Skocz do zawartości
Norbji

Stare ale jare (do jakich gier wciąż powracacie???)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może nie powracam do zbyt "starej" gry ale jest ona dla mnie wyjatkowa.... jak nie mam w co grac to ją instaluje i zawsze jest tam co robić...jest to GTA: VC.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jescze lubie sobie pograć na emulatorze pegasusa w takie hiciory jak Contra Mario Tank i wiele wiele innych te gierki mają to czego wielu dzisiejszym brakuje czyli hetolitry miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie takim hiciorem był Heroes Of Might and Magic 3. Takie Disciples Age of wonders czy Heroes4 to tylko nędzne podróbki lub kontynuacje . HOOM3 to najlepsza turówka w jaką kiedykolwiek grałem i do tej pory nie wyszło nic co by mogło z tym konkurować. Zaś jeśli chodzi o RTS-y to napewno Starcraft Broodwar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallout

fallout 2

fallout tactics

Taaa, Fallout 1&2 to chyba najbardziej wypasione gierki w jakie kiedykolwiek grałem. Znajdźcie mi gre z takim klimatem to oddam za nią 2 psy i brata :!:

widze, że "armia" wyznawców fallouta nie słabnie. Cieszy mnie to bardzo!

Zawsze lubiłem gry z solidną podstawą fabularną. Lubie wracać właśnie do "Schronu 13", Legacy of Kain, Ishara (pałam wielkim sentymentem do tej gierki, mimo, że może być starsza od najmłodszych urzytkowników tego forum :P ). Czasem ciągnie mnie do UFO/XCOM, Sindicate itd...

 

Kwiecień: Fall, to może być gra która zastąpi Ci Van Burena, który to z resztą ma minimalne szanse by sie ukazać. Interplay stracił już chyba ostatnia deskę ratunku w postaci praw do wydawania serii Dark Alliance i może w akcie desperacji sprzedać prawa do Fallota. Nie jest tajemnicą fakt, że legendarni już twórcy falloutów mimo, że rozlokowani w różnych firmach wykazują spory entuzjazm wypytywani o możliwość wykupienia niedokończonego Van Burena i wydania go po ukonczeniu bądź stworzeniu od nowa jako... F3

...nie lubię psów, nie masz siostry? :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do Wolfa (tego pierwszego), czasem jeszcze Doom1. A tak to najczęściej do Starcrafta, Comandosów i ew. nfsów i colinów.

Najczęściej jednak wracam do Mafii (tudzież GTA:VC) oraz RCTW (przynajmniej raz w roku muszę "przejść" :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dorzuce jeszcze do tego:

Diablo 2 - ostatnio tylko na singlu bo nie moge sie dogadac z adminem o udostepnienie portu na BN

Colin McRae Rally 2 - to jednak kultowa samochodowka i przejdzie do historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Deus Ex 1, System Shock 2 - jak dla mnie to 2 gry w które moge grać do końca życia :) No i jeszcze Final Fantasy 7 - relikt czasów w jakich Square fajne gry robiło jeszcze (przynajmniej IMO) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Deus Ex 1, System Shock 2 - jak dla mnie to 2 gry w które moge grać do końca życia :) No i jeszcze Final Fantasy 7 - relikt czasów w jakich Square fajne gry robiło jeszcze (przynajmniej IMO) ;)

:D dokładnie jak ja - do tego UT i voila :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona lista come back'ow to:

 

- Civilization II (zwlaszcza co jakis czas po sieci) :D

- Colonization

- Warlords III

- Europa Universalis II

- Close Combat V (tez czasami po sieci) :D

- Quake I (also net) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cywilizacja I ta najstarsza ;)

duke nukem 3d

destrakszyn derby 2 :P

gta 1 i 2 @voodoo 3 oraz Unreal Tournament - to zawsze gram ;) byl bym zapomnial DRIVER :D

 

a z nowszych to gta 3 i vc ale VC mi sie najlepiej kojazy ahhhh no i generals

a nikt niepyka w Deus Ex albo nfs Porshe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...