Skocz do zawartości
Slayer

Andrzej Golota- czyli powrót jajcarza :D

Rekomendowane odpowiedzi

No to cisza przed burzą. Rezerwuję sobie nockę z soboty na niedzielę. Golota pewnie znowu da popis swoich umiejętności w sprincie do szatni ewentualnie będzie molestował swojego kolegę na ringu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówili to cała gala ma się zacząć o 2 ale Gołota będzie walczył gdzieś 4-5 więc można się najpierw dobrze wyspać :)

taaa i znowu wyjde na chwile do kibla, wróce i będzie koniec walki :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na urodziny ide do kumpeli ... spie u niej wiec nie wiem czy do 4 rano wytrzymam bo zapowiada sie ostro ;)

 

ale nic straconego - bedzie powtorka w tele-expresie :P

Całej "walki" mam nadzieję !? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

don king nie pozwoli zeby walka skonczyla sie w ciagu pierwszej rundy- show must go on, no nie? cos czuje ze on chce z goloty zrobic mistrza by zarobic jeszcze na walce rewanzowej,a potem mozna polaczka odeslac na emeryture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na urodziny ide do kumpeli ... spie u niej wiec nie wiem czy do 4 rano wytrzymam bo zapowiada sie ostro ;)

 

ale nic straconego - bedzie powtorka w tele-expresie :P

Równiez ide na urodzinki, ale dzisiaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym juz przyjmowal zaklady. Co pierwsze padnie :> ucho czy nos :]

 

A tego, asfalta trenuje jego wlasny ojciec? Bo tak cos slyszalem dzisiaj w budzie.

 

No nic, trzymamy kciuki - swoje i cudze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ktorej to leci na zywo??

i czy to bedzie transmitowala siec HBO czy inna

jak sie nazywa ta gala bokserska co bedzie (rozumiem ze inne walki tez beda)

btw. Niezapominajcie ze Golota musi to wygrac, jak nie to praktycznie z nim jest koniec, wiec ja bym sie spodziewal niespodzianki, niezapominajcie takze kto go trenuje (podobno ktos znany)

niezapominajcie takze ze wiekszosc walk o cos duzego jest ustalona (przyklad Michalczewski, Kliczko (nie wiem czy dobrze to napisalem))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 2:30 TVN

 

Walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej IBF stoczą Andrzej Gołota i Chris Byrd. W Madison Square Garden odbędą się również dwie walki o mistrzostwo świata organizacji WBA. W kategorii ciężkiej John Ruitz zmierzy się z Fresem Oquendo. W kategorii półciężkiej pojedynek stoczą Amerykanin Jose Antonio Rivery i Ricardo Mayorga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam ze walka zakonczy sie tak jak ostatnia walka Włodarczyka tyle ze tym razem Polak bedzie leżał na ringu... taka jest prawda ;) (protestuje przeciw nazywaniu Byrd'a asfaltem itp!!)

 

Co prawda Byrd nie dysponuje nakautujacym udezeniem ale jednak polak ma szklana szczeke (na moj gust - i moze bac sie podniesc bo ma problemy z psyha :) )

 

Zwykle wieze w Polakow ale tym razem uwazam ze nie bedzie kolorowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za tydzień wybieram się na galę boksu w D.G. na walkę Zegana o mistrzostwo świata. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wygląda live  8)

qrcze tez moze wpadne niewiesz czy bilety jeszcze są i po lie ?? aco sie tyczy walki licza sie tylko$ a don już łapki zaciera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za tydzień wybieram się na galę boksu w D.G. na walkę Zegana o mistrzostwo świata. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wygląda live  8)

Kurde, dlaczego to tak daleko ode mnie (Lublin) :evil:

Weź kucyk koszulkę tweak.pl (a co - niech wiedzą że my nie byle kto :lol: ) napierdzielaj fotki i zdaj relację :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...