Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyście tylko chwile :!: :!: :idea: :idea:

Ta siec jest kierowana do ludzi raczej nie za bogatych więc i ich telefony też nie są zbyt drogie :!: :!:

Jak ktoś ma Nokie 6600 to musi używać BIZNES taryf żeby wykorzystywać jej możliwości :!:

A jak ma 3210 to takia Hóóyach mu wzupełności wystarcza bo taki telefon nie wiem co to jest MMS,WAP,GPRS :!:

 

Kaeres ta oferta najnormalniej w świecie nie jest kierowana do Ciebie.

Idź sobie poszukać czegoś w Era Biznes albo Meritum albo Plus coś tam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje :)

Zwlaszcza ceny :)

I jeszcze doladowanie w Mbanku :)

A tak poza tym to juz na allegro sa za 17 zl zestawy startowe.

Wiec jak dzis do wieczora nie wbije sie na dzialajacy sklep heyah biore karte na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje :)

Zwlaszcza ceny :)

I jeszcze doladowanie w Mbanku :)

A tak poza tym to juz na allegro sa za 17 zl zestawy startowe.

Wiec jak dzis do wieczora nie wbije sie na dzialajacy sklep heyah biore karte na allegro :)

Mi też pasuje, gdyż telefonu używam sporadycznie, głównie do smsów. W hayah jest chyba najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ważnośc karty za mała miesiąc za 20zł. Co z tego że tańsze rozmowy jak bym w miesiąc tego nie wydzwonił (telefon mi głównie potrzebny do kontaktu w sytuacjach awaryjnych)Pozatym to nawet spoko bo będzie większa konkurencja i ceny np w Simplusie mogą spaść. Ja i tak wole Simplusa tylko za to że nigdy nie wyłączają rozmów przychodzących mimo tego iż ważnoś karty też jest określona. A nie tak jak w Erze nawet jak masz 10zł na koncie to i tak ci gościu smęci przez 30s żebyś doładował i straszą że ci numer zlikwidują. W heyah pewno tez tak będzie. Pozatym smsy z netu na plusa ida bez problemów w przeciwieństwie do ery(jakieś tam śmieszne hasła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu (od poniedzialku) zaczne zbieranie kasy i kupie sobie ;] nawet sie oplaca ;P tylko zeby nie podrozaly rozmowy

cały bajer polega na tym ze te ceny są "na stałe" :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja karte w erze za 20 zł mam 1 miesiąc gadanie + 1 miesiąc na odłsłuchiwanie , czyli 2 miechy ...... a jak tutaj co miesiac będe musial kupowac karte za 20 zl bo nie jest tak samo ........... to chyba jednak sie zastanowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko lykniecie ?

Skoro 20 pln na miesiac trzeba wydac zeby telefon dzialal to wcale nie jest taka fajna propozycja.

Poczekamy na odp PLUS i IDEA.

przeciez idea i plus tak samo maja ze te najtansze karty sa na miesiac,

a z tym ze tracisz numer po ilus tam miesiacach to sciema,mam taktaka i juz dawno mieli mi numer zablokowac i jakos tego nie robia,wiec pewnie podobnie bedzie w heyah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to każda seić ma jakieś wady i zalety.. i trzeba dobrac do swoich potrzeb.. jak ktoś tylko trzaska smsy to faktycznie może heyah jest atrakcyjna..

ja smsy wysyłam raczej z netu.. a z telefonu raczej dzwonie.. i to do róznych sieci.. i dlatego najbardziej opłaca mi sie popik

każdemu wedle potrzeb ;)

 

bo jeszcze zaraz zamiast dyskusji amd vs intel będzie dysputa o wyzszosci jednego operatora nad drugim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie wyliczyłem ile bulle za fona:

Mam NO 60 za 87,83 miech i 26,84 za pakiet sms 100

Za smsy płace 0.27gr w tym mam 60min i 100sms wliczonych w cene.

Czyli załużmy że nie wydzwonie więcej niż 1h i nie wyśle wiecej niz 100smsów to zapłace ok.115zł.

Mogę też wogóle nie dzwonic i wtedy mam 340 smsów.

A teraz Hóóych:

za 340smów trzeba zapłacić:

0.28gr * 340=95,2zł

za 1h:

0.98gr * 60=58,8zł

A teraz wesja 1h i 100smsów które kosztują łacznie w Idei 115zł:

0.28gr * 100=28zł

0.98gr * 60=58,8zł

28+58.8=

Daje to 29zł różnicy na korzyść HeyaH :!: :!:

Nic nie mówie ale mam cyfograf do września.. Nie mam żadnych przywilejów mimo że jestem w Idei 4lata.Poprostu nic.

Załamałem się :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba uzupelniac co miesiac,

mozna powiedziec ze heyah to to samo co taktak ( poprostu okrojona wersja :) i jest dlatego taniej )

po terminie zablokowania polaczen wychodzacych masz przez miesiac ( albo i wiecej ) przychodzace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co teraz si eprzesiadac poczekajcie az Idea i Plus  odpowiedza jeszcze nizszymi cenami.

No nie wiem czy ich stać na wydawanie takiej forsy jaką Era wsadziła w Heyah :roll: :lol: ....Ale Idea z tym zasięgiem i plus (ze swoimi cenami sms-ów w simplusie smsy dzielone na godzimy od 8 do 14 45gr zdzierstwo!!!) Sam nie wiem... 8)

Sory ale pierd*** glupoty :!: Jaki zasieg w Idei ? mam telefon w idei od czerwca 2003. W tamtym roku bylem na wakacjach na mazurach i jakos niemialem nigdy problemow z zasiegiem. A uwiezcie mi caly czas korzystalem z komorki (smsy i te spawy). To samo na slasku - zero problemow. Moge tylko dodac, ze kuzyn ma ere i to wlasnie on mial wieksze problemy z zasiegiem niz ja. Wiec skonczcie szerzyc te idiotyczne plotki. Zaznaczam, ze nie jestem zadnym przedstawicielem Idei .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem ten zestaw Heyah. Mialem dotychczas POPa ale :

 

-zasieg do [gluteus maximus]

- jak dzwonisz pod *111 to sluchac se mozesz 3 minuty bo dluzej to nie bo im pewnie za bardzo obciazam sekretarke

-i znow pod *111 zeby se konto sprawdzic ( w plusie mialem na wyswietlaczu)

 

Moze i jestem malo rozwiniety ale jak kupilem popa i poustawialem wszystkie te glupie znizki to juz musialem doplacic. A tu krotka instrukacja a nie jak zmieszanie w ideii jakies ksiazki kupa papierow i tak gowno z tego wynikalo a zreszta tam gdzie tepsa to trzeba z daleka.

Mnie osobiscie wap czy gprs niepotrzebne sa zreszta mam stary telefon by mogl je obslugiwac.

 

Plus jak wyskoczy z czyms nowym to fajnie tez mialem sim+ i sobie chwalilem ale dotychczasowe ceny w simplusie mnie wykanczaly.

 

Moze i wlasnie tym tez chca trafic do ludu ze nie nasraja tysiecy stron roznych cennikow znikez i innych gowien ktore namotaja czlowiekowi w glowce. Zreszta jestem tego przykladem.

I taka mala zaleta to to ze wyswietla mi sie nazwa ulicy na ktorej obecnie jestem lub przejezdzam ot taka mala dorobnostka ale cieszy :), ale to zaleta nadajnikow era z ktorej korzysta Heyah.A idea to niech mi doplaca za rozmowy i tak nie wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co teraz si eprzesiadac poczekajcie az Idea i Plus  odpowiedza jeszcze nizszymi cenami.

No nie wiem czy ich stać na wydawanie takiej forsy jaką Era wsadziła w Heyah :roll: :lol: ....Ale Idea z tym zasięgiem i plus (ze swoimi cenami sms-ów w simplusie smsy dzielone na godzimy od 8 do 14 45gr zdzierstwo!!!) Sam nie wiem... 8)

Sory ale pierd*** glupoty :!: Jaki zasieg w Idei ? mam telefon w idei od czerwca 2003. W tamtym roku bylem na wakacjach na mazurach i jakos niemialem nigdy problemow z zasiegiem. A uwiezcie mi caly czas korzystalem z komorki (smsy i te spawy). To samo na slasku - zero problemow. Moge tylko dodac, ze kuzyn ma ere i to wlasnie on mial wieksze problemy z zasiegiem niz ja. Wiec skonczcie szerzyc te idiotyczne plotki. Zaznaczam, ze nie jestem zadnym przedstawicielem Idei .

Wobraz sobie ze w centrum Łodzi na 4 pietrze znika mi zasieg (patrzylem na kilku telefonach a nie daj boze zebym dotknol anteny.Takze Łódź to nie mazury a jednak sie zdarza.Czasem poza centrum tez tak jest. Wiec to nie plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja mam abonament limnitowany dla firm (25zl/miech co wiecej to zdrapka), tyle, ze umowa konczy mi sie za 20miechow :? w sumie to dobrze... bo gdybym nadal mial popa, to bym dzisiaj wskoczyl do qmpla do serwisu i zakupil startera :D poczekam co sie bedzie dzialo na rynku i najwyzej bede placil za abonament, ale uzywal heyah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem ten zestaw Heyah. Mialem dotychczas POPa ale :

-zasieg do [gluteus maximus] 

- jak dzwonisz pod *111 to sluchac se mozesz 3 minuty bo dluzej to nie bo im pewnie za bardzo obciazam sekretarke

-i znow pod *111 zeby se konto sprawdzic ( w plusie mialem na wyswietlaczu)

Moze i jestem malo rozwiniety ale jak kupilem popa i poustawialem wszystkie te glupie znizki to juz musialem doplacic. A tu krotka instrukacja a nie jak zmieszanie w ideii jakies ksiazki kupa papierow i tak qpa z tego wynikalo  a zreszta tam gdzie tepsa to trzeba z daleka. 

Mnie osobiscie wap czy gprs niepotrzebne sa zreszta mam stary telefon by mogl je obslugiwac. 

Plus jak wyskoczy z czyms nowym to fajnie tez mialem sim+ i sobie chwalilem ale dotychczasowe ceny w simplusie mnie wykanczaly.

Moze i wlasnie tym tez chca trafic do ludu ze nie nasraja tysiecy stron roznych cennikow znikez i innych gowien ktore namotaja czlowiekowi w glowce. Zreszta jestem tego przykladem. 

I taka mala zaleta to to ze wyswietla mi sie nazwa ulicy na ktorej obecnie jestem lub przejezdzam ot taka mala dorobnostka ale cieszy :), ale to zaleta nadajnikow era z ktorej korzysta Heyah.A idea to niech mi doplaca za rozmowy i tak nie wezme.

Co do POP'a

1. Zasięg - wcale nie jest taki zły, znam kilka osób które miały ERE i zmnieniły na IDEe lub SIM+ bo w erze było gorzej.

2. *111 - tu rzeczywiście jest problem bo niektórych rzeczy nie da się wysłuchać, bo rozłącza.

3. Stan konta mozna sprawdzić wpisując w telefonie *123*#

4. Zamiast korzystać z wybory zniżek mozna przejsc na "Dla kazdego", nie ma wapu, gprs itp. SMS 34 gr, połaczenie -IDEA 80gr poza siecią 1zł z vat.

 

Heyah poza 1-sekundowym naliczaniem nie oferuje niczego na tyle opłacalnego zeby od razu zmieniać sieć, jest to wręcz bezsensowne.

Opłaca się to co najwyżej jesli ktoś wogóle nie miał telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilizm.. za ta kase można sobie abo na pół roku opłacić.. ;/

Dokładnie. Mi by wystarczyło na cały rok.

 

Dzwonie tylko pod parę numerów i wysyłam SeseMeSy. A szczególnie pod jeden :wink:

 

Jak to z nowościami. Ciekawe do ilu dojdzie cena, w końcu to jeszcze 5 dni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...