Skocz do zawartości
sailence

Modd Kompz rev1.0 by Sailence

Rekomendowane odpowiedzi

cyrkiel lub papier wodny :)

 

jak masz znajomego co ma piaskarke to kwestia dogadania się ;)

a na szybie (szklanej) tez sie da? czy tylko na plexie?

ja mam na szybie, tylko robione piaskarką :D

 

Dołączona grafika

 

btw. są szyby nie szklane :? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailence - racz odgrzebać sobie mój topic o kanapce z Pentium 2 i zobacz, jak może wyglądać "mój pierwszy raz".

Ja bym pomyślał nad przemeblowaniem, zwłaszcza zasilatora - miałem tak w zwykłej blaszance, procek się grzał jak spawarka i obieg powietrza był właściwie żaden. Inna sprawa, że to WC, ale i tak te tam ci.psety lubią przewiew. Chyba, że wszystko będzie cieczą polewane, ci.psety też. Acz i tak zasilator doskonale zasłania wszystko, tedy coś warto by wymyślić. Używanego pudełka na komputer celem przerobu nie możesz kupić i zacząć od nowa?

Zdobądź gdzieś rolkę czarnej taśmy izolacyjnej, 2 zł przy 250 wydanych dotąd (nie widać, śmiem stwierdzić) nie wydaje mi się majątkiem :>

Taka rzeźba raczej, jakby na kolanie robione. Ta szyba z dresiarskim motywem - apage satanas, ale jak ci się podoba, to plwać nie będę.

Do dobrego rzemieślnika jeszcze ci sporo brakuje.

 

I mała uwaga - nie kąsaj w sutki każdego, kto ośmieli się skrytykować i powstrzymaj się od nalegań "moje brzydkie to pokaż swoje", bo jeden z drugim pokaże i będzie poruta :>

 

---linia cięcia---

Cenzura wycięła mi ci.psety. Dlaczegóż, och dlaczegóż, łkaniem się zaniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skompletowałem własnie materiały na panel led:

* papier astralny

* potencjometry

* pokrętła

* podkładki z plexi

* diody niebieskie 3 mm (6 sztuk)

* zaślepka

* 4 przełączniki

 

Pozostaje się tylko zabrać do roboty, co zamierzam zrobić w weekend. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno głupie pytanie - w myśl twej teorii, którą tu swego czasu przedstawiłeś, ów zagadkowy trójkolorowy element tuningu składający się z 26 diod pobiera 52 Watty, czyż nie? Do tego ~10 tych niebieskich i już jest 72 W na same światełka. Wyjaw proszę, w jaki sposób zastosowane kabelki wytrzymają ten pobór mocy? A może wpadłeś już na pomysł bezprzewodowego przesyłania elektryczności, a kabelki są dla zmylenia ewentualnych złodziei patentów, którzy w swej nikczemności moglibyż cię uprzedzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jonas nie grzeszy brakiem sarkazmu. Kwestia poboru mocy

przez diody został wyjaśniony na tamtym wątku i nie było potrzeby

wyjeżdżania z tym tutaj. Każdy z nas się kiedyś uczył i popełniał błędy.

 

Więc jonas bądź miły i nie dołuj nowicjusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...