Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam male pytanie w jakim mniej wiecej etapie gry odblokowuje sie skyline? bo to moja ulubiona bryczka i ciagle muszie sie borykac z jakimis innymi... :(

Mi sie odblokował na 52-53% przejścia.

 

A jak ktoś chce save na 100% gry to dawać na priv. Tylko że będzie z moją nazwą użytkownika, ale to chyba nie przeszkadza co nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy unikalne "performance parts" sa widoczne np. w garazu gdy zmieniamy czesci?

Po wygraniu jednego z outrun'ow moja TeTejką dostalem unique performance upgrade i wybralem "brakes" (bylo wczesniej na "stage 2", wybralem dlatego ze o ile predkosc i przyspieszenie w tym wozie jest dobre to skrecanie i hamowanie - tragedia). Po tym wyborze nie zauwazylem niestety poprawy tych wlasnosci, tak jak i nie wyswietla mi zadnej wzmianki ze mam jakies unique upgrade hamulcow (w przypadku spojlera ktory tez wygralem jest on wyswietlany w garazu podczas przegladania/zmiany czesci)

Jeszcze jedno pytanie - czy jezdzac dalej outrun'y spotkam jeszcze mozliwosc performance upgrade czy moze jest tylko taka jedna mozliwosc w grze (jedna dla body, performance,graphics)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 34 % a mam pyt ile musialbym miec tych punktow za wyglad?? Moge sprzedac auto albo cos w tym stylu zeby miec hajs na tun!pozdro

hmm mialem tak samo przy mniej wiecej twoim procencie jak sie nie myle musialem podniesc do 4 gwiazdek i juz bylo luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy unikalne "performance parts" sa widoczne np. w garazu gdy zmieniamy czesci?

Po wygraniu jednego z outrun'ow moja TeTejką dostalem unique performance upgrade i wybralem "brakes" (bylo wczesniej na "stage 2", wybralem dlatego ze o ile predkosc i przyspieszenie w tym wozie jest dobre to skrecanie i hamowanie - tragedia). Po tym wyborze nie zauwazylem niestety poprawy tych wlasnosci, tak jak i nie wyswietla mi zadnej wzmianki ze mam jakies unique upgrade hamulcow (w przypadku spojlera ktory tez wygralem jest on wyswietlany w garazu podczas przegladania/zmiany czesci)

Jeszcze jedno pytanie - czy jezdzac dalej outrun'y spotkam jeszcze mozliwosc performance upgrade czy moze jest tylko taka jedna mozliwosc w grze (jedna dla body, performance,graphics)?

nie nie jest widoczne ! ja wybralem turbawke do mojej Civic i jest roznica a jeszcze jeden stage mi zostal a ona juz tak zamiata ze ho ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeszedłem to. Podobało mi się. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają, że jest gorsze od jedynki, przecież sam wyścig jest właściwie taki sam. Świecącą się jak psu jajca jezdnię można wyłączyć (to była pierwsza rzecz jaką zrobiłem). Gram na ti4200, problemów z pikselami (ceramiką:D) nie miałem żadnych, a sama gra nie wygląda źle (bynajmniej nie gorzej od U1, ale ma jakby większe wymagania sprzętowe). Ktoś wcześniej napisał, że znowu najbardziej opłaca się zamiast hamować to z całej siły odbić się od bandy. Może jak się gra z komputerami to tak, ale zagraj sobie przez internet z kimś doświadczonym to zmienisz zdanie. Kompy oszukują i to samo było w U1, ale jest to tylko po to, żeby jak najwięcej było walki, żeby 1 błąd nie dyskwalifikował odrazu przeciwnika. Zauważcie też, że czasem jak sami coś spapracie, to komputer tak odrazu nie ucieka i jest szansa znowu zawiesić mu się na tylnim zderzaku. Oczywiście mówie o poziomie HARD, inne mnie nie interesują. Wielką wadą jest to, że nie można sprzedawać aut za tą wartość jaką faktycznie mają (albo wymieniać na równie ztuningowane). Troche mija się to z celem zarabiać outrunami po 100, ale przecież jak ktoś ukończy grę to wszystkie części (łącznie z wide body kit) są dostępne poza karierą, tam można tunować do woli i za darmo.

 

2 sprawy, dostałem tego smsa od Rachel, że mam oddać auto do car lot, ktoś już rozgryzł o co jej naprawdę chodzi? Po przeczytaniu topicu okazało się, że nie mam żadnych części unique, więc odrazu ruszyłem na łowy outrun, wygrałem 15 wyścigów z rzędu i NIC oprócz marnej kasy nie dostałem:(

 

Idę założyć topic-galerię aut z NFSU2. zapraszam i pozdro

 

Update:

TU jest galeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowicjusz z problemem

A mianowicie:

Instalacja przebiegła bezproblemowo, uruchamia się elegancko, menu zarąbiste i właśnie dalej nie wiem

Wywala mi przy jakielkolwiek próbie uruchomienia wyścigu!!!

Sprzęt jak w opisie, stery 61.77(Nowsze też już sprawdzałem i to samo)

DX 9.0c

 

Możecie coś poradzic jak to ustrojstwo odpalić

 

(Myśle że to wszystko przez kiepawą kartę graf. ale nie wiem sam)

 

Pomóżcie bo się pochlastam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow...

Desktop jak w podpisie vs. FSC LifeBook P4m 1.7 256ddr i Radeon Mobile 7500 z 32MB wlasnego ramu... ten sam save te same detale graficzne na obu (stoja kolo siebie) fraps i ta sam scenka na obu w tej samej rozdzielczosci oczywiscie ... a teraz wynik... odpowiednio 9 i 16 FPS.... i jak to sie dzieje 8O chyba radek 7500 nie jest duzo lepszy od 9000pro :| sam juz nie wiem jakies pomysly?? chyba nie musze dopisywac ze chodzi o NFS U2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonzi

Pamiętasz, kariere zaczyna sie Nissanem 350Z i nim można przejechać dwa wyścigi na samym początku. Po tych wyścigach dostaje sie SMSa od Rachel żeby oddać wóz. I o to tu chodzi.

ma to sens, tylko że ja dostałem tego smsa po przejsciu gry, jak zaczalem przechodzić pozostałe misje z garażu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też, ale z ciekawości zacząłem od nowa kariere i okazało sie że to SMS po tych dwóch wyścigach. Ja poprostu na początku nie przejechałem tych dwóch i dopiero jak zaczęłem jeździć wyścigi z garażu to dostałem tą wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow...

Desktop jak w podpisie vs. FSC LifeBook P4m 1.7 256ddr i Radeon Mobile 7500 z 32MB wlasnego ramu... ten sam save te same detale graficzne na obu (stoja kolo siebie) fraps i ta sam scenka na obu w tej samej rozdzielczosci oczywiscie ... a teraz wynik... odpowiednio 9 i 16 FPS.... i jak to sie dzieje 8O chyba radek 7500 nie jest duzo lepszy od 9000pro :| sam juz nie wiem jakies pomysly?? chyba nie musze dopisywac ze chodzi o NFS U2 :)

Raz ze celina jest wolniejsza od pentiumka

Dwa ze 7500 nie obsluguje dx8.1 wiec mowienie "na tych samych detalach" mija sie z celem (nie zaowazyles ze na 9000 wyglada duzo lepiej ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie lepiej wyglada na 7500 ale moze to zludzenie spowodowane LCD vs. stare CRT a detale prawdopodopie te same bo patrzylem co jest nie obslugiwane przez 7500 i wylaczalem na 9000 pytanie czy to wystarczy zeby faktycznie byly identyczne... myslicie ze zmiana Cel. na jakies P4 ~2.0 pomoze bo mam wrazenie ze 9000 jeszcze by sobie poradzil ale chyba procek nie pozwala mu sie "wybic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...