Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi na to nic nie poradzi?

Szukałem plików konfiguracyjnych ale z rozdzielczością znalazłem jeden "environment.cfg", zmieniłem w nim rozdzielczość i nic się nie zmieniło.Po uruchomieniu gry powróciło do poprzednich ustawień.

Czekam na sugestję.

Pozdrawiam.

8O

Trzeci i ostatni raz się zapytuję.

Dlaczego nie mogę ustawić rozdzielczości wyższej niż 800x600?

Jeśli nie chcecie odpowiedzieć (bo na to mi wygląda :? )to napiszcie dlaczego.

Psia krew ja mam to samo na wet w rozdzielczosci tej nie moge wqogole odpalic giery mimo zaladowania z poziomu Rivy OPEN GL-1.5.Mam taki komunikat-Nie znaleziono punktu wejscia procedury ?SSE_Multiply_McMc-4x3@@YAXABV?$TMatrix$43@MH@@0AAV1@@Z w bibliotece MCCDyn.dll

 

podałeś złoty środek kolego oryginalna gra to sposób na wszystkie problemy (oprócz problemów z przejściem poszczególnych etapów) bolesna prawda

A gow...prawda mam originala i nawet ku..nie moge go spaczowac bo jakies errory wyskakuja ku..juz mnie krew zalewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej karcie?

Ja nie rozwiązałem problemu choć ze dwa razy jak bawiłem się opcjami udało się to to odpalić w 1024x768. I sam nie wiedziałem jak to się stało. Poza tym żadnych innych problemików nie stwierdzono. Nawet z przejściem poszczególnych etapików.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niedopracowana !! jakies artefakty male sie pojawia czasami , wszystko na max i tak jest lipnie :

tutaj daje screena : widac kreche na spodniach goscia ... wogole w rozmowach tez zauwazam male artyle :/ Patcha wgrywaliscie ? LINK do SCREENA ... LINK

WZSYSTKO Na max i tak jest lipnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego ty sie czepiasz, czasem w grach zdarzaja sie drobne przeklamania w obrazie.

A moze masz grafike zabardzo wykrecona.

Ogolnie to Riddick nie kojarzy mi sie z niedopracowana gra.

 

Ogolnie to chyba szukasz dziury w calym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ta gra jest niedopracowana !! jakies artefakty male sie pojawia czasami , wszystko na max i tak jest lipnie :

tutaj daje screena : widac kreche na spodniach goscia ... wogole w rozmowach tez zauwazam male artyle :/ Patcha wgrywaliscie ? LINK do SCREENA ... LINK

WZSYSTKO Na max i tak jest lipnie :/

A mi sie zawsze wydawalo, ze artefakty to wina sprzetu a nie softu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dorwalem od kumpla ( prezent od MSI :D ) i po krotkiej zabawie ciesze sie ze moge grac w pelnych detalach :D Samym klimatem jest dla mnie miazdzaca. No i pochlania zbyt wiele czasu ( po co komu sen? Wystarczy duuuzo kawy z rana :D )

 

KUBA TM

Czy taktowania ktore ustawiles na karcie sa w 100% stabilne w innych grach/benchmarkach? Sterowniki masz WHQL? Nie? To nie zwalaj winy na gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze tak ... Moze troche mnie ponioslo ... faktycznie sporadycznie zdazy sie jakies przeklamanie jak wyzej pisano ale posluchajcie faktycznie po wlaczeniu wszystkiego na max nie macie gladko ? ...

Nie jest tak gladko jak byc powinno ...

Te nierownosci sie poruszaja z lewej do prawej albo na drzwiach do okola futryny ...

LINK

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ci o zabki na nierownosciach, to istnieje cos takiego jak Anti Alisasing, ktory eliminuje te "antygladkosc". Powoduje tez spadek framerate.

 

Nie pamietam czy w opcjach gry mozna ustawic Anti Aliasing, jesli nie ma to mozesz ustawic to w sterownikach. Im wyzszy poziom AA tym wiekszy spadek framerate i bardziej wygladzone zabki.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

oczywiscie ze tak ... Moze troche mnie ponioslo ... faktycznie sporadycznie zdazy sie jakies przeklamanie jak wyzej pisano ale posluchajcie faktycznie po wlaczeniu wszystkiego na max nie macie gladko ? ...

Nie jest tak gladko jak byc powinno ...

Te nierownosci sie poruszaja z lewej do prawej albo na drzwiach do okola futryny ...

Ja mam zupelnie i absolutnie gladko, ale to przez to, ze gralem w Riddicka na XBoxie ;) A co do tych "nierownosci" to chyba piszesz o zabkach bedacych rezultatem rozdzielczosci w grze. Wlaczenie AA powinno pomoc. Nie widziales tego w zadnej innej grze?? W jakiej ty rozdzialce grales? 1600x1200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ci o zabki na nierownosciach, to istnieje cos takiego jak Anti Alisasing, ktory eliminuje te "antygladkosc". Powoduje tez spadek framerate.

 

Nie pamietam czy w opcjach gry mozna ustawic Anti Aliasing, jesli nie ma to mozesz ustawic to w sterownikach. Im wyzszy poziom AA tym wiekszy spadek framerate i bardziej wygladzone zabki.

 

Ja mam zupelnie i absolutnie gladko, ale to przez to, ze gralem w Riddicka na XBoxie ;) A co do tych "nierownosci" to chyba piszesz o zabkach bedacych rezultatem rozdzielczosci w grze. Wlaczenie AA powinno pomoc. Nie widziales tego w zadnej innej grze?? W jakiej ty rozdzialce grales? 1600x1200?

Przeciez wiem co to AA !!, heh chodzi o to, ze wszystko dalem w sterach na maxa i dalej mam to samo :P co do artow to Wam cos pokaze ....

:LINK

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze naprawde masz grafe za bardzo wykrecona, a moze to cos ze sterami jest nie tak, innych pomyslow nie mam.

jak moge miec grafe wykrecona skoro ta specjalnie puscilem na DEFAULT ?

Nie bede sie przejmowal glupia gra ... Odpuszczam sobie ... Pozatym jestem wyczulony na bledy w renderowaniu 3D

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

jak moge miec grafe wykrecona skoro ta specjalnie puscilem na DEFAULT ?

Nie bede sie przejmowal glupia gra ... Odpuszczam sobie ... Pozatym jestem wyczulony na bledy w renderowaniu 3D

Zagraj w 3D Marka wiec :rolleyes: Wprawdzie fabule i klimat ma nieco slabsze niz Riddick, ale nie ma bledow w renderowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie wykluczał :)...

 

na 6600gt przy widoku Richarda miałem zamiast mięśni niebiesko-fioletową szachownicę (nawet na niekręconej karcie)...

 

ale żeby przez takie coś grę odpuszczać...TAAAKĄ grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

sugierujesz ze tez masz bledy w renderowaniu w RIDDICKU ? :P

Jakos na XBoxie jeszcze nigdy nie mialem zadnych bledow w renderingu, ale moze specjalnie wlacze Riddicka i to sprawdze, przygladajac sie dokladniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nie no nie moge ...

cos z ta gra nie tak ...

LINK

 

czesto jak zagaduje do gosci to widze na swojej rece czarne arty ...

To nie z gra jest problem tylko z Twoja karta graficzna i/lub sterownikami.

Poza tym... Wybacz, ale po kiego patrzysz sie sobie na rece podczas rozmowy z postaciami komputerowymi? Tak z ciekawosci pytam. Bo moze masz nawyk z reala ze jak z kims gadasz, to ogladasz sobie paznokcie czy cos? Bez ironii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie z gra jest problem tylko z Twoja karta graficzna i/lub sterownikami.

Poza tym... Wybacz, ale po kiego patrzysz sie sobie na rece podczas rozmowy z postaciami komputerowymi? Tak z ciekawosci pytam. Bo moze masz nawyk z reala ze jak z kims gadasz, to ogladasz sobie paznokcie czy cos? Bez ironii.

 

KUBA TM

Mam dziwne wrazenie ze grasz aby wylapywac bledy w grafice... Szkoda. Idz w takim razie popykac w cos pozbawionego artow.

nie patrze na rece jak z kims rozmawiam ale zauwazylem ze gra ma arty .... gram po to zeby miec frajde , lecz nie jestem w pelni usatysfakcjonowany z gry podczas gdy ta wali artami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, daj spokoj z tymi artami, toz to sa drobnostki co ty pokazujesz, zacznij w koncu rozkoszowac sie gra, jest czym, albo zatrudnij sie jako betatester, moze kariere zrobisz:)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie patrze na rece jak z kims rozmawiam ale zauwazylem ze gra ma arty .... gram po to zeby miec frajde , lecz nie jestem w pelni usatysfakcjonowany z gry podczas gdy ta wali artami ...

Trzeba było sobie od razu kupic nv , a tak to sie baw sterownikami...Nie mam pojęcia co do artów ma sama gra, ponieważ grałem w nią na 3kartach [4ti, 6600 i 6800] i na żadnej nie mialem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie od razu kupic nv , a tak to sie baw sterownikami...Nie mam pojęcia co do artów ma sama gra, ponieważ grałem w nią na 3kartach [4ti, 6600 i 6800] i na żadnej nie mialem żadnych problemów.

Wcale nie trzeba było :). Ja tam gram u siebie i zadnych artow nie mam. Aczkolwiek u kumpla na r9550 gecuba artow jest masa i tylko na sterach 5.13 jest git. Byc moze u kolegi tez tak jest ze musi sobie moze 6.2 zainstalowac. Ja na takich wlasnie odpalilem i wszystko jest piknie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba było :). Ja tam gram u siebie i zadnych artow nie mam. Aczkolwiek u kumpla na r9550 gecuba artow jest masa i tylko na sterach 5.13 jest git. Byc moze u kolegi tez tak jest ze musi sobie moze 6.2 zainstalowac. Ja na takich wlasnie odpalilem i wszystko jest piknie .

mam 6.2 catalysty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...