Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na drugi oficjalny dodatek do FEAR pogrywam sobie w dodatek nieoficjalny o tytule

FEAR-Dead Phantom.

Dobrze zrobiony, klimat jest, grafika jak w oryginale.

Dostępny w Rosji, gdzie kosztuje ok. 5 $ (w przeliczeniu). Ostatnio słyszałem, że jest też już dostępny na rosyjskojęzycznych stronach.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie dzisiaj ta gierke, juz ja wczesniej przeszedlem.

Najlepsze jest intro z piekna muzyka :) Polecam sobie odswierzyc ten tytul.

szkoda ze bronie wygladaja tak słabo i plastikowo ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta cała gra jest mocno plastikowa... tak ja Doom 3. ale to nie przeszkadza.. najbardziej denerwujący jest zbyt mały poziom trudnosci na początku gry, na najwyzszym jest po prostu nadal za łatwo. dopiero po jaism czasei robi się "przyjemnie" trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dopiero teraz w to zagrałem ....i się rozczarowałem. Pomijając grafikę, która bardzo się zestarzała, jest kanciasta i wygląda jak podrasowany Blood 2, bazuje na tym samym starutkim- bo już 10 letnim engine. Powiem nawet,że taki Kingpin z 1999 ma zdecydowanie lepsze tekstury i wykonanie poziomów. Bronie- total standard- nic ponad- po prostu są. Pomieszczenia są biedniutkie, nie było kasy na modele? Gdzie wy widzicie ten strach? Dziewczyna rodem z The Ring? Ojej.... :D Trochę zajeżdża Max Payne, ale do niego FEAR ma baaardzo daleko. Dla mnie 3/10. Strzelanka jakich multum- nie wiem po co tracić swój czas.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do gustu przypadła jeszcze inteligencja przeciwników. Naprawdę dobrze im wychodzi "myślenie". Na początku zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Ale gra i tak po jakimś czasie mi się znudziła. I chyba w połowie ją zostawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dopiero teraz w to zagrałem ....i się rozczarowałem. Pomijając grafikę, która bardzo się zestarzała, jest kanciasta i wygląda jak podrasowany Blood 2, bazuje na tym samym starutkim- bo już 10 letnim engine. Powiem nawet,że taki Kingpin z 1999 ma zdecydowanie lepsze tekstury i wykonanie poziomów. Bronie- total standard- nic ponad- po prostu są. Pomieszczenia są biedniutkie, nie było kasy na modele? Gdzie wy widzicie ten strach? Dziewczyna rodem z The Ring? Ojej.... :D Trochę zajeżdża Max Payne, ale do niego FEAR ma baaardzo daleko. Dla mnie 3/10. Strzelanka jakich multum- nie wiem po co tracić swój czas.

Wez pod uwage ze patrzysz na fear z perspektywy pewnego czasu, gra ma swoje lata i na tamte czasy byla, wedlug mnie, bardzo dobra.

Wiadomo, najwiekasza bolaczka byly te kartonowe biura, ale nie ma gier idealnych.

Uwazam ze jest to jedna z najlepszych gier FPS.

 

Co do inteligencji przeciwnikow, jest ona bardzo dobra i pozwala na dobra zabawe, bo w takim np crysisie to sie odechciewa grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

czy da się włączyć jednocześnie SOFT SHADOWS i ANTIALIASING w tej grze? kiedy próbowałem włączyć antialiasing to miękkie cienie zawsze były automatycznie wyłączane przez grę... czy jest jakiś sposób zeby to obejść może wiec jakos w sterownikach... jak? pytanie moje odnosi sie do podstawki i wszystkich dodatków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą :/

 

Mam dodatek do F.E.A.R.'a Extraction Point, ale gra wymaga patcha 1.0.7 więc go ściągnąłem, ale ten z kolei wymaga patcha 1.0.6, którego nie znalazłem więc ściągnąłem z strony FEAR patcha 1.0.8 multilanguage. Po ściągnięciu okazało się, że to wersja PL :ph34r: Zainstalowałem więc spolszczenie do FEAR'a i instalacja ruszyła ale wywala taki błąd:

 

Dołączona grafika

Nie mam już pomysłu co zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki rozmiar ma Twój patch 1.07?

Może sciągnij full patcha np tego: klik.

 

 

Błąd wyskakuje chyba dlatego że za dużo mieszasz z tymi spolszczeniami i pachami. Coś może nie grać do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...