Skocz do zawartości
Kaeres

Jedni umieraja inni sie rodza

Rekomendowane odpowiedzi

Ośmieliłem się stwierdzić, że nienawidzę imienia, a nie ludzi, którzy je noszą. I tylko dlatego, że ktoś tam wcześniej zaproponował oweż.

Jonas Ty żyjesz!?

 

A co do malego Kaeresa;], to nazwij go jak chcesz, byle nie Alfons ani Mieczysław;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm....... Ale numer :lol: Pamietałem, ze byl juz podobny topic, tylko nie pamietalem, kto go zalozyl, wiec ten uznałem za nowy, bo jak wlazłem na forum to był na szczycie :lol: Zakrecilem sie troche;] A juz myslałem, ze Jonas powrócill;] Tak czy siak, gratsy dla Kaeresa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dołącze. Gratulacje i powodzenia. :D Ciekawe jakie będzie pierwsze słowo małego. :]

1272540[/snapback]

Padaly Tweak, ATI, etc.. a figa !

Pierwsze bedzie MAMA, to oczywiste, potem powie TATA. Wtedy Kaeres wzmie go na rece - Oliwier bedzie troche sie opieral, ale oczywiscie Kaeres go uspokoi - i powie astmatycznym glosem : 'To ja jestem Twoim ojcem !'

A Oliwier... 'Nie... NIE, to nie prawda ! Niemozliwe !'

Kaeres: 'Zaufaj uczuciom... wiesz, ze to prawda...'

Oliwier: 'NIEEEE !' ... i zeskoczy z lozeczka ? Nie, nie, tym razem historia pobiegnie inaczej, tym razem zakonczy sie to haslem 'Welcome to the Dark Side, my son!' !

;)

Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Aha - jeszcze nie gratulowalem, wiec GRATULACJE !

 

No to zostalo Ci jeszcze wybudowac dom i zasadzic drzewo, a bedziesz mogl odfajkowac zycie jako 'completed' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluch calutki zdrowy (odpukac), rozwija sie prawidlowo.

Minal juz miesiac od jego porodu. Wsuwa z piersi jak szalony. Grubnie i rosnie z dnia na dzien. Czasami przychodze z pracy i juz widze, ze sie zmienil przez 1 dobe :D

 

Zdjec jeszcze nie mam poniewaz nie wypstrykalem jeszcze kliszy, a z t610 bylyby zalosne (ale moze zapodam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej moje śpuźnione gratulejszyn.... no i szybko dawaj jakieś zdjęcie... moja dziewczyna się domaga....

 

P.S. Szkoda że mieszkasz tak daleko... Moja luba się zaproponowała, że jak dzidzia dorośnie to moze być nianią... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero topik wlaczylem , bo jak ogladalem go wczesniej to odrazu myslalem ze kolejny topic ze ktos umarl , to sobie podarowalem wejscie . Dzisiaj wlazlem i takie jajca ;)

 

GJ Kaeres ;) , bedzie dobrze nie to co inni mowia ze bedzie plakal :> . Sam mam siostre 2 letnia prawie i nie placze w ogole w nocy spi jak trzeba ... kolki 0 , NORMALNIE DAR BOŻY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D

spóźnione ale gratulacje ;)

widziałem topic wielokrotnie, ale tak jak sliQue nie wchodziłem bo nie lubie czytac pesymistycznych rzeczy, sam mam wiele problemów :/ (nie jakies błachostki)

a tu suprajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ono jest podobne do Jerzego Stuhra? :) szczególnie na piątym zdjęciu :)

a wogule to wszystkiego najlepszego nowej istotce życzę :)

Edytowane przez Mr_Gizmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...