Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Remix v2.5.1 Available

 

zawartość:

 

* NVIDIA AGP drivers v4.40

* NVIDIA Ethernet drivers v4.71

* NVIDIA ForceaWare drivers v78.03 (WHQL)

* NVIDIA SW IDE drivers v6.21

* NVIDIA Memory Controller drivers v4.40

* NVIDIA SMBus drivers v4.50 (WHQL)

* NVIDIA SoundStorm drivers v4.64 (WHQL)

*** NVIDIA NvMixer Utility v4.51

* Xtreme-G FoceWare Tweaks

 

dla porównania paczka 2.4 zawierała:

 

* NVIDIA AGP drivers v4.40

* NVIDIA Ethernet drivers v4.71

* NVIDIA ForceaWare drivers v77.72 (WHQL)

* NVIDIA SW IDE drivers v5.35

* NVIDIA Memory Controller drivers v4.40

* NVIDIA SMBus drivers v4.46

* NVIDIA SoundStorm drivers v4.62 (WHQL)

 

http://planetnvidia.com/modules.php?name=D...nload&cid=2#cat

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo interesuojąSW IDE, zauważcie że z 5 zrobiły się 6 i to WHQL. Chyba się skuszę. Zwłaszcza, że za niedługo będzie format(przesiadka na ATI). Jednak nie oczekujcie ode mnie testów, jakich kolwiek. Nie mam na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowane, ale bez SW IDE jak narazie, ponieważ nie moge wtedy zmienić booktype przy nagrywaniu dvd, no i wszystko śmiga bardzo ładnie :)

jak się zdecyduje to strzele dodatkowo te SW IDE i wtedy może coś konkretniej napisze ;)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie SW IDE w zadnej wersji mix nie che sie zainstalowac:) jak instaluje to mi restartuje kompa O_O i nie konczy instalki (mam DFI LP NFII Ultra B)...; / A tak to mega skoku wydajnosci nie widze:) mozliwe tylko ze troszke mi odciazyl sie system ( test UT2004 właczone i sprawdzalem obciazenie procesora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko szta graficzna SS,a sterowniki sa takie jakie powinny byc w Twoim przypadku realtek

1670366[/snapback]

To i ja wiem, mowie tylko, ze nigdy takiego czegos nie mialem. Bardziej mi sie podoba wlasnie ta opcja, jest tu znacznie lepsza obsluga konfiguracji dzwieku 5.1 w sterownikach od Realteka bylo to potraktowane po macoszemu.

Edytowane przez stregobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu które sa najszybsze ???? :blink:

1691090[/snapback]

Różnice są niemierzalne - w granicach błędu pomiarowego.

Najnowsze Remixopodobne mają nowsze stery pod audio i lepsze zarządzanie pamięcią. Ale nijak się to ma do szybkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lece na 2,4.. podawalem linka wyzej (nadal aktualny na moim serwerze).

Ostatnio robilem reinstall i pierwszy raz zainstalowalem SW IDE. Jestem w szoku.. mam juz mnostwo progsów zainstalowanych itp.. a system sie w mgnieniu oka laduje.. tak okolo 1,5 kreseczki przeleci i okienka sie pokazuja:) wczesniej do 5-6razy ten pasek musial przeleciec.. nawet na swiezym systemie!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie sa dobre te v2.4, tez zainstalowalem sw ide i musze powiedziec ze wszystko idzie jak burza teraz.

1692646[/snapback]

A poprawili obsługę kopiowania? Bo ja jak mam coś skopiować dużego, to leci najpierw do memki( widzę z MemStata jak wżera pamięć) a potem haruje po dysku :blink: . Oczywiście dma i inne cuda mam włączone, bo to podstawa. Ale tego problemu nie mogę się pozbyć, a potem jak już skończy kopiować to nagle mam 350 MB wolnego ramu i system muuuuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poprawili obsługę kopiowania? Bo ja jak mam coś skopiować dużego, to leci najpierw do memki( widzę z MemStata jak wżera pamięć) a potem haruje po dysku  :blink: . Oczywiście dma i inne cuda mam włączone, bo to podstawa. Ale tego problemu nie mogę się pozbyć, a potem jak już skończy kopiować to nagle mam 350 MB wolnego ramu i system muuuuli.

1693130[/snapback]

U mnie nie ma czegos takiego film z partycji na partycje ladnie i szybko leci, pozniej nie zamula mi komp.

 

dayus : mozna instalowac bez sterow dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remixy zainstalowałem pierwszy raz, testowałem 2.4 2.51 i 5.10 pcmarkiem 2004

i na moim konfigu nie zauważyłem żadnych zmian wyniki były niemalże identyczne, winda uruchamia sie zawsze na ok 1.5 paska :blink: jedyne co mi się spodobało to mixer do soundstroma chociaż posiadam realteka heh dzwięk jakby był lepszy :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem jedno.. jak wloze jakiegos CD, ktory ma autostart (powiedzmy silent hill2 gra) i ma tylko jeden duzy plik powiedzmy 600MB setup.. to przed uruchomieniemautostartu, wrzuca caly CD do pamieci i potem leci juz z pamieci instalator.. jak zainstaluje, albo przerwe, to pamiec sie zwalnia automatycznie.. ale tylko tak sie dzieje jezeli plyta ma duzy rozmiar jednego pliku.. dziwne.. tak samo dema po 600MB.. jak klikne setup.exe laduje to do pamieci, jak zaladuje to dopiero instaluje:) dziwne, ale mi to akurat nie przeszkadza.. zm partycji na partycje elegancko leci.. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy 4 głosnikach w tym niby SS glosniki buczą,daltego chcę Realtek - C-Media

1693990[/snapback]

Mi tez pierwszy raz spodobal sie ten mixer od ss, ale niestaty z nic w swiecie nie moge odpalic na nim centralny glosnik. Wszystkie chodza czysto, poza tym jednym, ktory tylko buczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...