Skocz do zawartości
fuxmen

serwer -problemy

Rekomendowane odpowiedzi

czy tez macie od jakis 3 dni problemy z wysylaniem jednostek?? wczoraj mialem 3 aż na dysku bo nie chcialo wysląć, przed wczoraj to samo, dzisiaj znowu mam 2 i nie chce wysylać. Co jest z tym serwerem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie seti jest info że chwilowo mają problem z serwerem. Więc jest to sytuacja raczej globalna. Ja też nie mogę wysyłać ani pobierać jednostek. Dobrze ze zrobiłem większy zapas. Co jakiś czas uda się wysłać jednostkę czy pobrać ale muszę cały czas klikać na transmisje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipnie staty wyglądają :D widzieliście projekt setiathome na boinc?? teraz liczy kolo 4-5 godz sam policzylem sobie 3 jednostki a konta sa juz zrobione te z starego seti tylko trzeb aje aktywowwać :D wszystko jest w topicu o boinc, zapraszam do zapoznania sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... i mnie dopadl w koncu ten problem :(

 

Mam zapchana kolejke do wysylania no i _pusto_ w kolejce WU do przeliczenia...

a co to oznacza nie musze chyba mowic.. ech.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KriS, trochę już się poprawiło.

Mi się udało wypchnąć dzisiaj (wczorajdzisiaj wg czasu SETI) 104 jednostki i pobrać około 90.

Co prawda szło jak krew z nosa (prawie 3 godziny), ale jakoś poszło.

Skuteczność mniej więcej 30 do 70 na niekorzyść poprawnych transmisji. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludu wysyłajcie co macie oto wieści z placu boju :D :

 

Data Server Status

The data server is up and running

If you are experiencing problems connecting to our server, this may be due to network problems on your end, network problems on the University campus, or our server being swamped with requests.

 

For more information about previous outages, please check our Technical News page

 

 

 

nareszcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...