Skocz do zawartości
Pucha18

Co sądzicie o chodzeniu na solarium?

Rekomendowane odpowiedzi

Calosci nie czytalem bo sie zmeczylem. Przytocze tylko takie zdanie (nie mowie, ze sie z nim zgadzam).

Kto sie ciota urodzil kanarkiem nie umrze ;)

A co do mnie, jak chcesz chodzic i laski ktore Ci sie podobaja nie maja nic przeciwko a wrecz sa za to chodz, jak maja przeciwko kolesie to pomysl co o tym myslisz. A jak juz bedziesz mial 24 lata powiedzmy to nie bedziesz chodzil bo kazda panna bedzie na Ciebie podejrzanie patrzala (chociaz nie, to tez za duza generalizacja). A tak w ogole to mozesz olac wszystkich i sobie chodzic jesli Ci sie podoba.

No i na koniec to jak dla mnie solar jest lipa bo opalenizna stamtad jest sztuczna, to widac, nie ma to jak opalenizna plazowa :) i jesli o mnie chodzi to taka jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?

 

Wasz poziom wypowiedzi mnie dobija :/

 

ej - zaczynam dochodzic do takich juz wnioskow , ze polowa na forum tu wysiadujacych , to wlasnie taka gromada gejow siedzacych po 15h przed kompem z fugasem w lapach i rozstrzygajacych na forum dlaczegoz to nie moze sobie znalesc dziewczyny ..... czy moze wypowiedzi: "czy ten koles co poszedl na solarium jest pedalem ? " czy moze: "ale dres ale dres : - poszedl na solke - hahahah... ale dres ! "

 

zenujace

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ja sie tego nie wstydze, ze raz na tydzien pojde na solke na 15min i faken napewno wygladam lepiej od Was ,przynajmniej nie wygladam jak trup od tego promieniowania z monita....

i o dziwo mam dziewczyne - hmmm a przed chwila ktos sie wypowiadal ze geje chodza na solke - hmmm ciekawe naprawde ciekawe macie teorie ... wygladacie jak takie siedzace stare babcie na lawce objezdzajace kazdego co przejdzie i wytykanie....

 

popatrzcie sie czasem na siebie a pozniej oceniajcie innych

 

fakt - zdarzaja sie kolesie co przesadzaja z solar-sys - ich sprawa ze chca wygladac jak idioci - ALE CO WAS TO OBCHODZI ?? zygac sie chce Wam na ich widok ? - to sie nie patrzcie na nich .... no chyba ze lubicie sie patrzec na nich .....bo.....jestescie gejami ??

 

i kolko sie zamyka

 

 

 

edit : jestem po imprezie i moge miec niekontrolowane wpisy

 

wyedytuje post pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkowicie sie toba zgadzam B3TON- ja przed kompem siedze malo(glownie wieczorem albo rabo czasami)- glownie u dziewczyny bo ona sie dla mnie liczy a nie kolejne 10punktow w 3dmakru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pucha18 to w takim razie chyba pomyliles forum .... zreszta swiadczy o tym ten topic ...

I jeszcze jedno wymagasz od nas tolerancji dla opalonych gogusiow a sam piszesz ze nie trawisz metali i skateow - wiec jak jest z ta twoja tolerancja ???

 

Dla mnie jest to obojetne mozesz nawet pol zycia spedzic na solarium i nic mi do tego ale swoje zdanie mam - dla mnie jest to malo meskie - wole juz na silownie pochodzic zeby dobrze wygladac :)

 

Ludzie zastanowcie sie co sie z wami dzieje - coraz wiecej kobiet przestaje chodzic na solary , malowac sie przesadnie, farbowac wlosy a na ich miejsce wskakuja chlopcy - co drugi na dodatek strzela sobie balejaz na glowie, zaklada modne obcisle ciuszki, jak trzeba cos zrobic w domu to wzywa specjalistow bo sobie raczki ubrudzi ...

Na dodatek towarzysza mu podobne panienki plastik fantastik ...

 

Nie sa gejami - wyrywaja panienki na setki chodza na modne disco, gibaja sie na parkiecie jak pie.... rezusy :P - tylko czy to jest istota meskosci ????

A potem wszyscy placza ze faceci to wymierajacy gatunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz IGI, dla tach panien to jest wlasnie istota meskosci. To pojecie bardzo wzgledne. I ci wlasnie panowie robia tak bo to sie podoba tym pannom. I DOBRZE! Niech sobie robia, moze nawet w przyszlosci zmienia zdanie ale dojda do tego sami albo panny ktore im sie beda podobaly beda lecialy na bardziej meskich w Twoim mniemaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pucha ma Celafona ;).

Co do B3tona, moze ci sie to wydac dziwne, albo wrecz szalenie niemozliwe ale mam dziewczyne od lat 5 ,przy kompie siedze w zaleznosci od czasu/zajec/poziomu zainteresowania 0 lub i 24h na dobe i jakos dziewczyna na mnie wilkiem nie patrzy ze niemam solara na gebie.

Ale widzisz b3ton wszystko zalezy jakiego typu laski szukasz, jesli PlastiX FantastiX to oczywiscie rzeczywiscie solar i pol kilo zelu jest glownym priorytetem, ale ja wole dziewczyne ktora czasem pomysli o czyms innym poza kiecka/kolor majtek/fryzura kolezanki.

Btw, z racji wykonywanego zawodu nigdy w kolorystyke wampira na twarzy nie wchodze, ale nawet jesli bym zaczal wchodzic, to wystarczy przejsc sie na rowerek w sloneczny dzien na kilka godzin i opalenizna jak znalazl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?  

 

Wasz poziom wypowiedzi mnie dobija :/

 

ej - zaczynam dochodzic do takich juz wnioskow , ze polowa na forum tu wysiadujacych , to wlasnie taka gromada gejow siedzacych po 15h przed kompem z fugasem w lapach i rozstrzygajacych na forum dlaczegoz to nie moze sobie znalesc dziewczyny ..... czy moze wypowiedzi: "czy ten koles co poszedl na solarium jest pedalem ? " czy moze: "ale dres ale dres : - poszedl na solke - hahahah... ale dres ! "  

 

zenujace  

 

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> ja sie tego nie wstydze, ze raz na tydzien pojde na solke na 15min i faken napewno wygladam lepiej od Was ,przynajmniej nie wygladam jak trup od tego promieniowania z monita....

i o dziwo mam dziewczyne - hmmm a przed chwila ktos sie wypowiadal ze geje chodza na solke - hmmm ciekawe  naprawde ciekawe macie teorie ... wygladacie jak takie siedzace stare babcie na lawce objezdzajace kazdego co przejdzie i wytykanie....

 

popatrzcie sie czasem na siebie a pozniej oceniajcie innych

 

fakt - zdarzaja sie kolesie co przesadzaja z solar-sys - ich sprawa ze chca wygladac jak idioci - ALE CO WAS TO OBCHODZI ?? zygac sie chce Wam na ich widok ? - to sie nie patrzcie na nich .... no chyba ze lubicie sie patrzec na nich .....bo.....jestescie gejami ??  

 

i kolko sie zamyka  

 

 

 

edit : jestem po imprezie i moge miec niekontrolowane wpisy  

 

wyedytuje post pozniej

zgadzam sie z przedmowca, solarium raz w tygodniu- bo nie lubie byc blady, a w tym kraju trudno obecnie o slonce, dziewczyne mam takze, dres - a owszem do chodzenia po domu i biegania/rower, szeokie spodnie ? czasami ale delikatnie, sezonowo ? nie - jezdze na snowboardzie od paru lat i nie lubie glupio wygladac w zimie gdy twarz mam opalona tylko czesciowo od okularow/gogli. dla mni EOT bo nie chce sie klocic z anty "gejowskimi" w, mniemaniu niektorych, bojowkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie na solke uzależnia. Mam (a raczej miałem) 2 qmpli, którzy z wieśniaków stali się dresiarzami :lol:. Biedacy uzależnili się od solarium. Chodzą po kilka razy w tygodniu od kilku lat. Nie wspomnę nawet ile kasy na to wydają. Mówiłem im że to pedalskie :lol: - posypała się na mnie masa przekleństw :lol:. Jak dla mnie solary to "pussy-ass" (troszkę z przymróżeniem oka, ale jednak!

Blacharze wyglądają nienaturalnie. Zresztą, kobiety, które przesadzają z solką też wyglądają nieciekawie, aż odrzuca mnie to nieraz.

Jak się zapewne domyślacie, nie chodzę na solarium i nie zamierzam. :x

Mimo to uważam, że opalenizna powinna gościć na naszych twarzach! Zwłaszcza naturalna, najlepiej jako pamiątka z Karaibów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Byl post Pucha ze jestem straszliwie przemadrzaly czy jakos tak bo on ma 2 kompy w tym p4, ale gdzies zniknal :) ----

 

O bosh, przewrazliwienie straszne, a emotikona " ;) " nie zauwazyles ?

"Bo zupa byla za slona..." ,btw tesh mam 2 .w drugim P2 266 :), no i jeszcze 4 amigi to by dawalo laczna sume 6, wiec tak ,mysl ze ktos moze posiadac wiecej jak 1 komp przemknela mi przez glowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Bo pucha ma Celafona ;)

a co procesor ma do tego?pozatym mam 2 kompy dla twojej wiadomosci- a celeron to etap przejsciowy do p4 na 2... w 2 juz mam p4...

pucha18 to w takim razie chyba pomyliles forum .... zreszta swiadczy o tym ten topic ...

to jest chyba osla laczka co nie?pozatym nikt ci nie kazal tutaj zagladac. chcialem poznac wasze zdanie a wy tutaj z gejami i dresami wyskakujecie.

(...)wskakuja chlopcy (...)zaklada modne obcisle ciuszki

co masz do modnych ciuszków? jak ktos ma dobrze zbudowane cialo to moze je pokazac co nie?a nie wazyc 50kg przy wzroscie 180 i spodnie w kroku, bluza 3x wieksza niz on :evil: i w grupie sie "wozić"

jak trzeba cos zrobic w domu to wzywa specjalistow bo sobie raczki ubrudzi ...

ja tam moze chodze na solarium ale ja

chodza na modne disco

czy chodzenie na dyskoteki to cos urąga meskosci?bo ja uwazam ze nie...

Ech szkoda gadac topic zalozony na oslej laczce wiec mozemy porozmawiac o czyms innym niz "komputery" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wedlug mnie kilkuktrotne pujscie na solarium w srodku zimy, to jest ok dla wygladu/zdrowia, ale jak juz swieci slonce to marsz na spacery, na plaze :!:

jak ktos sie zdecyduje isc zima to do jakeigos dobrego salonu zeby ktos kompetentny doradzil rodzaj opalania, a nie "na turbo" za 5 zeta wychodzisz czerwony, poparzony po kilku dniach brazowiejesz a po 2 tygodniach schodzi/luszczy sie skora i znowu bladym sie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem solarium to kicha. Pomijając fakt, że to niezdrowe i kosztuje i to, że lubię być opalony to taka opalenizna poprostu brzydko wygląda :? Ja akurat mam ten przywilej, że mieszkam 100m od plaży i uznaję tylko i wyłącznie naturalne opalanie. Może faktycznie np. w centrum Warszawy ciężko się opalać to solka to jakieś wyjście.

 

No a co do opalania się przez innych na solarium - opalajcie się, przecież nie mam zamiaru was podrywać :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, niektorzy chyba się zabardzo przejeli tematem :P Ja nie chodze na solke, jak chce się opalić ide pograć z kumplami na boisko, albo nad wode -przyjemne z pożytecznym.

btw. jak już co to wole lekka opalnizne niz zmazona kielbase z "tlenem" na glowie i rozowych/jasnych ubrankach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solarium dla zdrowia ?? Ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze ... UV szkodzi i przyjmować takie dawki dobrowolnie to szczyt ... ale jak ktoś chce być trendy i kool ..... to pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solarium dla zdrowia ?? Ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze ... UV szkodzi i przyjmować takie dawki dobrowolnie to szczyt ... ale jak ktoś chce być trendy i kool ..... to pozdrawiam  :lol:

Czytałeś cały topic ? Solarium w okresie zimowym łagodzi skutki depresji spowodowanej brakiem słońca (wit. D i itp. itd.). A że w większej ilości szkodzi na skórę ? A co nie szkodzi ? Jak leżysz na słońcu też możesz dostać raka skóry i wiele innych przykładów. Poprostu nasze środowisko i tak nas zabija, a zwłaszcza w większych miastach. Dla twoich płuc spacer po centrum np. w-wy ok godziny 15 - 17 to też przyjmowanie wielkiej dawki ołowiu, tlenku węgla i innych gorszych syfów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tego nie wstydze, ze raz na tydzien pojde na solke na 15min i faken napewno wygladam lepiej od Was

Sporo wychodzi w miesiącu...

 

 

Panowie nie podniecajcie się tak tymi tematami... Wszystko jest dla ludzi... Ci co chodzą, niech sobie chodzą... A, że większość kobiet chodzących na solarium, to puste blachary... To inna kwestia... Z solarium przesadzić jest łatwo... A wtedy wygląda to odrzucająco... Ble...

 

Niech ludzie piszą o takich rzeczach... Tylko najśmieszniejsze jest to, że zawsze znajdzie się kilku co wyskoczy z testami "gej", "pedał" itd...

 

Ja, jak Wiśniewski wyglądać nie chcę i nie będę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde promieniowanie UV szkodzi (czy to z solarium czy ze słońca) ale w nadmiarze!!! Ludzie przecież to jest jasne jak... słońce ;)

 

A wracając do tematu. Nie przepadam za wyglądem ludzi po solarium. Skóra jest śniada (co nie oznacza że ładna). Jak ktoś przesadzi i rzeczywiście do tego wymaluje się na jasno różowo to poprostu aż mi się śmiać chce. Kolejna sprawa, że jeśli chodzi o facetów super "opalonych" i wyrywających laski o takim samym wyglądzie, to ich sprawa. Ja mam ciemną karnację i nawet w zimie nie wyglądam jak truposz.

 

Poza tym pytanie było co sądzicie, a w wielu miejscach tworzy się kłótnia czy ktoś jest gejem czy nie :) Jak widzę różowo-plastikowe panienki to mi się chce śmiać. Ale jak widzę młode skejciary również na różowo-błękitno (z dodatkowymi atrybutami typu dwie oczojebne sznurówki - jedna błękitna druga rózowa, smycz a na niej różowy smoczek!!!, jedna nogawka podwinięta itp) to poprostu zaczynam wątpić w gust takiej osoby. I na nie patrzę, choć szkoda że ciężo uniknąć takich "wypadków" bo przecież są oryginalni :D

 

I żeby nie było. Jestem w związku stałym już 5 lat i jakoś nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO - It's Gay :] Rozumie, jak dziewczyna idzie na solarium, ale facet ?? :o Ja tam wole oryginalną opaleniznę :) Made by Słoneczko :) A nie by Lampa :P Moja ukochana też chodziła na solarium przed studniówką, i jakoś nic jej to nie dało :? Nie widziałem, żeby choć trochę się opaliła. oczywiście nie poszła by tam, gdyby ie jej koleżanka, ale to już inna historia. Solarium to strata kasy wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: BLANTMEN : IMO to tleniona grzywka i kolczyk w uchu jest bardziej GAY niż solarium :wink: 

:D

Po pierwsze to nie tleniona grzywka a farbowane włosy na pasemka, żeby lepiej na żelu postawić, a kolczyk w lewym uchu nie czyni Cie pedałem tylko w prawym ... więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolczyk w lewym uchu nie czyni Cie pedałem tylko w prawym ... więc ...

A dlaczego niby w prawym uchu czyni cie pedalem? Co to za glupoty, skad takie rzeczy sie biora. I co niby jak ktos urodzi sie hetero to jak zalozy kolczyk w prawym uchu to nagle w pedala sie zmieni... Wkurza mnie takie gadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sweterki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co w tym takiego smiesznego? lepsze sweterki, golfy niz bluzy z kapturem :!: jak bedziesz starszy a moze juz jestes to zrozumiesz....bo nie mysle ze bedziesz mial 30lat i spodnie w kroku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie kilka razy wspomniano o "szerokospodniowcach". Ja nosze szerokie spodnie, bluzy też w tym stylu. I nie noszę tego ze wzgledu na ideologie ale ze względu na to że są to bardo zwygodne ubrania. Jak ostatnio przymierzałem "normalne" modne spodnie to czułem sie jak pajac i ostatni kretyn. Nie obrażam tu ludzi ubierających się normalnie. To nie szata zdobi człowieka. Są "dresiarze" co chodzą w jeansach, są "hiphopowcy" co chodzą w garniturach albo dresach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sweterki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co w tym takiego smiesznego? lepsze sweterki, golfy niz bluzy z kapturem :!: jak bedziesz starszy a moze juz jestes to zrozumiesz....bo nie mysle ze bedziesz mial 30lat i spodnie w kroku...

Jak to nie :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...