Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylke FEAR kupiłem dla MP bo jak dla mnie te zadymy w 16 graczy to coś przepięknego ... :)

No ja caly czas jechalem na mp demo, dzis zdobylem full'a i sp to dno... gra powinna zachecac od poczatku a tutaj jest przeciwnie. Jedyne co ta gre ratuje to multi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo

wiecie moze skad mozna sciagnac PANICSy w wysokiej rozdzielczosci oraz odcinek 0 ? :D

 

Btw jak wyglada w multi bullet time bo to mnie zastanawia a nie mialem jeszcze okazji zagrac ;]

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo

wiecie moze skad mozna sciagnac PANICSy w wysokiej rozdzielczosci oraz odcinek 0 ? :D

 

Btw jak wyglada w multi bullet time bo to mnie zastanawia a nie mialem jeszcze okazji zagrac ;]

Tak samo jak w sp, tylko, ze nie mozna tego zatrzymac (czyt. pasek wymarnowuje sie na raz - do konca i zaczyna sie ladowac od nowa). Troche mieszam, ale mam 39*. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanko.. gram na sprzecie jak w opisie, 1024x768 high, anizo 16x.. grac mozna spokojnie tylko wkurza mnie dosyc czeste doczytywanie z dysku danych (i co za tym idzie zwis na 2-5s).

 

czy to procek juz nie domaga czy po prostu 512ram to nie te czasy ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanko.. gram na sprzecie jak w opisie, 1024x768 high, anizo 16x.. grac mozna spokojnie tylko wkurza mnie dosyc czeste doczytywanie z dysku danych (i co za tym idzie zwis na 2-5s).

 

czy to procek juz nie domaga czy po prostu 512ram to nie te czasy ?? :)

 

przydałoby się więcej ramu...myśle, że 1 GB to absolutnie minimum na tą gre, już było o tym mówione w tym wątku.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanko.. gram na sprzecie jak w opisie, 1024x768 high, anizo 16x.. grac mozna spokojnie tylko wkurza mnie dosyc czeste doczytywanie z dysku danych (i co za tym idzie zwis na 2-5s).

 

czy to procek juz nie domaga czy po prostu 512ram to nie te czasy ?? :)

Tekstury zmien na minimum i bedziesz mial bez doczytywań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mieliście może cos takiego że w pewnej misji po wyjściu z parkingów lecieliście helikopterem, który sie rozbił i....... i właśnie co dalej? Bo u mnie pożniej ciemno jak w d... siedza 2 rozbitkowie i palą sie szczątki. Wszędzie indziej ciemno nawet rozjasnienia ekranu nie pomaga, nie wiem w która strone isc ani co robić... Miał ktos coś takiego? Co tam trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj przekaz podprogowy od mojego brzmi "niebieski ekran" rotfl

 

nie wiem czemu u mnie testowanie ustawien gry dziala a jak chce wybrac singla i uruchomic 1 etap gry to sie wywala taki dosowski niebieski ekran z takimi dziwnymi krzaczkami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce mi sie czytac wszystkich wypoeiedzi a mam nastepujacy problem:

jak wlacze gre jest dzwqiek ale nie slychac mowy tzn glosow ludzi, LOL!!! napisy ida ale nic nie slysze ??? jak to naprawic?? POMOZCIE !!

Zminimalizuj gre i wejdz w nia ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

mam problem z grą FEAR

 

otóż jak odpale gre bez opcji "disable sound" to nmam czarny obraz odrazu (po klikniecu ikonki "F.E.A.R.")

 

konf:

 

Athlon 2,2 ghz

1 gb ramu

9800 pro

chefekt 360W

 

epox 8rda + rev. 1.1

 

a jak wyłcze dzwiek to all chula jak szalone gra odpala i nic sie nie zacina ....ale ale nie ma dzwieku...i jak tu grać ?

 

sterowniki mam najnowsze

 

NVIDIA --->> nForceWin2KXP ver.5.10 i sound 4.62A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejestem wymagajacym graczem i dosc ladnie mam na mysli plynnie. Gram w 1024/768 bez AA. detale ustawione na "auto" tylko ss wlaczylem recznie. a zreszta narazie jestem na poczatku gry i niema takich "grubych" akcji wiec moze dlatego gra chodzi DOSC dobrze.

Dodawac ze czasem mam przyciachy przez ram chyba niemusze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję sprzętu, u nie domyślne ustawienia (komp: medium, grafa medium-high) plus soft shadows są co prawda grywalne, ale multi bym nie zapuszczał. Płynnością tego nie można nazwać, 17/27/50 w benchmarku to stanowczo za mało.

 

Co do fizyki to raczej ten AMD1800 może być wąskim gardłem, no chyba że to barton ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej, ze gierka lata w 1600x1200....teraz gdy ja skonczylem niestety musze przyznac, ze na tym sprzecie co w podpisie z ustawieniami na max plus transparent fsaa(bardzo poprawia jakosc)...w niektorych miejscach brakuje znaczaco klatek....wrecz grac sie nie daje.........nawet niesamowita grafika nie usprawiedliwia tak przerosnietych wymagan........porazka

 

 

Pozdro

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej, ze gierka lata w 1600x1200....teraz gdy ja skonczylem niestety musze przyznac, ze na tym sprzecie co w podpisie z ustawieniami na max plus transparent fsaa(bardzo poprawia jakosc)...w niektorych miejscach brakuje znaczaco klatek....wrecz grac sie nie daje.........nawet niesamowia grafika nie usprawiedliwia tak przerosnietych wymagan........porazka

Pozdro

A probowales w 1280x1024 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zainteresowani darmowym wzrostem wydajności w F.E.A.R? Taka przyjemność może spotkać użytkowników kart ATI X8X0 i X1X00. F.E.A.R na tych kartach bez problemu pracuje 25~30% szybciej bez żadnych strat w jakości obrazu! Wystarczy zmienić nazwę pliku fear.exe na inną i tym samym oszukać sterowniki Catalyst. Te bowiem cały czas myślą, że pełna wersja F.E.A.R i demo to zupełnie to samo, poczym aplikują optymalizacje dla dema także do pełnej wersji gry. Efekt jest taki, że gra zamiast przyspieszać, zwalnia nawet o 30%! Niestety, jak się okazuje, pełna wersja znacznie różni się od dema i optymalizacje ATI dają odwrotny, od zamierzonego, efekt. Błąd, czy też nie ukrywajmy – śmieszna wpadka programistów z ATI, jest także obecna w Catalyst 5.11. Jednak jak już zapowiada Catalyst Maker, wzrost wydajności w F.E.A.R będzie największym „performance gain” w kolejnych Catalyst. Widać nawet własną wpadkę można zapakować i sprzedać."

 

Obczaił ktoś to?

News z FrazPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...