda gadac, co za pipa z polaja ..  :evil:  

Mata 5 : Jutro ustny, jak zle wylosuje pytanie to sie tam powiesze ...

Mam nadzieje, ze jutro nie napisze takiego samego posta (jutro o 14 wyniki).

A czemu na ustna mate idziesz ? podobno jak na maturze ma sie 5, to ustnego juz nie trzeba zdawac...

Nie idzie, jeśli ma się w ostatnich 2 latach 4 z przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem dzisiaj wyniki

 

polski 3 (test z drugim wypracowaniem)

geografia 3 (tematy 3,4,5)

 

moglo byc lepiej, ale nauczycieli się nie zmieni i ich oceniania. Moze na tyle zaslugiwalem. Jutro ustny z polaka.

strzalka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pesymistycznie jestem nastawiony bo dzisiaj sprawdzalem z jedna nauczycielka ile mi mogli odjac punktow, w pierwszym poszlo kilka punktow, gdzie sie zgadzam ze akurat tyle. Natomiast w trzecim zadaniu (slaskie), mam jeden blad, w podpunkcie B) mam zle wyznaczona funkcje kwadratowa z ktorej otrzymywalo sie liczbe rozwiazan ciagu (c_n) zamiast 12n(kwadrat) - 48n(jakos tak to bylo), to mam 10n(kwadrat) - 48n. I teraz ile za taki blad w wyliczeniu (bo wczesniej odejmowalem 16-4 i stad wzielo mi sie to 10), jest odejmowane punktow ? nauczycielka mowi ze 2, ja mam nadzieje ze tylko 1... I to jest ten po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lony najwazniejszy punkt, taki glupi blad, ktorego nie zauwazylem, a ktory powinienem zauwazyc :/ I zaleznie od tego czy 2 punkty mi odejma, czy 1 punkt, to koncowy wynik moze byc 25 lub 26 punktow !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na slasku mielismy chyba od 26... hmmhmh ide kurcze szukac tej tabelki, chyba ja tu ktos dawal

 

"Z maty było (śląskie, zmienili):

29-32 cel

26-28 bdb

22-25 db

11- dop "

 

Niestety :/

No to ktos wie, ile sie za taka duperele punktow odejmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno 2 pkt skoro tak Ci mowila nauczycielka. Jesli masz silne plecy, to pogadaj, moze sie cos uda.

 

pozdr

PS: A za komentarz liczysz max pkt? :> bo jesli nie masz 7 pkt za zad, to za komentarz nie mozesz dostac calych 2 pkt ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...