Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Buehehehehehee, a widzieliście co zrobił Maniche? Aleinitchev praktycznie podał mu piłkę do rąk a ten zaczął symulować jak to go bardzo w głowę kopnął WIELKI LOL DLA PANA MANICHE!!!!!!

 

Wkurzyłem się dzisiaj. Grecja - syfiasty i defensywny futbol wygrywa (no remisuje) z żywiołowym i ładnym dla oka graniem z pierwszej piły. Teraz Portugalia - sił wystarczyło im na około 15-20 minut. A do tego pomagają sędziowie i wszystko jasne!!!!

 

EDIT: pocięło się forum z wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizus... ależ jestem zbulwersowany tym meczem...

 

Normalnie, powtarzają się sytuacje podobne do tych z Korei... sędziowie nie są obiektywni :/

 

Bramkarz NIE dotkną piłki ręką, było to widać jak na dłoni !

Ten 2 koleś co komentuje DOBRZE gadał, a miszcz kuźwa Szpakowski mu zaczął przerywać non-stop :/

Już chyba nie ma ludzi w Polsce, którzy potrafili by komentować takie widowiska...

 

Dla mnie zwycięzcą jest tylko i wyłącznie ROSJA !!

 

Go Go Go ! Power Rosja - jestem nastawiony anty-Portugalsko do końca turnieju :.: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalezal sie rosji przynajmniej remis , manicze LOL na maxa swinie chciał koledze z klubu podło,,,,, , jedynie ch ronaldo błyszczał (on jest chyba na jakims niewykrywalnym koksie ) zapier.dala za pilka jak dziki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sędziowie w kulki lecą na tych mistrzostwach i tyle :/

niestety trzeba przyjąć do wiadomości że to Portugalia jest drużyną goszczącą inne i zawsze sędziowie będą choć trochę za portugalczykami :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal bede wspominal Stama i jego zamach w polu karnym na Kuranyi'm. Ani czerwonej ani karnego nie bylo a to bylo zagranie ktore na tych Euro jesli mozna uzyc tego slowa "najbardziej" zaslugiwalo na rzut karny oraz czerwona kartke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co Rosja została skrzywdzona tą decyzją sędziego. Może UEFA cofnie mu tę kartkę, ale rosjanom i tak juz to nie pomoże. Od tego meczu też jestem nastawony anty-portugalii :evil:

 

Zastanawia mnie co mają naklejone na uszy niektórzy zawodnicy. Np. wczoraj jak wszedł Cristiano Ronaldo miał naklejone jakieś plastry białe na uszach. Po co to? na co to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co mają naklejone na uszy niektórzy zawodnicy. Np. wczoraj jak wszedł Cristiano Ronaldo miał naklejone jakieś plastry białe na uszach. Po co to? na co to??

trudno sie domyslic ..... :roll: :wink: plastry musza miec jak maja kolczyki !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]jedynie ch ronaldo   błyszczał  (on jest chyba na jakims niewykrywalnym koksie ) zapier.dala  za pilka jak dziki ;)

Nom chłopak ładnie gra, ale to, że tak szybko zapierniczał to raczej dlatego, że wszedł 10-12minut przed końcem meczu, więc był bardzo świeży, do tego chłopak jest młody, myśle, że może być gwiazdą tych mistrzostw o ile portugalia wyjdzie z grupy.

Ps: Fjnie jest patrzeć na jego gre zauważyliście z jaką łatwością robi zwody? Pinknie gra :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie francuzow... geez a zidane to wogule moj "idol"... klient dobrze gra - nie zaprzecze, ale to co robia w portugalskich tv (klatka po klatce analizuja jak strzelal karnego i podniecaja sie, ze wydaje sie, ze uderzyl gdzie indziej blablabla) to zanosi sie na to, ze zidane zostanie drugim papiezem... :? szpakowski tez oczywiscie sie podnieca, ze jak zidane strzela to od razu trzeba sie obawiac, a te pierwsze dosrodkowanie zidana i pozniej "strzal" silvestra wcale nie przekonal mnie, ze nalezy sie bac zidana... lol... bramkarz pupy dal i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie francuzow... geez a zidane to wogule moj "idol"... klient dobrze gra - nie zaprzecze, ale to co robia w portugalskich tv (klatka po klatce analizuja jak strzelal karnego i podniecaja sie, ze wydaje sie, ze uderzyl gdzie indziej blablabla) to zanosi sie na to, ze zidane zostanie drugim papiezem...  :? szpakowski tez oczywiscie sie podnieca, ze jak zidane strzela to od razu trzeba sie obawiac, a te pierwsze dosrodkowanie zidana i pozniej "strzal" silvestra wcale nie przekonal mnie, ze nalezy sie bac zidana... lol... bramkarz pupy dal i tyle...

a widziałeś jak podał pilke po tym rożnym z lewej??? To było genialne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś jak podał pilke po tym rożnym z lewej??? To było genialne!

nie wiem, nie ogladam przez caly czas meczu... taki juz ze mnie "kibic", ze meczow francuzow zazwyczaj nie ogladam "jednym tchem"... czy zagranie bylo genialne? byc moze,(nie zaprzeczam, czy nie potwierdzam, gdyz nie widzialem) ale tak na prawde jezeli on jest geniuszem to jeszcze innych, wiekszych geniuszy znajde(moja opinia - nie musicie sie z nia zgadzac - nie zamierzam wywolywac klotni)... beckham i jego celne dosrodkowania to na swoj sposob tez jego "geniusz"

2:2... hm... coraz bardziej popularne sa bramki po podaniach do bramkarza - zenada... nota bene byla reka u trezegue i nie dostal zadnej kartki + uznano bramke... a wczorajszy przypadek bramkarza rosyjskiego?? ZERO, powtarzam ZERO konsekwencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... 2:2 czemu francuzi nie zagrali tak jak w pierwszej połowie ( albo czemu Chorwacja nie grała tak jak w pierwszej :lol: ) No ale jak narazie nic straconego 1 pkt zdobyty. :wink:

 

"nie było zmiany kierunku piłki"

Widzę, ( a własciwie słyszałem 8) ) że się przepisy w piłce zmieniły :lol: :lol: Ale co tam nie narzekam :D dobry ten tekst był :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-2

ło boże

"nie było zmiany kierunku piłki"

Szpakowski zgłupiał na starość...  :evil:  

Znowu drukarnia  :evil:  :evil:  :evil:

Tak, poza tym ostatnio polubił słowo "wyekspediowiał" :lol:

Ktoś tam wyekspediował piłke na aut, ktos inny wyekspediował ja z pola karnego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...