Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez pierwszy raz spodobal sie ten mixer od ss, ale niestaty z nic w swiecie nie moge odpalic na nim centralny glosnik. Wszystkie chodza czysto, poza tym jednym, ktory tylko buczy.

1694863[/snapback]

nalezy ustawic w rejestrze wartośc 1 w tym kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4D36E96C-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0020\Settings\APU\GlobalVolume

 

co do buczenia to nie czaje ale moze pomóc nvswap

Edytowane przez def

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość metall2

Wie ktoś może które sterowniki do dźwiękówki są dobre do mojej płyty głównej (ECS N2U400-A) mam układ CMI 9739A: oryginalne C-Media czy te od nVidii?? Tak przy okazji, Remix RULES!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj troche testowąłem i okazało mi sie ze odczyty w evereście mama najlepsze pod SMBus driver version 4.50 z tych sterów http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1234 w powównianiu z tymi co mama na płytce do odczyty po 200mb/s gorsze heheh a w poruwnaniu do wersji 4.0 o jakies 50 mb odczyt czas oczekiwania jakies 0,5ns a zapis jakies 20 mb/s mało ale zawsze cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy Panowie my tu mówimy o platformie nf2 a te stery są do nf4.

1732321[/snapback]

Czasami stery z wyższej platwormy mają mają wspólne składniki z niższymi i dzięki ciekawskim Tweakomaniakom dowiadujemy się o czymś ciekawym.

Przy najbliższym sposobie sprawdzę to sobie. Może niedługo jakieś nowe remixy wyjdą z wydajniejszym SMBusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami stery z wyższej platwormy mają mają wspólne składniki z niższymi i dzięki ciekawskim Tweakomaniakom dowiadujemy się o czymś ciekawym.

Przy najbliższym sposobie sprawdzę to sobie. Może niedługo jakieś nowe remixy wyjdą z wydajniejszym SMBusem.

1733560[/snapback]

Hmm:) Cześciowo tak ale platforma nf4 znaaaacznie rózni sie od nf2:D cała architektóra jest nieco inna nie na darmo nie zalecaja tych sterowników do nf2;) ale do odwaznych świat nalezy:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam plyte Epoxa 8RDA 3 Rev 2.x, to jest na nForce2 Ultra 400, jakie stery wgrac zeby to wszystko najszybciej chulało.

A jakie sobie losowo wybierzesz - i tak nie zobaczysz (i nie przeliczysz) różnicy.

Poczytaj ten cały topic - zaśmiecono go właśnie takimi jak Twoje pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...