Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

no.. chyba, bo jak zobaczylem ze dalejsz mapke, odrazu chcialem megalow zobaczyc gdzie jest, bo sam jescze nie znalazlem, ale u ciebie tez nie bylo (a w emailu ktory doszedl nigdzie nie pisalo gdzie jest, tylko co w nim jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:Documents and SettingspocaUstawienia lokalneDane aplikacjiNFS Underground 2

moze mi ktos zarzucic seva z konca gry gdzie sa wszystkie fury?? bo ja nie przepadam za wyscigówkami ale moj mały brat tak a on za bardzo poprzechodzic nie moze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy jestem na Forum witam wszystkich...

 

Pytanie moje odnośnie osiaganych predkosci FPS itp...

Mam Celerona 2000 na plycie GIGABYTE 8IPE1000 do tego 256 ramu i Maya Radeon 9000Pro. Zestaw chyba nie jest bardzo archaiczny, ale grajac w NFS U2 zmieniam zdanie na jego temat. Gra chodzi dramatycznie wolno nawet w 640x480 z wylaczonymi detalami. Padaczki mozna dostac. Catalyst 4.11 ewentualnie nowe omegi Win XP SP2. Cos mozecie poradzic poza zmiana grafiki i procesora??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwile pogralem ale nie moge znalezc jedenej rzeczy, gdzie jest ta zakladka co by sprawdzic ile procent giery juz sie ukonczylo ??

Było już x razy :? T wcisnij w explore mode

 

Ja dziś przy 74% dostałem komunikat, że ukończyłem grę :)

Rozumiem, że żeby mieć na 100% muszę przejść wszystkie wyścigi z garażu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy jestem na Forum witam wszystkich...

 

Pytanie moje odnośnie osiaganych predkosci FPS itp...

Mam Celerona 2000  na plycie GIGABYTE 8IPE1000 do tego 256 ramu i Maya Radeon 9000Pro. Zestaw chyba nie jest bardzo archaiczny, ale grajac w NFS U2 zmieniam zdanie na jego temat.  Gra chodzi dramatycznie wolno nawet w 640x480 z wylaczonymi detalami. Padaczki mozna dostac. Catalyst 4.11 ewentualnie nowe omegi Win XP SP2.  Cos mozecie poradzic poza zmiana grafiki i procesora??

 

Pozdrawiam

co mozna polecic, generalnie to mozna zmienic w twym konfigu, procek i dodac 512 mb ram, jak nie srasz forsa ( jak wiekszosc polakow w tym i ja) to sprzedaj celka i kup tez celka tylko z serii d, dobrze sie kreca i maja przyzwoita wydajnosc, niestety 768 mb ramu przydaje sie w wiekszosci nowych gierek i tu nic sie nie poradzi chociaz nfsu2 powinien dobrze smigac na 512 mb, co do grafy nie jest jeszcze taka zla, jak zmniesz proca na cos ludzkiego to powinno to ladnie biegac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pytanie jak zoptymalizowac lub ustawic w grze ustawienia zeby grafika byla plynna i Ladna ? Mam sprzet :

Procek : Althon Xp 2,0 ghz

512DDR ram

Radeon 9200 128mb

?

I jak mozna lub co to jest DX 9 ? zeby byly lepsze efekty np. Krople deszczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !  

 

Mam pytanie jak zoptymalizowac lub ustawic w grze ustawienia zeby grafika byla plynna i Ladna  ? Mam sprzet :

Procek : Althon Xp 2,0 ghz

512DDR ram  

Radeon 9200 128mb

?  

I jak mozna lub co to jest DX 9 ? zeby byly lepsze efekty np.  Krople deszczu ?

dx 9.0 to po prostu api graficzne, ale twoj procesor graficzny na karcie radeon 9200 nie obsluguje dx 9.0 wiec kropli deszczu nie zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie brykami...

No to moje dwie bryczki

HEHE

CIVIC

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/NFSU2/CivicA.jpg

 

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/NFSU2/CivicB.jpg

 

SUPRAAAAA I Love this car

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/NFSU2/SupraA.jpg

 

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/NFSU2/SupraB.jpg

 

Gram w 1024x768 - 6x AA, 16x Anizo :D HEHE i jest very smooth :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas666 dzieki za odpowiedz... z kasa faktycznie jest dramatycznie... narazie chyba pogram padaczka i postaram sie pozyczyc jeszcze 256 ramu zeby zobaczyc jak bedzie :/ nie wiem czy na laptopie nie bedzie mi chodzilo lepiej ... P4m 1.7 256ddr i Radeon 7500 Mobile 32MB... mam 2 kompy i na zadnym sie grac nie da ehhh nic tylko sprzedac zlom i kupic ps2 i pograc jak czlowiek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakim autem jezdicie w dragach?

Normalnie jezdże Hondą Civic ale na dragi jest zasłaba i mniie wyprzedzają. Stuningowałem sobie Nissana 350, władowałem wszystkjie rzeczy co moge z performance i jak jade nim w dragu to rzuca nim jak cholera, tak jakbym pływał:) Jakie jest najlepsze do tego auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakim autem jezdicie w dragach?

Normalnie jezdże Hondą Civic ale na dragi jest zasłaba i mniie wyprzedzają. Stuningowałem sobie Nissana 350, władowałem wszystkjie rzeczy co moge z performance i jak jade nim w dragu to rzuca nim jak cholera, tak jakbym pływał:)  Jakie jest najlepsze do tego auto?

ja jeżdże RX8 i wygrywam bez wiekszych problemów. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze Skylinem GTR i zaczynam sie nudzic.

Przez pierwsze 2 zakrety goscie trzymaja sie jakos a pod koniec wyscigu juz zostaja 20-40s w tyle. :?

O grze moge powiedziec tylko jedno. Zabijacz czasu na maksa. Jak narazie fajnie sie gra ale jest od cholery bledow.

Np. jak sie jedzie na jakims biegu przy 5k obrotow i sie zredukuje na nizszy to ma sie juz full czyli 10k a po wrzuceniu wyzszego jest juz 7,5k. Ktos mi wyjasni gdzie przepada podczas zmiany te 2,5k obrotow????

 

Wedlug mnie to gra jest przejaskrawiona. Powinni wywalic droge ktora sie swieci jak psu jajca a wpakowac moc obliczeniowa w fizyke jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam problem, ukonczylem gre na 100%, jest napisane ze upgrades tez na 100% wszytskie covery i gazety mam wszystkie sklepy tez w world map tez wszytsko przeszedlem...a pozostaje mi nie odkryte WIDE BODY KIT...dlaczego ? jak to odblokowac ?

Dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scigacie sie czesto na freestyle po ulicach ?? . Ja mialem taka akcje ze objechalem babke na lotnisku a ona zadzwonila i powiedziala ze ma dla mnie jakies ekstra czesci pojawila sie gwiazdka ale ja jadac po drodze jeszcze machnolem draga i gwiazdga znikla i sie wscieklem . Teraz szukam Dziewuszki po okolicach a jej nie mama buuuuuuuuuuuu . Zakochalem sie :lol: Gdzie moje dodatkowe obiecane czesci poczulem sie oszukany i zdradzony - mamy motyw milosny w NFSU2 :lol: he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...