Skocz do zawartości
aster

co to za baner???????

Rekomendowane odpowiedzi

ech.... lepper i marchewka w bannerze.....

do tego przy ladowaniu strony widac ich w calym rozmiarze, dopiero pozniej sie zmniejsza. mozilla

na co to komu

Jakbyś siedział 11.5h w pracy, to też byś chciał odreagować. Lepper i Wiśniewski mi się nawineli akurat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to imho najlepiej wrzucic to do iframe i kto chce sobie zablokuje i juz ;)

Właśnie chodzi o to że to ma być widoczne, bo to tablica ogłoszeniowa. Będziemy się starali wyrobić u forumowiczów nawyk sprawdzania wiadomości wyświetlających się na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak na razie sie sprawdza! zajrzalem tu natychmiast ;)

Teraz się sprawdza - bo to nowość, i każdy na to patrzy. Ale jak się przyzwyczaicie, to mało kto będzie na to zwracał uwagę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT : Mi dzisiaj coś nie działa przechodzenie powiedzmy na n-tą stronę topiku, gdy wybieram go ze strony głównej działu. Zawsze wyświetla się pierwsza. Po wejściu do topiku wszystkie wchodzą dobrze. Korzystam z opery. Pod IE wszystko w normie.

Update: już jest Ok. UFO jakieś?

Update II: Nie jest jednak ok, jest raz tak raz tak. Nie mam siły dociekać dlaczego tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda ze dopuki sie strona nie skonczy ladowac to widac wszystko i cale forum jest przesuniete. nie moze byc tak jak np na linux.pl - w poziomie ?

Sprawdziłem kilka ładowań strony w firefoxie, i prawdę mówiąc nie wiem, o czym mówisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale chyba bedziesz musiał się z tym pogodzić... Czy ktoś, kto ma jakąś wysoką netszkape mógłby sprawdzić, czy tam jest tak samo?

 

Paranoik: popraw na 'beta4ever' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...