Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bylbym wdzieczny... jesli ktos doradziłby mi cos w sprawie problemu z postu #415 .

1570371[/snapback]

Rozpakuj poprostu stare stery, np 3.13 i znajdź tam aplikację ze starym panelem sterowania dzwiękiem. Uruchom go, zaznacz opcję przekazywania dzwięku na głośnik centralny i wsio. Można to jeszcze zmienić w rejestrze systemu, ale tak chyba jest prościej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpakuj poprostu stare stery, np 3.13 i znajdź tam aplikację ze starym panelem sterowania dzwiękiem. Uruchom go, zaznacz opcję przekazywania dzwięku na głośnik centralny i wsio. Można to jeszcze zmienić w rejestrze systemu, ale tak chyba jest prościej  :wink:

1570620[/snapback]

Dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki testów będą w granicach błędu pomiarowego - szkoda czasu i energii.

Nowe stery nic nie wnoszą bo nVidia już nForce 2 olała. A składniki Remixów podbierane z innych paczek nie są optymalizowane pod nForce2.

Jedynie audio wnosi coś nowego chciaż specjalnych różnic nie widzę (słyszę).

Czyli od 4.27 w górę to już praktycznie to samo... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam szkodzi ;)

Zrobię 3DMark01SE, 3DMark03, odczyt i zapis do pamięci, dostęp do pamięci, może WinRAR benchmark (?), i SuperPI. Nie wiem co jeszcze można dać.

1596788[/snapback]

można dać jakieś demko z HL2 i FarCry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj,ja tez nic nie wiem,moze koledzy podpowiedza...?

 

Sprawdz jeszcze na ktorych sterach najszybciej sie uruchomi winda, bo ja walcze z tym od paoczatku.

Pasen z WINXP mieli kilka razy, a niektorym to tylko raz i sie winda laduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasen z WINXP mieli kilka razy, a niektorym to tylko raz i sie winda laduje :)

1597791[/snapback]

 

:huh: A to wogóle zalezy od sterów a moze tak od defragmentacji dysków i ilosi uruchamianych usług a takze sterowników ile ich tam jest no i do tego wogóle jaka partycja ntfs czy fat i w jakim stanie jest dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czemu czepiliście sie tego paska przy ładowaniu systemu że zmiana sterów do płyty głównej go przyspieszy. U mnie nawet dobrze się niepokaże , i już komp jest w windowsie.

Wyłącza się równie szybko (mimo antyvirusa) tak jak bym wyciągnał wtyczke z sieci , moment po kliknięciu Turn off (Wyłącz).

I nie da się tego osiągnać przez sterownik aż w takim stopniu. Kiedyś tak samo mi latał ten pasek a wyłaczanie trwało wieki.

A po zainstalowaniu sp2 to windows sie wlekł :(

Po pierwsze okroiłem instalke widowsa znanym chyba programem n-lite ze zbędnych usług i programów.

Dało to sporego kopa.

Zmieniłem wersje systemu na angielską i to był jescze jeden krok do przodu.

Na polskiej wersji nie dało mi się osiągnąc aż takiego przyspieszenia, nie wiem czemu :( Windows śmiga jak burza.. nawet w środowisku , z SP2 oczywiście.

A wczesniej sp2 strasznie go spowalniał

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tą paczke zainstalowaną:)

1. NVIDIA AGP drivers v4.40

2. NVIDIA Ethernet drivers v4.71

3. NVIDIA ForceaWare drivers v77.72 (WHQL)

4. NVIDIA SW IDE drivers v5.35

5. NVIDIA Memory Controller drivers v4.40

6. NVIDIA SMBus drivers v4.46

7. NVIDIA SoundStorm drivers v4.62 (WHQL)

7.1. NVIDIA NvMixer v4.51

7.2 Planet NVIDIA Modded OpenAL32.dll

8. Planet NVIDIA Tweak Tool v1.3.0.0

8.1 Planet NVIDIA Driver Cleaner v1.0.0.0

działa jak burza. nie instalowalem tylko SW IDE i SoundStorm bo na plycie mam AC97, zreszta i tak uzywam sblive:)

nawet zainstalowalem stery do karty graf te co tu są:) po ingliszu, ale spoko wsio dziala. wczesniej mialem 4.27 whql, ale na tych testy wypadają lepiej:) polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...