Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to dokladnie jest, ale na moj rozum to aktywujac triala tbc musisz miec aktywne konto z podstawa, wiec zaczynasz te 30 dni a w miedzy czasie odpalasz tbc na 10 dni. Nie wiem tylko, czy do triala trzeba po prostu posiadac konto w trybie frozen, czy musi byc aktywne, najlepiej poczytaj na stronie blizza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokladnie jest, ale na moj rozum to aktywujac triala tbc musisz miec aktywne konto z podstawa, wiec zaczynasz te 30 dni a w miedzy czasie odpalasz tbc na 10 dni. Nie wiem tylko, czy do triala trzeba po prostu posiadac konto w trybie frozen, czy musi byc aktywne, najlepiej poczytaj na stronie blizza.

po napisaniu tego posta zastanowilem sie i raczej jestem pewien ze jak mam te 30 dni i odpale traial to te 30 dni dalej leca ale jeszcze taka sprawa czy da sie odpalic tego triala jak juz mi sie skoncza te moje 30 dni??

wtedy by nie mialo z czego dalej isc wiec moze dostalbym 10 dodatkowe ale nie jestem tego pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po napisaniu tego posta zastanowilem sie i raczej jestem pewien ze jak mam te 30 dni i odpale traial to te 30 dni dalej leca ale jeszcze taka sprawa czy da sie odpalic tego triala jak juz mi sie skoncza te moje 30 dni??

wtedy by nie mialo z czego dalej isc wiec moze dostalbym 10 dodatkowe ale nie jestem tego pewien

nie da sie! Najlepszym sposobem jest po zakupie gry wlaczenie triala 10dni, a potem dopiero wpisac oryginalnego keya i wlaczyc 30 dni darmowych;) Jak tak zrobilem. W 10 trial lipne jest to ze wystepuje ograniczenie zdobywania xp do 20lvl:/

 

PS. Niedlugo zmieniam system na Viste x64. Czy ktos gra w WoWa na takim systemie? bo ponoc sa neizle problemy z FPSami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie: nowy content, możliwość zlikwidowania Arthasa, Northrend, nowe instancje i battlegroundsy... Tylko dlaczego podnoszą lvl cap? Moim zdaniem podnoszenie go to zły kierunek... Zresztą dziwne jest zachowanie Blizzarda, bo na początku chłopcy z tej firmy twierdzili, że 60 lvl to będzie max. Ogólnie wszystko fajnie tylko ten lvl cap wszystko psuje. :?

Może Warhammer Online: Age of Reckoning będzie miał lepsze rozwiązania (tam chyba lvl cap ma być ustawiony na 50lvl) i może będzie godnym konkurentem WoWa.

 

Ogólnie WoW zaczyna przypominać inne MMORPG z dalekiego wschodu. Zaczyna to powoli przypominać pogoń za zdobywanie poziomów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie: nowy content, możliwość zlikwidowania Arthasa, Northrend, nowe instancje i battlegroundsy... Tylko dlaczego podnoszą lvl cap? Moim zdaniem podnoszenie go to zły kierunek... Zresztą dziwne jest zachowanie Blizzarda, bo na początku chłopcy z tej firmy twierdzili, że 60 lvl to będzie max. Ogólnie wszystko fajnie tylko ten lvl cap wszystko psuje. :?

Może Warhammer Online: Age of Reckoning będzie miał lepsze rozwiązania (tam chyba lvl cap ma być ustawiony na 50lvl) i może będzie godnym konkurentem WoWa.

 

Ogólnie WoW zaczyna przypominać inne MMORPG z dalekiego wschodu. Zaczyna to powoli przypominać pogoń za zdobywanie poziomów...

Lvl to akurat nie problem, po wyjscu BC zdobycie 70lvl zajelo kilkanascie godzin, jesli dobrze pamietam.

 

 

Niektorym na 70 lvl sie troche juz nudzie, pozostaly im jedynie instacnje, BG, raidy i PVP. Zawsze to jakies urozmaicenie, nowe questy, moby, itemy i spelle.

Bo to jest wlasnie end game. Honor i pvp4fun.

 

Mowcie co chcecie, ale nie ma na ryku godnego nastepcy wow'a, vg troche przerosl oczekiwania tworcow, lotro, wh i daoc to gry typowe dla fanow gatunku i klimatu, cos jak filmy na podstawie gier, komiksow itp. , nigdy nie beda hitami, jedynie milosnicy zatrzymaja sie na dluzsza chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa gra zaczyna się dopiero na 70 lvl. [;

 

Już oficjalnie wiemy jak będzie się nazywał dodatek i jak będzie wyglądał Northrend (jak rogalik) ;) .

http://www.blizzplanet.com/content/386/

Dla mnie sie konczy, bo chyba nie ma nic nudniejszego niz przechodzenie tej samej instancji po raz piecdziesiaty, mozna dostac raka palca od klikania kilka godzin w ten sam klawisz. :lol2:

Wow 4fun a nie 4work. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem 60 shaman , ench

kupilem juz http://thottbot.com/i18828 zastanawiam sie czy kupic http://thottbot.com/i18828 po raz druid do duala czy moze http://thottbot.com/i18828+ http://thottbot.com/i18840, ktory zestaw bedzie sie lepej nadawal dla ench??

 

tylko nie mowcie zebym trzymal honor na 70 bo narazie nie mam tbc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podziele spostrzeżeniami. Gram od dwóch miesięcy na serwerze Hellfire, z sześcioma kumplami (oni grają dłużej) i bardzo mi się podoba. Wytworzyłem narazie HolyPala 65lvl, Mag 13lvl (coś nie bardzo leży, narazie abandoned), a od soboty zacząłem Rogue (19lvl narazie). Gra jest świetna, tylko w moim przypadku musiałem podłączyć drugi monitor, na którym oglądam podczas gry seriale, bo spacery bez mounta i dziesięciominutowe loty gryfami trochę nużą. Plus taki, że mam na bieżąco podgląd na thottbot'a, wowwiki itp.

 

 

nudzi sie robienie ciagle tych samych questow

Na początku, jeżeli nie chcesz znowu robić tego samego, zmień rasę, albo poprostu wykonuj questy innej rasy- ja zamiast robić człowiekiem drugi raz Elwynn->Westfall poszedlem do DunMorogh->Loch modan->Darkshore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem

zabijcie mnie, zbanujcie, cokolwiek... ale wpierw odpowiedzcie :D

 

czy zeby zaczac przygode z wow'em ( + TBC) musze kupowac WoW'a z dodatkiem ??

 

gdzies mi sie obilo o oczy ze styknie zalozyc konto na stronce WoW'a, (normalnego wowa sciagnac) kupic tBC i zupgradeowac, kupic prepaida.. doladowac konto i grac....

 

prawda to ? czy jestem zmuszony do kupna WoW'a + tBC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie na ktore musze jak najszybciej uzyskac odpowiedz.

Czy jesli kupie podstawowego wowa + prepaid podczas gry bede widzial osoby grajace rasami z TBC ? czy nie bedzie jakichs problemow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prepaid'a od razu kupować nie musisz, podstawka daje miesiąc gry "for free"

...pod warunkiem, że będzie płacił kartą, bo do rejestracji wymagany jest numer karty, albo numer z prepaida - obowiązkowo trzeba wstukać, mimo, że nie ściąga żadnej należności z karty, a propaid ustawia się już w kolejce po tych darmowych dniach z podstawki. Można to ominąć rejestrując najpierw konto "trial" (nie pyta o kartę, czy prepaida), a później upgradeując je kluczem do pełnego dostępu (też nie wymaga wpisania karty/ppaida). Tak btw, bez sensu imho jest kupowanie pp, wyrobienie ekarty w mbanku zwraca się dosyć szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pod warunkiem, że będzie płacił kartą, bo do rejestracji wymagany jest numer karty, albo numer z prepaida - obowiązkowo trzeba wstukać, mimo, że nie ściąga żadnej należności z karty, a propaid ustawia się już w kolejce po tych darmowych dniach z podstawki.

Kiedy ostatnio to sprawdzałeś?

Wystarczy zainstalować grę, wpisać authentication key i cieszyć się grą bez wykupywania prepaida. Gdyby trzeba wykupić prepaida po to, aby przez ten darmowy miesiąc z podstawki móc sobie pograć, to byłoby to bez sensu. Z logicznego punktu widzenia. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany i chce oszczedzić sobie te 100 złotych co dwa miechy oraz wyrwać się z nalogu to mam idealny sposób na wowa. Sprawdzany na sobie ;) - działa. Zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio to sprawdzałeś?

Wystarczy zainstalować grę, wpisać authentication key i cieszyć się grą bez wykupywania prepaida. Gdyby trzeba wykupić prepaida po to, aby przez ten darmowy miesiąc z podstawki móc sobie pograć, to byłoby to bez sensu. Z logicznego punktu widzenia. :?

...nie wiem, jak zmieniła się polityka Blizzarda w tej sprawie - może obecnie rzeczywiście jest tak jak mówisz, fakt że do niedawna żeby wykorzystać ten darmowy miesiąc musiałeś przy rejestracji wklepać numer prepaida (wtedy miałeś darmowy miech + dwa miesiące już naliczone do wykorzystania), albo numer karty (miesiąc darmowy i dopiero po nim nabija, ale numer (jakikolwiek, byle dobry, można było z generatora) musiał już być wklepany). Oczywiście to jest jak najbardziej logiczne i ma sens (z punktu widzenia blizzarda oczywiście - choćby dla ograniczenia spammerów sklepowych, czy przytrzymania gracza na dłużej niż ten miesiąc darmowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem, jak zmieniła się polityka Blizzarda w tej sprawie - może obecnie rzeczywiście jest tak jak mówisz...

O ile polityka Blizzarda od maja tego roku się nie zmieniła, to jest właśnie tak, jak wyżej napisałem. Wcześniej mogło i zapewne było inaczej, czyli tak jak Ty piszesz.

 

Swoją drogą: gra ktoś na realmie Bladefist? Nie wiecie co się dzieje z gildią Synowie Hordy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT: tak nie jest jak mówisz. Nie trzeba żadnych numerów kart itp. Pierwszego miecha dostajesz za free po wpisaniu AuthKey z gry.

A wczesniej mozesz jeszcze sobie grac na 10dniowym trialu, potem tylko kod i jazda.

 

apo5: czy ty przypadkiem nie grasz na Nagrandzie? ;)

 

Crosis: Ja gram na realmie Nagrand (pve) - 68lvl Night Elf Female Hunter

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja razem z kumplem (właściwie dwoma kumplami) wracamy do WoWa po 3 latach przerwy oO. Grałem w bertę i zaraz po premierze, szczerze mówiąc po 2 miesiącach gry było tak nudno że dałem sobie spokój, ale to głównie pzez granie samemu. Ale czym więcej gram w Hellgate: London tym bardziej brakuje mi wielkiego WoWowego świata (inna sprawa że czym więcej gram w WoWa, tym więcej rzeczy z HGL zaczynam doceniać :|). Póki co 10dniowy trial, a dzisiaj wieczorem będzie full wersja.

 

Serwer Burrning Steppes. Gra tam ktoś z PPC? Widziałem gildię o nazwie Legion of Poland.

Kumpel gra priestem, ja magiem, ma grać jeszcze jeden kumpel warriorem. Mój mag tak ma być rozwinięty: link. Ma być do PvP chociaż zastanawiam się czy na pewno PvP nie będzie dla mnie tylko dodatkiem do PvE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zaczalem triala na auchindoun. Gracie po stronei ally czy horda na burning steps ? moze sie do was przerzuce :P

 

a jest to moj powrot do wowa, wczesniej miałem pala na 54 ale go sprzedałem :P tez na auchin...

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...