Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

czyli za 3dni demo mam nadzieje  że bedzie singiel w tym demie , zapomniałem dodać że nowy filmik się pojawił 1577243[/snapback]

Annonce officielle de Vivendi .Vivendi nous a mailé pour nous confirmer la sortie de la [B]démo solo[/B], le vendredi 5 août. Celle-ci sera disponible sur le site officiel de F.E.A.R. .On nous apprend aussi la configuration requise:Minimum:- Windows XP ou 2000 avec les derniers Service Pack disponibles.- DirectX 9.0c (inclus).- Pentium 4 cadencé à 1.7Ghz ou équivalent.- 512 Mo de RAM- Une carte graphique de 64 mb minimum à partir des GeForce 4 Ti et des ATi Radeon 9600, supportant les pixels shaders.- 5 Go d'espace libre sur votre disque dur.- Une carte son supportant l'EAX 2.0 conforme a directX 9.0.- Une connection internet sera REQUISE.Configuration Recommandée:- Pentium 4 cadencé à 3Ghz ou équivalent.- 1 GB de RAM.- Une carte graphique de 256 mb équivalent à une ATi Radeon 9800 Pro, supportant les pixel shaders 2.0.Les chipsets graphiques supportés seront:Nvidia GeForce 4Ti, GeForce FX 5900, FX 5900 Ultra, 6600, 6600GT, 6800, 6800 GT, 6800 Ultra.ATi Radeon 9600, 9600 Pro, 9600 XT, 9700, 9700 Pro, 9800 Pro, x700 XT, x800 XT, x850 XT.Par : Hissatsu
na tym języku znam się jak na żabach, ale zaznaczone na czarno chyba mówi nam o single B)

 

na gamespot jest licznik który odlicza czas do demka - 2dni i 10h w tej chwili...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze tak które nowe gry pociagna jeszcze sockety A i najmocniejsze bartony. Moze ta jest jedna z nich...

1577631[/snapback]

pociągną jeszcze nie jedno :P

 

mam nadzieję, że z tym demem to nie żaden fejk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivendi Universal Games announced today that the single player demo for F.E.A.R. (First Encounter Assault and Recon) will be released on August 5th, 2005 and will feature one level. In the works at Monolith

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ktos sie niedawno pytal czy oplacalo mi sie teraz zmieniac z r9700 pro na gf6800.Ta gra jest wg mnie odpowiedzia na to pytanie.Na poczatq wlaczylem i mysle sobie - ehh zwykly shooter,ale pozniej jak zobacyzlem efekty - mniam mniam.Szkoda tylko,ze w demko zagram sobie dopiero za pare dni bo koles dopiero zamowil karte a zanim do niego dojdzie i mi wysle,to przyjdzie mi poczekac nawet do poniedzialku :( No coz - to jest wada jest sie daje malo pieniedzy za duze osiagi.Ale wierze,ze to wszystko zostanie mi wynagrodzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym proponował moderatorom założenie topicu i przyklejenie go w każdym jego dziale a nazwa topicu "HYDRO2 ZMIENIŁ GPU Z 9700 NA 6800LE" i w temacie dać linki do wszystkich innych gdzie są jego posty o zmianie gpu.

 

No offence, ale to już się nie dobrze robi jak to widzę :mur: w każdym topicu nawet w dziale GRY. Chyba sam zrozumiesz...

 

P.S. czekamy na demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie niedawno pytal czy oplacalo mi sie teraz zmieniac z r9700 pro na gf6800.Ta gra jest wg mnie odpowiedzia na to pytanie.Na poczatq wlaczylem i mysle sobie - ehh zwykly shooter,ale pozniej jak zobacyzlem efekty - mniam mniam.Szkoda tylko,ze w demko zagram sobie dopiero za pare dni bo koles dopiero zamowil karte a zanim do niego dojdzie i mi wysle,to przyjdzie mi poczekac nawet do poniedzialku :( No coz - to jest wada jest sie daje malo pieniedzy za duze osiagi.Ale wierze,ze to wszystko zostanie mi wynagrodzone

1577849[/snapback]

Ten znowu swoje :mur: :mur: I tak giera Ci nie bedzie dobrze latała (patrz testy), więc daj se już luz. Śmiesznie bedzie jak nie odblokujesz nawet 12 potoków, i tyle wyjdzie z tego Twojego podniecania się...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten znowu swoje :mur:  :mur:  I tak giera Ci nie bedzie dobrze latała (patrz testy), więc daj se już luz. Śmiesznie bedzie jak nie odblokujesz nawet 12 potoków, i tyle wyjdzie z tego Twojego podniecania się...

1578024[/snapback]

:mur: :mur: GF 6800(zwykły) ma 12 potoków, jest mozliwość odblokowania 16 czyli tak jak GF6800 "GT" lub "Ultra"

 

wersja 6800 "LE" posiada jedynie 8 pot, z mozliwościa odblokowania 12.

na co w przypadku kart GF jest duzym prawdopodobieństwem

 

już się napaliłem :D po połowie roku zobacze to cudo :D mam nadzieję, że mój komp uciągnie to

1578107[/snapback]

uciągnac uciągnie, ale nie spodziewał bym sie cudów, w końcu RV350-360 (radeony 9550/9600 PRO | XT ) to tylko 4 potoki które szybko sie starzeja Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  :mur: GF 6800(zwykły) ma 12 potoków, jest mozliwość odblokowania 16 czyli tak jak GF6800 "GT" lub "Ultra"

 

wersja 6800 "LE" posiada jedynie 8 pot, z mozliwościa odblokowania 12.

na co w przypadku kart GF jest duzym prawdopodobieństwem

1578438[/snapback]

:mur: :mur:

on kupuje LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zasiadać do rozgrywki jeżeli użytkownik nie jest wyposażony co najmniej w: P4 1,7GHz (lub odpowiednik), 512MB RAMu, Geforce 4 Ti lub Radeon 9600 (64MB pamięci), oraz 5GB wolnego miejsca na dysku. Podkreślam, że są to wymagania minimalne. Do komfortowej gry na wyższych ustawieniach graficznych potrzebny będzie dużo mocniejszy sprzęt. Rekomendowany komputer powinien szczycić się: 3-gigahercowym procesorem, 1GB RAMu, oraz 256-megabajtowym Radeonem 9800 Pro. Poza tym, do uruchomienia gry będzie wymagane połączenie z Internetem.

Zanalzłem coś takiego. Wymagania jak wymagania, ale zainteresowało mnie ostatnie zdanie. Czyżby następny steam.? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk Ty tu nie pisz w tym wątku :P tylko zabieraj się za reckę we9 ^^

 

No już jutro demo! Oby nasze oczekiwania się ziściły miodem płynącym z gry :)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stronę wcześniej, lol.

1579997[/snapback]

 

No tak, przeoczyłem.

 

A jeśli chodzi o połączenie się z internetem by uruchomić grę to myślę, że większość już trzęsie porami.He...?

Pozostanie im pograć w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk Ty tu nie pisz w tym wątku :P tylko zabieraj się za reckę we9 ^^

 

No już jutro demo! Oby nasze oczekiwania się ziściły miodem płynącym z gry :)

 

pozdro.

1580000[/snapback]

co tu pisać za recki

gierka jest wyśmienita i tyle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...