Skocz do zawartości
ŻuRu

Uptime

Rekomendowane odpowiedzi

winda xp jakis tydzien - albo do ostrego zmulenia :) - ale to komp w pracy ktory nie jest wylaczany wogole :)

Serv w pracy wlasnie sprawdzilem

 

10:05 up 60 days, 27 mins, 8 users, load averages: 0,97 0,96 0,91

 

Ale nie jest to zaden rekord - rekord byl prawie rok az do remontu szkoly kiedy to odcieli prad i musialem go wylaczyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻuRu: powtarzasz się, mam to za spam w tym momencie uznać?

:)

 

 

a co do screena tego kompa co w szufladie to on chyba tak tylko dzialal do dzialania .. :P bo nawet nie ma wpietej grafy ani nic ;p

pozatym zabawa w windzie w bicie rekordu to sie chyba konczy na 42 czy 43 dniach bo poetm sie zeruje licznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbytorq: po prostu używam kompa do pracy i non-stop potrzebuję kupę rzeczy.

 

A listę: tasklist > plik

W windowsie wbrew pozorom też się da przekierować standardowe wyjście :]

do pracy? tych puttych chyba z 10 (no ale putty sie jesio przyda)

a notepadów po co 2- czy 3?

 

a to tez do pracy?

soundman.exe                2172 Console                 0      1˙320 Kwinampa.exe                 2192 Console                 0      1˙128 KGirder.exe                  3368 Console                 0      3˙108 Kwinamp.exe                  2056 Console                 0      7˙976 Kmiranda32.exe               5748 Console                 0      4˙380 K
szczegolnie Girder :)

pilocik do kompa to wazna rzecz w pracy :)

 

mysle ze do 40-tu mozna to spokojnie zredukowac :)

i nadal bedziesz mogl pracowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos - 4 czy 5 sesji puttiego to normalka, w jednej masz serwer, w drugie klienta, w trzeciej edycje kodu, w czwartej czytasz many, a w piatej czytasz powiadomienia o kolejnych natarczywych postach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbytorq: putty: sesja ekg, sesja irc, czytnik mail, czytnik news, 1 serwer, 1 serwer, 2 serwer, kodowanie, kodowanie... i jeszcze kilka ;]

Co do girdera, etc. to ten komputer jest moim domowym więc służy też do innych celów :]

Co do ramu to mam 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paranoik: buahahaha ladnie masz nasrane procesow... :D z  mojej strony jest kompletnie odwrotnie... www.ii.uj.edu.pl/~wojciks/procesy.JPG

 

BTW jak zrobiles ta swoja liste, bo chyba nie task managerem? :D

możesz zrobić ze dwa screeny ze spisu usług - bo widzę że masz tylko 3 svchost.exe - ja ich mam chyba z 5

 

Więc jeśli byś mógł to podaj linki do tych screenów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻuRu: powtarzasz się, mam to za spam w tym momencie uznać?

1. Podalem to przy okazji podawania linku to kompa co 2 lata chodzi.

 

2. Powtorylem sie bo irytue mnie jak wszyscy, nawet moderatorzy, jada w wiekszosci offtopickiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz zrobić ze dwa screeny ze spisu usług - bo widzę że masz tylko 3 svchost.exe - ja ich mam chyba z 5

 

Więc jeśli byś mógł to podaj linki do tych screenów ;)

Wpisz polecenie Tasklist /svc to wyswietli Ci jakie usługi korzystają z svchosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻuRu: powtarzasz się, mam to za spam w tym momencie uznać?

1. Podalem to przy okazji podawania linku to kompa co 2 lata chodzi.

 

2. Powtorylem sie bo irytue mnie jak wszyscy, nawet moderatorzy, jada w wiekszosci offtopickiem :]

Sie tak nie irytuj bo wg mnie siejesz spam - powinienes sie cieszyc ze temat nie zostal zablokowany od razu ...

 

Z tego tematu, twojego statusu wynika zreszta jasno ze zarejestrowales sie tu tylko zeby pochwalic witryne nie wiem czy twoja czy kolegi ...

 

Glosuje zeby wyciac z tematu adres stronki - temat ciekawy ale reklamy nam niepotrzebne na tweaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik: to ja wiem ze putty pozyteczny.... :) ale widze ze go nie oszczedzasz

 

sgj: siedze wlasnie w pracowni na uczelni na w2k pro i z przykroscia stwierdzam ze tasklist nie dziala, to polecenie jest obslugiwane tylko w XP? jesli tak to jakich moze wymagac uslug (problem jak wyzej - wpisalem i brak zaleznosci itp...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj - Mógłbyś mi wysłać na spam[at]kompz[dot]org ten tasklist z win XP? Ponieważ na 2003 też go chyba nie ma :/

 

I jeszcze jedno co oznacza to co masz w podpisie? Tj. Windows XP@2004 Edition ? Tak z czystej ciekawości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno co oznacza to co masz w podpisie? Tj. Windows XP@2004 Edition ? Tak z czystej ciekawości...

To jest zmodowana instalka XP. Przy instalacji nie trzeba czytac licencji bo jej nie wyswietla, jedynym ustawieniem w trybie tekstowym jest wybór partycji. W trybie graficznym ustawia się tylko sieć i hasło admina. Instalator nie wymaga wpisywania klucza. Instalka zawiera wszystkie aktualizację jakie wyszly do lutego 2004(aktualizacje krytyczne itp, DX9b, WMP9 itd), najnowsze sterowniki i kilka dodatkowych programów(są instalowane podczas instalacji systemu). Płyta ma ponad 690 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie.... tylko mi sie nie chce..... chociaz przyznaje, niezwykle uzyteczne, chocby dlatego ze nie trzeba sie laczyc z netem zeby sciagnac poprawke na blastera :D

 

jak sie wylacza wyswietlenie licencji i te wszystkie "niepotrzebne" rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...