Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kaeres niestety nie zmądrzeje ..

zawsze sie bedie czepiał

 

ale wracajac do tematu

generalnie wiadomo ze wszyscy chca jak najszybciej zrobic porównania kart .. ale tak naprawde wydzjei all na wierzch jak karty beda dostepne w sklepach z oficjalnymi sterownikami .. a nie jakies bety .. to troche mija sie z celem .. :|

 

tyle odemnie ..

p.s: i tak jestem za radeonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabardzo zrozumieliscie. Nie dziwie sie, przez pryzmaty patrzycie :(

Mowie o glupich wojnach porownujac to do wojny 3dfx i NV z kolorami.

Jakbym mial teraz Radeona to to samo bym napisal.

 

Chaos - uwazaj na zylke w d***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sama sytuacja co z NV3x. AA nie widac na screenach tylko w akcji, przynajmniej u niektorych. Bo na innych serwisach jakos nie mieli problemow z przechwyceniem AA, i tam pisza ze sa porownywalne jakosciowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pclab.pl/art9926-15.html - RADEON X800 XT praktycznie sie nie kreci. Ogromny minus.

No z tym chlodzeniem , ktore ma zamontowane to sie nie dziwie :D Brak radiatorkow na kostkach to juz lekka przesada przy grafie za ponad 3k . Juz chocby dla samego bezpieczenstwa tych kostek smigajacych na ponad 1ghz mogliby sie o to postarac... No ale w koncu rekord 3dsmarka padl wlasnie na tej grafie wiec chyba przy zmianie chlodzenia na cos lepszego i odrobinie szczescia mozna cos z tego wydusic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera przekonamy sie kto lepiej robi waferki, IBM czy TSMC

UUU berkut jutro Maturka :D No nie zazdroszcze :D W sumie matura to pykus ;) ale jak sie nie dostaniesz na studia to za rok na nowo maturke piszesz :D (trzymam kciuki)

 

P.S. Szkoda ,ze np. nie ma tematow w stylu "Motyw freonu w sztuce ekstremalnego O/C" :D Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pclab.pl/art9926-15.html - RADEON X800 XT praktycznie sie nie kreci. Ogromny minus.

No z tym chlodzeniem , ktore ma zamontowane to sie nie dziwie :D Brak radiatorkow na kostkach to juz lekka przesada przy grafie za ponad 3k . Juz chocby dla samego bezpieczenstwa tych kostek smigajacych na ponad 1ghz mogliby sie o to postarac... No ale w koncu rekord 3dsmarka padl wlasnie na tej grafie wiec chyba przy zmianie chlodzenia na cos lepszego i odrobinie szczescia mozna cos z tego wydusic :D

musisz mocno wierzyc w swoje i szczescie, a i te chlodzenie musi byc DUZO lepsze :roll: , zobacz na jakim chlodzeniu oni te rekordy bili, gl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

jak ktoś kupi Radosława to ma jeszcze dodatkowy wydatek : CHŁODZENIE bo przecież to oryginalne nie nadaje się do o/c.

Ja tam bym wybrał Fx bo tak nawet teraz patrze to na ATI ludzie mają więcej problemów niż z nV.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie będzie GeForce 6800 Ultra Extreme" to cytat z PCLAB

Więc te wszystkie testy z tą niby kartą można sobie o kant [gluteus maximus] rozbić.

Co prawda kilka firm zapowiedziało że i tak wypuści takie wersje ale bedą tak drogie że chyba nikt tego nie kupi.

 

nVidia na siłę chce wygrać wydajnościowo z ATI i podnosi zegary do granic przy której już tylko kilka wyselekcjonowanych GeForce 6800 Ultra moze pracowac.

eh co jeszcze nVidio wymyślisz co jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..co nie zmienia faktu, że w większosci testów @6800 Ultra kasuje @X800XT. Tylko co z tego, jak wersja X800 PRO na dzisiaj kosztuje 2300 zł w Polsce :( Strach się bać takich cen :(

 

A co do newsa- z tego, co pamietam, po wprowadzeniu nowych rewizji układów Geforce 6800 wzrosną ich zegary GPU, właśnie wersji Ultra do poziomu 450 Mhz, a standardowej do 400 Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..co nie zmienia faktu, że w większosci testów @6800 Ultra kasuje @X800XT. Tylko co z tego, jak wersja X800 PRO na dzisiaj kosztuje 2300 zł w Polsce :( Strach się bać takich cen :(

Jeżeli ta cena się potwierdzi to :evil: Zdaję sobie sprawę, że to nowość ale są pewne granice. Mam wrażenie, że obie firmy dymają klientów aż równo. Za 600 - 700 zł to będziemy mogli sobie kupić X100 SE Lite.... (pomijając ledwo dostępne ti4200) :(

 

Wiem, że Polska to zaścianek a nasze pensje są żałosne, ale nawet dla zamożniejszych sąsiadów, tych bliższych i dalszych, ten fakt musi być irytujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie będzie GeForce 6800 Ultra Extreme" to cytat z PCLAB

Więc te wszystkie testy z tą niby kartą można sobie o kant [gluteus maximus] rozbić.  

Co prawda kilka firm zapowiedziało że i tak wypuści takie wersje ale bedą tak drogie że chyba nikt tego nie kupi.

 

nVidia na siłę chce wygrać wydajnościowo z ATI i podnosi zegary do granic przy której już tylko kilka wyselekcjonowanych GeForce 6800 Ultra moze pracowac.

eh co jeszcze nVidio wymyślisz co jeszcze...

Do jakich granic mozliwosci? Na pclab bez problemu podkrecali ultra powyzej taktowania wersji extreme. To raczej radwek x800 jest podkrecony do granic mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek jest podkrecony do granic mozliwosci, ale na takim nedznym chlodzeniu ! Przeciez nie ma nawet radiatorkow na pamieciach... :? A kto przy zdrowych zmyslach podkreca na stockowym coolerku ?

.

.

.

np. ja... :P :lol:

 

O podkrecalnosci kart i ich realnej wartosci dowiemy sie dopiero jakis czas po ich wprowadzeniu do sprzedazy i naszych wlasnych testach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Ooo to bardzo przepraszam za to FX ;)

ps. do tej pory myślałem że to fx :P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna kupic X800PRO za "amerykanska" cene w amerykanskim sklepie internetowym?

Troche maslo maslane, ale chyba wiecie o co biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przesylke zaplacisz w <span style="color:red;">[ciach!]</span> troche 8)

 

raz chcialem zamowic podkladke za 30$, i tam byla mozliwosc sprawdzenia calego kosztu jaki bede musial poniesc aby dostarczyli mi ja do domu, wpisujesz kraj/miasto i przychodzil mail po 5 dniach roboczych... tak wiec za podkladke zaplacilbym 139$ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj wieczorem te nowe stery i dzisiaj troche potestowałem. Nic nowego nie wnoszą. Control Panel jest stary, wydajność jak w Cat4.4. Jedyny bug jaki zauważyłem to drobne błędy w SC:PT. Pozatym jest ok. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...