Skocz do zawartości
mechl!n

- Kolejny allegrowy przewał -

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro sie nie stara, maja kase wiec ich userzy nie obchodza. Od czasu do czasu cos tam zablokuja, czasami osoby ktore wogole nie powinny byc zablokowane kicha.

 

Co to wogole jest: "osoba bez pelnej aktywacji konta", nastepne nieporozumienie, najpierw powinni wysylac umowe do nowo zalozonego konta, i jak umowa bylaby podpisana przez "nowego" wtedy moglby dopiero zaczac sprzedawac/kupowac. Jak komus zalerzaloby na uczciwosci to nie powinnien sie burzyc o takie dodatkowe sprawdzanie.

 

Wkoncu tam sa aukcje za konkretne pieniadze, i poziom zabezpieczen powinien byc wiekszy.

 

To moim skromnym zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz... ja przejechalem sie na 150zl na allegro i nauczka sie przydala. Teraz 1324435 razy przejze aukcje kolesia zeby wiedziec o co chodzi.

 

Ponadto mam jednego negatywa :/ debil nie chcial kupic ode mnie mojego palomino, gdyz stwierdzil, ze w sklepie jest tylko 20 zl drozej. Wypalilem mu nega z miejsca, a ten mi taka kiche :/ oczywiscie allegro nie usunelo mojego negatywa pomimo tego, ze wyslalem im wszystkie maile od pana Sezo.

 

Z reszta zobaczcie sobie :/ moj login to michalplewka. Szczerze mowiac to coraz wieksze gowniarstwo sie tam dzieje. W ogole nie rozumiem jak mozna nie kupic czegos skoro sie to zalicytowalo? Jak mozna kogos oszukac? To chyba juz kwestia wychowania :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko jakies <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły typu płytki, okładki.

 

Ja powtórze to, co już gdzieś indziej pisałem - jak większe kwoty tylko odbiór osobisty (mozna też zobaczyć, czy coś nie jest walnięte mechanicznie). Przelewem na konto kupiłem tylko wiatrak do obudowy za 20 zl. No i działa to tez w drugą stronę - nikt mi nie wmówi, ze sprzedałem uszkodzony sprzęt, bo przy mnie przecież koleś oglądał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa

 

neul (-1) 21780156 Negatywny czw 04 mar 2004 15:33:01 CET Sprzedający

Chciałem kupić kartę graficznę Radeon 9200. Kosztowała 165 złotych a to nie byle co. Zaproponowałem odbiór osobisty a on sie nie zgodził. Wiecie dlaczego - ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA!!!!!! pRZECIEŻ TO ŚMIESZNE!!!

[Odpowiedź z:czw 04 mar 2004 16:09:08 CET] Nie zgodziłem się, bo się boje. A skąd mam wiedzieć, czy mi nie poderżniesz gardła? W opisie nie pisało że jest możliwy odbiór osobisty. I jeszcze mnie obraża. Brak kultury i przez taką chyba 12-15 letnią osobe mam negatywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, ciężko będzie nowym użytkownikom zaistnieć na Allegro... Bo po takich wałkach ludzie stracą zaufanie do ludzi, którzy mają mało komentarzy itp.

Myślę że juz dawno stracili - sprzedaję tylko przez konto kumpla :( Na moim albo proponowali śmieszne ceny i przesyłkę "za pobraniem". Tak to już jest. Mam nadzieję że ktoś wymyśli jakiś sposób na weryfikację wiarygodności poszczególnych sprzedawców :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sprzedał te radki. Za jakiś czas okaże się, czy nie przeszła nam koło nosa wyjątkowa okazja :wink: :D ...

 

Niemiec-> jak zwykle stanął na wysokości zadania- mi też się kiedyś chciało zawiadamiać allegro... Jednak po którymś tam z kolei wałku odechciało mi się- teraz tylko Wam sygnalizuję takie "okazje" 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się pierwszy NEG na koncie sprzedającego (za aukcje z radkami). Bardzo ciekawa jest jego odpowiedź na tego nega  :D  :D  :D .

juz sa 3 negi ;]

 

zastanawia mnie tylko czemu czlowiek z 600 komentarzami skusil sie na tak ewidentnego walka.

 

ma ktos linka do profilu tytulowego typa, bo link do aukcji juz nie dziala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna aukcja z radeonem- tego samego gościa. Expresowa- już zakończona:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23061895

Cytat z opisu:

"W związku z rezygnacją Pana ze Szczecina, który nie zapłacił za karte, wystawił negatywa, i prawdopodbnie chciał ją ukraść że tak powiem, dlatego też wystawiam karte ponownie".

 

"Akceptuje tylko przelew z góry. Nie umawiam się nigdzie, ze względów bezpieczeństwa".

 

Co on taki strachliwy? Jak się tak boi to niech z mamą przyjdzie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna aukcja z radeonem- tego samego gościa. Expresowa- już zakończona:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23061895

Cytat z opisu:

"W związku z rezygnacją Pana ze Szczecina, który nie zapłacił za karte, wystawił negatywa, i prawdopodbnie chciał ją ukraść że tak powiem, dlatego też wystawiam karte ponownie".

 

"Akceptuje tylko przelew z góry. Nie umawiam się nigdzie, ze względów bezpieczeństwa".

 

Co on taki strachliwy? Jak się tak boi to niech z mamą przyjdzie  :D .

Albo niech umówi się w super tajnym miejscu i zostawi supertajną paczkę w skrytce i powie gdzie jest klucz po otrzymaniu pieniędzy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły wał

ja nigdy nie kupił bym czegoś w cenie ponad 1tyś zł na allegro , wiadomo że to moze być wałek (jescze jak cena jest dużo nizsza niż w sklepie)

 

a puzniej odzyskanie tej kasy graniczy z cudem

 

trzeba mieć też troche olejku w głowce i pomyślec zanim kupić się cos takiego

 

ja bym wolał te 200zł dopłacic i kupic w sklepie w swoim miescie i miec gwarancje na miejscu

 

troche lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Za ostatnią aukcję nie wystawił nega- nie dostanie zwrotu prowizji... Ma gość pech- trzeci raz tą samą kartę wystawia.

Ciągle nie ma komentarzy od gości którzy kupili od niego dwa radki. Dostanie je- wtedy będzie wiadomo- wał czy nie wał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wałek...

 

slawekpiek (0) 23023297 Negatywny pią 26 mar 2004 20:37:49 CET Sprzedający

teraz dopiero po wpłaceniu za tego radeona 9800pro i braku odpowiedzi na maile zadzwoniłem na913 i dostałem nr.TO JEST OSZUST a ja straciłem 900zł.które wpłaciłem mu.zgłaszam to na policję w poniedziałek jeżeli nie dostanę pieniędzy lub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie fajne przedmioty sprzedawał wcześniej...Ale najlepsza jest gramatyka i słownictwo :" Poniesiesz za to KONFEKCJE. :D Ponieważ mam z Tobą umowe i nie zapłaciłeś tj. za rachunek telefoniczny..OSZUSTEM jesteś Ty!" Extra allegrowicz :!: POLECAM :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...