Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Scigacie sie czesto na freestyle po ulicach ?? . Ja mialem taka akcje ze objechalem babke na lotnisku a ona zadzwonila i powiedziala ze ma dla mnie jakies ekstra czesci pojawila sie gwiazdka ale ja jadac po drodze jeszcze machnolem draga i gwiazdga znikla i sie wscieklem . Teraz szukam Dziewuszki po okolicach a jej nie mama buuuuuuuuuuuu . Zakochalem sie  :lol:   Gdzie moje dodatkowe obiecane czesci poczulem sie oszukany i zdradzony  - mamy motyw milosny w NFSU2  :lol:  he he

objedz dwa razy pod rzad siakiegos kolesia to ci wysle sms ze ma dla ciebie jakies tam czesci :P ja tak zrobiłem i dostałem mega dresiarski spojler :/ a mój brat dostał unique part do silnika i dało mu to 10hp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są przechowywane savy czytałem post wczesniej ktoś tam podawał lokalizacje ale nie moge sie tego doszukac

bardzo prosze o informacje

a tak pozatym do wadim przydaly by się te savy bo ja juz z ta gierką mam problemy niemam kasy w dragu nie da rady sie scigac za słabe autko doszedłem do 24 % i END chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejwy:

Wchodzisz w moj kompoter, następnie w Documents and Settings, potem w swój profil (np. clares) i tam klikasz w ustawienia lokalne (ukryty folder) i potem w dane aplikacje (tez ukryty) i tam sa sejwy :)

 

No jak tak prosicie to do jutra wieczora udostępniam swoje sejwy :)

sejwy (wkleić link do flashgeta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feluke

 

 

"Wedlug mnie to gra jest przejaskrawiona. Powinni wywalic droge ktora sie swieci jak psu jajca a wpakowac moc obliczeniowa w fizyke jazdy"

 

Poszperaj w ustawieniach to wyłączysz efek świecenia drogi, będzie normalna a dodatkowo dostaniesz pare fps :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że nie czytałem wątku ani strony z wiadomego powodu. A mój problem jest myślę mały. Mianowicie jak sprzedać wózek z garażu jak mam np. 2? Za cholere nie moge do tego dojść(zaczynam dopiero gre). Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że nie czytałem wątku ani strony z wiadomego powodu. A mój problem jest myślę mały. Mianowicie jak sprzedać wózek z garażu jak mam np. 2? Za cholere nie moge do tego dojść(zaczynam dopiero gre). Z góry dzięki.

sprzedać sie nie da, da sie zamienić np. jedziesz civic do car lot i chcesz np. rx7 to mozesz wybrac ze albo do garazu na osobne miejsce albo zamiast civic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Sorki że nie na temat, ale chciałem się spytać, gdzie są ukryte save games w NFS Underground 1 bo chcem sobie formata strzelić a chce zachować save. A tak na marginesie : do NFSU2 też ich nie widać wie ktoś może gdzie są??

Przewczytaj poprzednią stonę to będziesz wiedizał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...