Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seentag

Jeśli od marca będzie tak jak Zdrux obiecał to każdy PU będzie co miesiąc dostawał 1 invitke, więc nie będzie problemów byle by ratio trzymać...

Ponoc już ZdruX przydzielił invity ;] pewnie nie załapie się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie dysponujesz sprzętem, na którym słyszy się różnicę między CD a MP3 224, to wyłącznie Twoja strata. Nie rozumiem, czy śmiejesz się ze mnie ("haha") dlatego, że ją słyszę? Uwierz, że bardzo przyjemnie słucha się w pełnej jakości. A takiemu albumowi jak Tri-State zdecydowanie by pomogła. Chicane'owi pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jediknight jak tak bardzo przeszkadza Ci jakos plytki to wez sobie programem Audacity zmien na lepsza.

pOZdRo

??? Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... przecież jak coś jest skompresowane stratnie to nie da się już polepszyć jakości...

 

a tak w ogóle to koniec z OT

 

ja chcę zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto chce zaproszenie na TT?

Witam,

Jak masz wolne jeszcze jedno zaproszenie na TT to możesz się ze mną podzielić icon_wink3.gif

Z góry Dzięki

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

jasne to nie takie łatwe, seeduje 112 torrentów na TT...cieniutko idzie. Tam chyba nigdy nic się nie zmieni, jeżeli chodzi o ratio. Na Chwile obecną przy statystykach [seeders : 29122, Leechers : 944] jest nie możliwością wyrzeźbic ciekawe ratio ;) Chroni mnie tylko to, że zaczynam na nowym koncie z zerowym licznikiem i taką liczbą torrentów do seedowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ktoś zaproszonko miał to również byłbym zainteresowany bardzo :)

PS. Doradźcie mi może taką rzecz :) A mianowicie bardzo mi się podoba muzyka taka jak nagranie Cosmic Gate - Fire Wire - czyli taki fajny basik plus ciekawe odgłosy w tle - co byście poradzili do słuchania tego typu. Tylko coś ambitniejszego niż Rocco itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś God Is My DJ - The Story Of Sensation ????

 

Dla fanów progressywnych house'owych tematów polecam set John Digweed Kiss 100 12-03-2006 (gościem Digweed'a był Matthew Bushwacka ten od Layo & Bushwacka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Przypominam o korzystaniu z dobrodziejstwa gmail.com - szkoda stracic zaproszenie wysyłając je na o2.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś God Is My DJ - The Story Of Sensation ????

 

Dla fanów progressywnych house'owych tematów polecam set John Digweed Kiss 100 12-03-2006 (gościem Digweed'a był Matthew Bushwacka ten od Layo & Bushwacka)

a ty ogladales ? bo widzialem twojego komentsa ;-)

jesli ogladales to daj znac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty ogladales ? bo widzialem twojego komentsa ;-)

jesli ogladales to daj znac...

heheheh :D jeszcze nie oglądałem....

 

byłem poprostu ciekaw czy ktoś już widział :)

 

mam jeszcze do obejrzenia sasha & digweed presents delta heavy tour DVD wiec sensation musi poczekac na swoja kolej ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym obejrzał oba te "filmy", ale troche szkoda mi ratio, które tak długo naprawiałem. A wiec jak to ciekawie jest, bo już ściągałem "Another day at the office".

co ja mam powiedziec jak kiedys sciagalem HDTV co mialo 11gb ;] tyle ze wtedy byle w angli i mialem mega lacze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie TATW 102 ??? <tancze>

 

Najnowszy ASOT Arminka przy tym wysiada.

 

ps. co jest na tych filmach ze Wam sie chce sciagac tyle GB? Oczywiscie oprocz muzy :>

Jedni lubią oglądać, inni nie .... ale jak Digweed i Sasha za deck'ami graja np. Bedrock - Heavent Scent fajnie popatrzeć jak tłum ludzi szaleje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Pierwszy raz sciągnałem poleconego przez was seta: Gabriel & Dresden - Global DJ Broadcast.Jest naprawde super.Wszyscy moi kumple wymiekają jak to slysza.Macie coś o podobnych klimatach ??Skad wy to sciągacie wszystko ??Jakies linki ?? :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może troche bardziej sprecyzuj ten set z GDJB....z tego co pamietam to kilka razy Gabriel & Dresden byli goścmi u Markusa....

 

...co do podobnych klimatów to inne sety G&D, ostatnio nie widziałem ich nowych setów, ale starszych setów jest sporo w sieci....

 

....od siebie polecam essential mix z G&D z 2003 roku bodajrze z września.....

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie musi być to G&D.Jaki nowy trance szukam dobry :] Co poleceacie ??Sciagaacie to z torrentów czy skąd ??Ten G&D był z z 1.19.06.Pozdro

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...