Skocz do zawartości
case

9800pro na pcb od xt i r360 oplaca sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem na forum w pclabie zdjecie takiego 9800pro od szafirka na pcb od xt i rdzeniu r360 , cena to 1100zl w pcprojekcie ale we wrocku tez sa chyba do dostania . Co sadzicie o takiej karcie bo wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic :?:

tylko chlodzenie jest inne od firmowego ale to nie problem bo bym mu zapodal wc i radiatorki na ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a czy to nie przypadkiem kastrat 128-bit ? Jeśli nie, to się opłaca niezaleznie od tego jak wygląda, wydajność znakomita, a co do podkręcania to i tak nigdy nic nie wiadomo, płytka od XT jeszcze nic nie znaczy ale pod WC spokojnie powinno Ci się stworzyć prawdziwe monstrum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto tak przeplacac? :roll:

 

Za jakies 750-800zł ( ja dostalem za 730zł ) masz PowerColor R9800SE@PRO z taktowaniem 380/680 na Hynixach 2.8ns... Wada to ze nie przerobisz na XT :lol: i nie bedziesz mogl sie chwalic ze masz R360 :) A zostanie mnostwo kaski na wakacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jaki egzemplarz dorwiesz

ja dorwalem kijowy i max bez artefaktow to o zgroza 380/370:/ (z vga silencer i coolerkami speeze na pamieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak uwazajcie bo od skosnookich przyszly do nas te karty gdzie na wschodzie zostaly okrytne cieniem watpliwosci.

Zwykle R9500pro z biosem R9800pro. Nie da sie nawet przerobic na 256bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres a skad masz takie informacje ?

bo jakos nie wiem jak mozna przerobic 9500pro na 9800pro z r360 , pamieciami 2.8 , pcb od xt itd :lol: , spojrzales na to zdjecie co dalem ?

:lol: czy po prostu sobie piszesz zeby cos napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym uwazal na ta karte bo jak sie nie opatrzy ani troche nie przypomnia 256 bitowego sapphira mam takie o jakiego Ci chodzi i jest caliekm inny inny układ kondensatorów z takiem coolerkie sie tez nigdzie nie spodkalem wystarsz popatrec tu http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7058

to jest orginalny 256 bitowy rade sapphire 9800pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam taką samą Sapphire ATLANTIS 9800PRO jak na zdjęciu podał @case. :D

Pełnowartościowy Radeon 9800PRO 256bit, 128MB RAM 2.8ns Hynix.:wink:

U mnie beż jakiegokolwiek problemu na tym standartowym coolerku @XT (412:365) chodzi bezbłednie i niewiele więcej się grzeje od defaultowych clocków. Całego FARCRY'a na @XT przeszedłem - beautifull !!! 8)

 

Wiecie ktoś czy na tym pcb od XT działa czujnik temperatury jak w XT?

Jakim softem monitorować temperaturkę jeśli działa sensor?

 

Swojej nie rozbierałem z coolerka, ale podejrzewam, że to R360 :)

-=Payti=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ktoś czy na tym pcb od XT działa czujnik temperatury jak w XT?

Jakim softem monitorować temperaturkę jeśli działa sensor?

Podobno nie dziala, ale zawsze mozesz to sprawdzic chocby RivaTunerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety miałem pecha z powercolorami.

Radek 9800se nie chciał się odblokować ...krzaki były już na pulpicie.

Natomiast Radeon 9800 Pro wykrzaczał się w FarCry i nie tylko....w 3D markach chodził normalnie...ale czasem wychodził z testów (wyniki całkiem dobre - 18000 w 2001 i 6200 w 3Dmarku2003)

 

Miałem je pożyczone więc nic nie straciłem.

Ale mimo wszystko nie wiem dlaczego na forum jest tyle osób które twierdzą ,że Radek 9800Pro jest dużo lepszy od FX5900xt@5950ultra. U mnie na tym samym kompie zarówno fx jak i radek chodziły tak samo...z tą różnicą ,że fx był lepszy w "mother nature"(3DMark03) ,a radek w "nature" (3DMarku 2001se).

 

Sapphire Radon 9800Pro jest chyba najtańszy...ale wiąże się ryzyko że ktoś wciśnie 128bitową wersję...można go dostać wszędzie tylko nigdy nie wiesz czy będzie to na r350 czy r360...najlepiej jest osobiście obejrzeć grafę.....bo ceny wszędzie są takie same ok 1100 zł i prawie w każdym sklepie maja takie na stanie....przynajmniej wszędzie tam gdzie sprawdzałem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie czy moze ktos z was juz kupowal w pc projekcie?Badz co badz jest to sprzedaz wysylkowa i chcialbym sie upewnic czy towar zawsze przysylaja zgodny z opisem i z zamowieniem i czy wystawiaja faktury vat.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie czy moze ktos z was juz kupowal w pc projekcie?Badz co badz jest to sprzedaz wysylkowa i chcialbym sie upewnic czy towar zawsze przysylaja zgodny z opisem i z zamowieniem i czy wystawiaja faktury vat.

 

Pozdrawiam.

Nie wiem, często tam kupuje ale osobiście, bo mam na miejscu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Gdzie w RivaTuner znaleźć pomiar temperatury RADEON'a 9800 XT ?

Orientuje się ktoś ?

 

-=Payti=-

kilkasz na ten górny pasek Customize - tam jest Hardware Monitoring

przynajmniej ja taki mam na GF FX 5900XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...