Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

super mam problem , mam 34% skonczonej gry odkrylem wszystkie sklepy , stage 2 mam wszystko completed , do autka kupilem wszystko co bylo w banku mam 630 dolcow a wyscikow jak nei ma tak nie ma chyba od godziny zaden sie nie pojawil no zesz w pizdu co mam w takim razie zrobic zeby sie pojawily? outrunow pare wygralem , cale czas przychodza mi jakies maile ktorych nawet nie czyta glownie z body shop o jakis pierdulkach , auta napewno nei zmienie nie mam kasy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super mam problem , mam 34% skonczonej gry odkrylem wszystkie sklepy , stage 2 mam wszystko completed , do autka kupilem wszystko co bylo w banku mam 630 dolcow a wyscikow jak nei ma tak nie ma chyba od godziny zaden sie nie pojawil no zesz w pizdu co mam w takim razie zrobic zeby sie pojawily? outrunow pare wygralem , cale czas przychodza mi jakies maile ktorych nawet nie czyta glownie z body shop o jakis pierdulkach , auta napewno nei zmienie nie mam kasy:/

musisz zapewne więcej gwiazdek mieć, napewno da się coś jeszcze kupić. Jak nie masz kasy to musisz jeździć outruny i jakoś zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taką problem że mi wychodzi z gry :cry:  po skończonym wyscigu i zapiasaniu, gry oczywiście niezawsze. ale jak to rozwiązc?. Mówie odrazu że nie przeglałem tych 44 stron. wątek śledze dopiero od 42. Prosze o pomoc

No tez mam to. Wylaczenie programow tle troche pomaga bo wywala rzadziej ale etz wywala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta gra strasznie rozgrzewa kompa (proca, grafe i mobo), wiec jak macie slabą wentylacje to wam sie zwyczajnie przegrzewaja bebechy i giera wywala na pulpit.

Przykladowo po U1 temp proca mialek ok 46-48-stopni, a po U2 potrafi dojsc do 53 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tempeeratury to masz racje, U2 grzeje sprzet - jak dlubie cos w windowsie to mam ok (proc)46 i (socket)37 jak gram proc wzrasta to 49 a socket do 42 ....... ALE, NIE WIERZE ZEBY TO BYLA PRZYCZYNA WYWALANIA SIE DO WINDOWSA !! - lekkkoo nie realna sprawa - !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie o 6-8 stopni ale mam na core 1,55 wiec nie dziwie sie wczesniej tak jak u RIP'a 2 stopnie i skała . Brykam sobie HONDZIA i powiem wam ze to zajebista furka jest tak jak w jedynce . Pobieralem juz kilka samochodow ale takie porazki np AUDI A3 , Lexus - kaszanka kiepsko sie prowadzi . IMHO Infiniti ma duzy zapas mocy chwile sie bawilem i jest niezla . Caly czas czekam na EVO i Impre i nic a mam juz 50 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mam prosbe,gr ktos w to przez neta?? jak rejestrujecie sie na EAGAMES? kurde mam problem z keyem ale nie piszcie zebym kupil pelna bo na bank tego nie zrobie,jak widze ta grafike...te pixele na drodze...eh..<bez komentarza>prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta gra strasznie rozgrzewa kompa (proca, grafe i mobo), wiec jak macie slabą wentylacje to wam sie zwyczajnie przegrzewaja bebechy i giera wywala na pulpit.

Przykladowo po U1 temp proca mialek ok 46-48-stopni, a po U2 potrafi dojsc do 53 !!

to raczej nie od tego. instalowałem to na innych kompach np na pIII 866 gdzie temp. wynosi

39 stopni podczas gry i też wywala . jutro bede miał inna wersje to zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie gra sie przyjemnie w 1024x768 x max detale bez Full Screen Anti-Aliasing. Jak sobie pomyslę, że GeForce 4 to 2002 rok, początek roku, to całkiem nieźle się ta karta sprawuje :) FPS: 15-30. :)

 

Teraz mam wiatr okna i pocek ma 35C tak jak i płyta :) podczas gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

heh mam prosbe,gr ktos w to przez neta?? jak rejestrujecie sie na EAGAMES? kurde mam problem z keyem ale nie piszcie zebym kupil pelna bo na bank tego nie zrobie,jak widze ta grafike...te pixele na drodze...eh..<bez komentarza>prosze o pomoc

1. kup sobie mózg

2. jak Ci się gra nie podoba (piksele) - to po cholerę ją kradłeś?

 

rozwala mnie takie gadanie: nie kupię gry bo coś mi się w niej nie podoba, ale po sieci to chcę sobie pograć.

walnij się w łeb młotkiem i to mocno

ban dla ciach!iarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.czy ktos puszczal nfsa ug2 na celerenie 2ghz,128ram i gf2mx 64ram?czy jest po co kupowac ta gre na takiego kompa?

2.ile zajmuje miejsca na dysku?

3.czy "jedynka" ug chodzi bez instalacji?tzn czy jak by robic formata to pozniej bedzie chodzil czy trzeba instalowac i ile zajmuje na dysku?

4.czy w ug2 jest wersja lan? i czy w ug1 da sie grac na lanie??

dzieki narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob zdobywacie czesci unikatowe?

Ja dodam od siebie, ze jak na razie dostalem unikaty, po wygranych Outrunach. Z czego unikaty BODY po wygraniu Outruna z oznakowanym autem (pomaranczowy trojkacik), a unikat PERFORMANCE po wygraniu Outruna z nieoznakowanym autem.

JEsli wiecie w jaki inny sposob zdobyc unique, to piszcie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...