Skocz do zawartości
sensei

AvP The Movie - Whoever Wins...We Lose...

Rekomendowane odpowiedzi

czekam z niecierpliwością na ten film, szkoda troche tylko ze nie bedzie miał nic wspolnego z fabułą gry na pc.czekam z niecierpliwością na ten film, szkoda troche tylko ze nie bedzie miał nic wspolnego z fabułą gry na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Kurde.. filmik będze Wyje fajny w Kospos..... Jestem fanem seri filmów z Predatorkami i alienami, a teraz wszystko w jednym...... AAAAA zapowiada się psiknie....

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierze ze nasi dadza rade - w koncu bedzie w druzynie Bishop :!: a on z alienkami doswiadczenie ma :wink:

Z innych ciekawostek : rasa Predatorow bedzie podzielona wiekowo, na pewno pojawia sie Elders (starszyzna) :

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi z fotek- wżuć jakiś krótki filmik z tego DVD-Ripa na serwer, to wtedy sobie pogadamy.

 

PS- przypomniał mi się pewien topik z działu gry :> Zaraz go wyciagnę :P

nie mam na kompie dvd, wiec moge tylko filmik nagrac cyfrowka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh lol lol :))

no ale coz kazdy kiedys jakos zaczyna , szkoda ze na tweak`u raczej metoda "bo moj kumpel to ma" nie dziala :)) dowody dowody !! albo gin przepadnij :D wroc skad zes przybyl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tupac 45   ten film rok temu jeszcze nie istniał  :lol:

A nie słyszałeś, ze ostatnio piraci posuwają sie nawet do rozerwania kontinuum czasoprzestrzennego w celu szybszego wprowadzenia kopii na czarny rynek :?: Podobno filmy można dostać nawet 6 lat przed zakonczeniem produkcji:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja widzialem wczoraj zapowiedz w kinie :P nie wiem czy to to co sciagam, ale ogolnie to byla jedyna normalna reklama (no moze oprocz filmu, w ktorego zapowiedzi pojawila sie muza dimmu borgir :P )

a film trza ogladnac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tupac 45   ten film rok temu jeszcze nie istniał  :lol:

A nie słyszałeś, ze ostatnio piraci posuwają sie nawet do rozerwania kontinuum czasoprzestrzennego w celu szybszego wprowadzenia kopii na czarny rynek :?: Podobno filmy można dostać nawet 6 lat przed zakonczeniem produkcji:>
no wiem dlatego koncze ogladac SW episod III ,i biore sie odrazu za Terminatora 4 ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shakur, nie wiem czemu, ale boje sie, ze to bedzie jakis predator lub alien3, a znajomy Cie zrobil w bambusa. Szkoda by bylo, zeby odszedl dobry uzytkownik, tak jak zrobil adnet po tej swojej pieknej kompromitacji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qmpel ma od ponad roku na dvd i powiem Wam, ze to takie srednie jest :/  

 

to nie zart on ten film ma naprawde od tak dawna koles ma jakies chody hehe jak nadal mi nie wierzycie to wysle Wam skana, ale nie wiem dokaldnie kiedy ;]

ahhahahahah co za morron ~~

a co do trailera to wymiata ;] na 100% pojde na to do kina :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...