Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni wysłać wcześniej tak aby gra o 13 była już na wszystkich serwerach.Pozatym gra miała być już dostępna o 9 rano do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Shooterfans sollten sich den 5. August richtig dick und rot im Kalender anstreichen. Am Freitag, genauer gesagt 10.00 Uhr vormittags nach Pazifischer Zeitrechnung, dies entspricht 19.00 Uhr bei uns in Deutschland, wird die Singleplayer-Demo weltweit zum Download verfügbar sein. Aber reicht eure Hardware auch aus, um eine Gänsehaut zu erzeugen?"

 

Czyli faktycznie ma być o 19-stej........

 

Godzina 10 czasu PT(Pacyfik Time) to godzina 19 w Polsce.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unsere Hardware reicht ohne irgendwelche Probleme ;)

 

W najnowszym niemieckim Gamestarze mozna bylo poczytac o tym jak w porownaniu do bety biega to demo (jakims cudem mieli je juz z 2tyg temu)- masa optymalizacji i podobno juz (juz to w Pl raczej nieadekwatne slowo) od 9800pro + 1GB sys ram mozna grac plynnie przy ustawieniach high.

 

Z tego co pamietam beta na 9800pro i podobnych nie dzialala plynnie, takze krok naprzod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Unsere Hardware reicht ohne irgendwelche Probleme ;)

 

W najnowszym niemieckim Gamestarze mozna bylo poczytac o tym jak w porownaniu do bety biega to demo (jakims cudem mieli je juz z 2tyg temu)- masa optymalizacji i podobno juz (juz to w Pl raczej nieadekwatne slowo) od 9800pro + 1GB sys ram mozna grac plynnie przy ustawieniach high.

 

Z tego co pamietam beta na 9800pro i podobnych nie dzialala plynnie, takze krok naprzod.

1581061[/snapback]

Mowilem a wielu mi nie wierzylo.Oni zawsze optymalizuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut czekania mi wyskoczyło z miejsca

lol

1581381[/snapback]

Nie ma co się dziwić przy takiej popularności ja wszedłem o 18:59 i nie było co chwila dawałem odśwież i jak tylko się pojawił to już ponad 400 typa było w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie mi z ich ftp 70kb/s

połączyło się za piątym razem "niechcąco" bo na początku nie chciało i dawałem 1% szans na wepchanie się tam :lol:

poszedłem grać z bratem w we wracam a tu połączyło :lol: i już jest 100mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...