Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ja i mój kolega kupujemy po karcie, ale zanim kupimy może upłynąć sporo czasu, czy jeszcze nie macie jakichś dokładniejszych testów?? Bo były by pomocne w wyborze? Ciekawi mnie, czy jeżeli karta prawdopodobnie produkowana jest na płytce od R9600xt, to czy da się podkręcić do takich samych wartości (core)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem windę, zainstalowałem catalyst 4.6 i w zakładkach dalej we właściwosciach mam: Radeon 9600 series, typ mikroukładu Radeon 9600XT.

Aida tęz dalej pokazuje RAdeon 9600XT i RV360.

A Bartona zrobiłem z 2500 na 3200 zegary karty podbiłem na 452/581 i 3dmark 2001 - 1230

3dmark 2003 - bez oc 3074

z oc 3477.

Wrzucę jeszcze stery z CD /orginalne/ i zobacze jak zostanie rozpoznana.

Jak będa szczegółowe pytania to powiedzcie jak to wykonać bo mogę nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wypas. Czyli zapewne karta ma i PCB i bios od 9600XT, tyle że zaniżone taktowania. Troche to nie najlepiej bo sie nie da rekordu w 3dmarku bić w kategorii 9550 (bo na orbie ci pokaże 9600).

AIDA32 to już stary program, trzeba zainstalować Everesta (to samo co aida tyle że inna nazwa) i on może pokaże poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że gdy zakładałem ten topic to nie wiedziałem że 9550 będzie tak dobrą kartą :wink: zaniedługo czeka mnie zmiana podzespołów to siem pomyśli :)

Edit:

oczywiście 9550XT :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę sprzedawał swoją kartę to może w granicach 250-300 zł.

Ma kości Etron Techa 3,5. Bez problemu daje się przetaktować na 300, a pamięci bez radiatorów na 560.

Gdzie można dostać tego Gigacube'a?? Chyba nie wycofają go ze sprzedaży?? Kurczę jak tylko chce coś kupić to od razu znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę sprzedawał swoją kartę to może w granicach 250-300 zł.

Ma kości Etron Techa 3,5. Bez problemu daje się przetaktować na 300, a pamięci bez radiatorów na 560.

Gdzie można dostać tego Gigacube'a?? Chyba nie wycofają go ze sprzedaży?? Kurczę jak tylko chce coś kupić to od razu znika.

mi też zniknął dziś 3 ti 200 , który miałem kupić :cry:

 

twój radek ma gware jeszcze to biorę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, w sumie ciemny jestem w tych nowych kartach, moze mi ktos powiedziec ile taki nowy r9550XT kosztuje i jak sie on ma np. do Radeon 9600pro bo takowego mozna kupic za 569zl.

mi sie wydaje ze 9600pro bedzie lepszy i to sporo ale moze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...