Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

OWNED :o

 

Wypasiony multi jak dla mnie. Nie ma co, grałem już w wiele "mp" takich jak CS:S, Q3, UT, UT2004, ET <-jak dla mnie nadal da best no i w BF2. Mało jest takich gier gdzie głownym "trybem" ma być SP, a dobry jest też multi. F.E.A.R własnie taki jest. Ogromnym plusem jest to, że szybko się ginie :P. Ogólnie masowa orgia :twisted2: :twisted2:. Nie wspomne już o kapitalnym bullet time :D.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się coś wydaje że ta gra będzie jedynie efektowną rozpierdzielanką ,z bardzo klimatycznymi przerywnikami.bardzo bym chciał żeby było odwrotnie......

1681684[/snapback]

Skoro dostala ocene 9.2 to nie moze byc tylko efektowna rozpierdzielanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat oceny biorę z przymrużeniem oka.przecież super ciekawy,zaskakujący,wciągający,nowatorski i nie nudzący się ani na chwilę DOOM 3 otrzymał w tej samej gazecie 94%.

1682421[/snapback]

Jezeli dobrze pamietam, to ten sam PC GAMER zaznaczyl, ze "napiecie" czy tez moze miodnosc? nudnosc? ; ) w ciagu gry znacznie spada. Tak tez byla o tym mowa i wzieli to pod uwage przy ocenie gry. A 94% dostala za reszte rzeczy - bo to produkt naprawde bardzo dobry.

 

Gdyby gra miala non-stop takie same napiecie jak przez pierwsze 15 minut gry - to wtedy zapewne zobaczylibysmy ocene bliska 100%. Trudno narzekac na PC Gamer, maja dobrych edytorow, dobra renome i surowy system ocen.

 

DOOM 3 owszem miejscami sie nudzil (chociaz tutaj moglbym sie klucic - czytajac dokladnie wszystkie PDA fabula sie troche polepsza), ale niech mi ktos powie, ze nie zaslugiwal na 94%?...

 

Tak tez optymistycznie czekam na F.E.A.R. Nie bedzie to gra idealna, zawsze znajdzie sie grupa graczy dla ktorej cos bedzie niepasowac. Wystarczy spojrzec na podzial na forum jesli chodzi o reakcji do Multiplayer. Kazdy ma wlasne gusta i gusciki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze pamietam, to ten sam PC GAMER zaznaczyl, ze "napiecie" czy tez moze miodnosc? nudnosc? ; ) w ciagu gry znacznie spada. Tak tez byla o tym mowa i wzieli to pod uwage przy ocenie gry. A 94% dostala za reszte rzeczy - bo to produkt naprawde bardzo dobry.

 

Gdyby gra miala non-stop takie same napiecie jak przez pierwsze 15 minut gry - to wtedy zapewne zobaczylibysmy ocene bliska 100%. Trudno narzekac na PC Gamer, maja dobrych edytorow, dobra renome i surowy system ocen.

 

DOOM 3 owszem miejscami sie nudzil (chociaz tutaj moglbym sie klucic - czytajac dokladnie wszystkie PDA fabula sie troche polepsza), ale niech mi ktos powie, ze nie zaslugiwal na 94%?...

 

Tak tez optymistycznie czekam na F.E.A.R. Nie bedzie to gra idealna, zawsze znajdzie sie grupa graczy dla ktorej cos bedzie niepasowac. Wystarczy spojrzec na podzial na forum jesli chodzi o reakcji do Multiplayer. Kazdy ma wlasne gusta i gusciki ; )

1684781[/snapback]

To bedzie garstka ludzi.Jesli bedzie ich troszq wiecej to albo sie nie znaja albo beda chcieli sie na czyms wyzyc i padnie na fear ,ze im sie nie podoba a dobrze beda wiedzieli,ze im sie podoba tylko beda pisali glupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie nie podobal ten MP, ale jak pogralem wiecej (troche na sile, bo czekam teraz jak wiekszosc na Q4 MP ;] ) to sie przekonalem, ze nie jest tak tragicznie. O ile w trybie DM, gdy jest wielu graczy panuje istny chaos (ze wzg. na opisywane w topicu 'respowny za plecami') o tyle w TDM jest juz looz, kazdy team ma swoj rewir, na ktorym sie odradza i nie panuje taki koltun. ;]

Tak wiec do czasu wyjscia q4 mozna ew. pograc. ;]

A btw gra ktos z forum w to regularnie ? Moze jakas ustawka ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec mozemy ustawic sie na konkretny dzien (np. czwartek, piatek) oraz godzine i popykac. Tylko albo ktos stawia serek, albo ktos jakis znajdzie zdatny, z niskimi pingami, ktory stoi 24h/d (ale chyba lepiej, zeby byla jakis 24, zeby wszystki os. nie byly uzaleznione od jednej) . ;]

Jak co to dawac jakies info, zawsze sie kilka os. z forum znajdzie a do tych mapek nie potrzeba tlumu. ;]

 

Co do mess'a to gierka ma 'kilka' dni, wiec chyba jeszcze chyba sie tak nie wymastahowal. ;] Ale przeciez play4fun. ;]

 

BUMP

 

To jak, jest ktos kto postawi serek, albo zna jakis dobry ?

Wogole kto chce łoić ?

Ja jestem dysponowany dzisiaj. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu moje 3 grosze.. z ciekawości zessałem demko MP no i wielki szok.. przy tych samych ustawieniach co w demku SP gra chodzi płynnie... 0 doczytów podczas gry ( nie licze początku :P )... A jeśli chodzi o samą rozgrywke to jakoś mnie nie pociąga... hhm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - gra moze sie pojawic lada dzien nawet w tym tyg.Najbardziej prawdobny jest 11.10 czyli za 4 dni !!!! Zzzzzzaaaaciskam raczki i zabki :) RRRRAAARRRR

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1- Kazda gra od wyjscia do tloczni wychodzi w przeciagu 2 tygodni a po 2:

To kiedy jest premiera? Na 1673927[/snapback]

Chyba,ze to oznacza 10 listopad a nie 11 pazdziernik,jednak to by bylo niemozliwe.Gra po wyjsciu do powielania nie pojawia sie na rynku pozniej niz po 3 tygodniach a z reguly to sa 2 wiec stawiam na ten 11 pazdziernik.Oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już co godzine wchodze na nforce... Tak samo jak było z GTA:SA.

Pamiętam też pewien słoneczny dzień gdy wchodze na torrent.org.pl i widze napis (trzy dni przed premierą)DOOM III Nigdy nie zapomne tego dnia :D Takżę licze ze moze i F.E.A.R ukaże sie przed premierą... Oby! Cięzko bedzie w przyszłym roku z sesją... F.E.A.R, Call of duty 2. NFS, Quake IV. Moze to lepiej ze mam tylko 512 ramu... jak mi bedzie wolniej chodzić to będę dłuzej grał i sie ekscytował hiciorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już co godzine wchodze na nforce... Tak samo jak było z GTA:SA.

Pamiętam też pewien słoneczny dzień gdy wchodze na torrent.org.pl i widze napis (trzy dni przed premierą)DOOM III Nigdy nie zapomne tego dnia :D Takżę licze ze moze i F.E.A.R ukaże sie przed premierą... Oby! Cięzko bedzie w przyszłym roku z sesją... F.E.A.R, Call of duty 2. NFS, Quake IV. Moze to lepiej ze mam tylko 512 ramu... jak mi bedzie wolniej chodzić to będę dłuzej grał i sie ekscytował hiciorami

1692138[/snapback]

Buahahahaa (rly ??/!!!1) to mnie rozwaliles tym tekstem. To zamontuj sobie fx5200 64bit to bedziesz te gry przechodzil jeszcze dluzej. ;]

 

Kurde mogli by dodac tak jak w cod2 opcje force dx 7.0, przydalaby sie do slabszych maszyn. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...