Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

2-2

ło boże

"nie było zmiany kierunku piłki"

Szpakowski zgłupiał na starość...  :evil:  

Znowu drukarnia  :evil:  :evil:  :evil:

brak mi słów, tak bardzo chciałem by wygrali, żeby pokazali wszystkim: np. panom w polskim studiu i szpakoskiemu :wink: , dumnym francuzom, ze potrafia grac w piłe...

 

Normalnie jak oglądałem spotkanie tych panow redaktorow w przerwie to myslalem ze pan siwy sepleniec sie zapluje z podniecenia jak mowil o grze zidana/francji, wszyscy postawili kreche na Chorwacji...

 

Do tego ta bramka z ręką:jak zawsze sie francji upier****

 

 

CRO = PRO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest ze mną w klubie antyżabojadowym?? Po akcji trezegue czy jak mu tam..straciłem szacunek do sędziów, albo zabrali tam niewidomych albo drukarnia XXI wieku tam sie odbywa..gość odbija sobie ręką strzela bramke i cieszy zęby..co to k...jest?? koszykówka czy co?? Nie chce mi sie gadać nawet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie już mam 2 nieprzespaną noc... przez sędziego :>

No i przez tego Chorwata co nie strzelił w doliczonym czasie (Mornar) - To chyba 5-latek by strzelił :P

 

Normalnie jestem podwójnie zbulwersowany - tak doświadczony sędzia i nie zauważa tak karygodnego braku poszanowania zasady fair-play :/

Normalnie N/C

 

A o Szpaku to już nie chce wspominać.... - totalna porazka z jego strony...

 

Ech... jutro moja ukochana Bułgaria, mam nadzieje, że sobie wkońcu poradzi...

 

Pozdrawiam - zniesmaczony kibic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 2:2 Francja- Chorwacja

Mało brakowalo i by wygrali chorwaci :P

Tylko że Molnarowi trzeba zrobić 20metrową bramke bo do 7metrowej nie umie trafić i rąbie z karola w kosmos, co za pajac !!!!!:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest ze mną w klubie antyżabojadowym??

tez szkoda gadac...

takie sytuacje sie czesto powtarzaja, "mniejsi" zawsze sa przekrecani

ale co poradzimy

ja jestem w klubie anty-sciany :P mogliby w koncu cos z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest ze mną w klubie antyżabojadowym?? Po akcji trezegue czy jak mu tam..straciłem szacunek do sędziów, albo zabrali tam niewidomych albo drukarnia XXI wieku tam sie odbywa..gość odbija sobie ręką strzela bramke i cieszy zęby..co to k...jest?? koszykówka czy co?? Nie chce mi sie gadać nawet..

JA JA JA JA JA!

 

FRANCE SUX!@! Zawsze, ZAWSZE z fartem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz od MŚ98 obiecuje sobie że nie będe oglądał zabojadowych meczy bo to "kaszanka story" jest i znowu nie dotrzymałem słowa i przez to nabawiłem sie ciśnienia 500 na 1000, po co mi to było.. :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 2:2 Francja- Chorwacja

Mało brakowalo i by wygrali chorwaci :P

Tylko że Molnarowi trzeba zrobić 20metrową bramke bo do 7metrowej nie umie trafić i rąbie z karola w kosmos, co za pajac !!!!!:evil:

 

NIE JESZCZE DEB Mornar :evil: Na krzeselko 10000V-owe z nim, moja siostra by to strzelila a 8 latek bidne dziecko ma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebys wiedział...to są farty stulecia: albo im przeciwnicy sprawią prezent (Anglia, Chorwacja) albo sędzia dopomoże.. jestem na nich wnerwiony strasznie od meczu z Włochami z euro2000, do dzisiaj jak sobie przypomne to mnie nosi..az skopałem ściane wtedy i mnie noga bolała przez 3dni..to jest mania nie?? eeh..chyba sie przerzuce na szachy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poprawia misie humor jak sobie przypomne mecz otwarcia z Senegalem na WC2002, wiecej takich meczy..chciałbym sie doczekac chwili kiedy Polska skopie ich z 3:0 co najmniej...pomarzyć można nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bramka Francuzow podobna do tej co Niemcy zdobyli. 2 bramka dla Francji troche fartowna. Hmm.. ogolnie Chorwaci strzelili 3 gole a Francuzi 1. Sa przemeczeni , brak swiezosci i nie oszukujmy sie... wiekscosc graczy Francuskich, przynajmniej tych kluczowych ma lub ponad trzydziestke na karku. Starosc nie radosc. Kto sledzil gre geniusza Zidana w tym sezonie w Realu w lidze hiszpanskiej ten wie... czasem sam sie o wlasne nogi podcinal, wciaz wielki gracz ale wyeksplatowany na maksa. Henry to nie ten Henry z Arsenalu... to nie ta Francja :) Mi ta Francja jakos przypomina reprezentacje Niemiec na MS 1998 tzw druzyna dinozaurow :) Moze Francuzi obronia tytul (w pilce wszystko mozliwe) wciaz maja genialnych pilkarzy ale dla mnie faworytem nr 1 nie sa :) Nikt nie jest :mrgreen: na tych mistrzostwach ale najwieksze wrazenie narazie zrobili na mnie Szwedzii, podobali sie Dunczycy (jak zawsze ale pewnie przyjdzie im slabszy dzien i papa) oraz........... Niemcy za taktyke (dla koneserow zajawka :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebys wiedział...to są farty stulecia: albo im przeciwnicy sprawią prezent (Anglia, Chorwacja) albo sędzia dopomoże.. jestem na nich wnerwiony strasznie od meczu z Włochami z euro2000, do dzisiaj jak sobie przypomne to mnie nosi..az skopałem ściane wtedy i mnie noga bolała przez 3dni..to jest mania nie?? eeh..chyba sie przerzuce na szachy...

Dodam półfinał z portugalią, i takie tam :wink:

 

A euro2000 też pamietam bardzo dobrze finał: była u mnie ciotka, ja po obejrzeniu meczu, wychodze z pokoju, a ona mi cos takiego: 'moze herbatki' ja mowie NIE, no to ona 'co Ci jest' ja G** [na drugi dzień ładnie przeprosiłem...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro tzn jush dzisiaj Szwecja vs. Wlosi.

 

Engel sie zblaznil mowiac ze nigdy nie widzial tak slabo grajacych Wlochow. Widac ze koles nie ogladal meczy towarzystkich i ze nie ma Polsatu Sport :mrgreen: Zreszta podobnie Ci ktorzy faworyzowali Holendrow w spotkaniu z Niemcami. Dwa ostatnie towarzystkie spotkania Holendrow (zeby nie siegac glebiej) to byla meczarnia.

Co do Wlochow. Wlosi nigdy nie tworzyli w zasadzie tylko zawsze bronili, a gdyby jakos sytuacje z drugiej polowy wykorzystali to by wszyscy pisali co za piekna wloska obrona :D

 

Spotkanie chyba wygraja Szwedzi ale ciekawe tez jak na postawe Wlochow wplynie absencja Tottiego za swinskie zachowanie :twisted: To jest turniej wszystko mozliwe ale Szwedzi napewno frajerami nie sa :)

 

Im dluzej ogladam ten turniej (choc dopiero sie zaczol) tym bardziej jestem pewien ze w finale zagraja Niemcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje (jeszcze rzaden się nie sprawdził :wink:)

 

Angla-Szwajcaria - 2:0

Chorwacja-Francja - 2:2

gratuluje nosa

jestes z FBI czy co?

:lol:

ooOoooOoo)Oo Trafiłem :) (no.. prawie :))

Juro się wybieram na STS-y, więc jutro będzie mi szczęście potrzebne...

 

Oficjalnie dołanczam (tak to się pisze ? :roll: ) do koalicji - Anty-Francuskiej i Anty-Niemieckiej !

 

Typki na jutro:

 

Bułgaria-Dania 2:1

Włochy-Szwecja 2:2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem stoowe w plecy przez pieprzone zafajdane zabojady . :evil:

Właśnie przez to, ze w sumie zadnego meczu nie mozna byc na 100% pewnym pieniadze stawiam od wczoraj na typy czy dana druzyna strzeli bramke w meczu czy nie :wink: I zaczynam odrabiac 50 zeta stracone na Hiszpanii :)

Moj typ na dzis

Dania i Szwecja strzeli gola :D

A wyniki:

Dania - Bulgaria 2:1

Szwecja - Wlochy 2:2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...